Onlinevladimir3043

Bazar

ověřený účet

Zdravím všechny potencionální zájemce o mé knihy. Uvedené poštovné v inzerátu platí pouze při platbě na můj bankovní účet. Obyčejné poštovné 27,- Kč nebo 33,-Kč, pokud je uvedeno v inzerátu, platí pouze za jedné knihy a na váš risk. Je levné a podléhá rozměrům dopisu jasně stanovených Českou poštou. Dobírkou knihy nezasílám, je extrémně drahá, platím to poště já předem a není jistota, že zboží se mi nevrátí jako nepřevzaté. V tom případě mi nikdy nikdo už zaplacené dobírkové poštovné nevrátí. Tudíž ceny uvedeného poštovného platí v případě bankovního převodu = buď jako jištěná doporučená zásilka anebo obyčejná zásilka bez záruky na váš risk. Na balíky od 2 do 5 kg používám nejraději zásilkovnu.
Na Slovensko zasílám pouze po předchozí domluvě na podmínkách a určitě ne jednu knížku za pár korun. Ale jde to i přes zásilkovnu a ne na dobírku. OSOBNĚ knihu za pár korun také nepředávám, na to nemám opravdu čas, je to otravné a obstrukční, to se na mě nezlobte.
Děkuji za pochopení. Vladimír

Pro často kladené otázky kupujících, co znamenají zkratky u inzerátů LS, A, NM, L, PS, PG, KRB atd. odpovídám i zde, abych nemusel každému jednotlivě:

To jsou moje soukromé značky o umístění-uložení knih, někam si to psát musím při počtu 6000 ks knih, abych je pak vůbec našel a jinam to v inzerátu napsat stále nejde. Už jsem psal před rokem a půl do diskuze v sekci Bazar, ať zde zřídí soukromou kolonku u inzerátu (uvítá určitě více prodejců), která nebude vidět, že to jen zbytečně mate kupující, avšak bohužel bez odezvy....

Akceptuji platbu:

  • předem na účet

Knihy zasílám v rámci:

  • České republiky