10 000 uživatelů na Databázi knih

novinky

20.08.2011 / paulhunter
10 000 uživatelů na Databázi knih

Dnešním dnem překonala Databáze knih hranici 10 000 uživatelů, a to od svého vzniku v prosinci 2008.

10 000 uživatelů z celé České republiky i Slovenska a neustále rostoucí počet návštěvníků za den, který se nyní pohybuje v řádech tisíců, dává poznat silnou základnu čtenářů a neutuchající zájem o literaturu.

Věříme, že se tyto počty budou i nadále zvyšovat a že se Databáze knih dostane v budoucnu k co nejvíce novým uživatelům. S tím nám můžete pomoci i vy, a to pozváním svých přátel a známých. Za každého takto získaného uživatele navíc obdržíte 10 bodů.

Databáze knih je i na Facebooku, kde najdete ankety, oznámení o novinkách na webu a další informace. Na Facebook také můžete sdílet stránky z databáze a ukázat je tak svým přátelům.

Přihlašte se k odběru a sledujte nejnovější novinky na Twitteru.

Děkujeme vám, uživatelům, za projevenou přízeň a pomoc. Svým přístupem nám můžete pomoci s vývojem databáze, ať už komentáři, hodnocením, příspěvky v diskuzi, přidáváním nových položek nebo opravováním těch chybných. Za sebe můžeme slíbit, že se Databáze knih bude nadále rozvíjet, a to z hlediska nových funkcí i obsahu. Máte se stále na co těšit.

A o tom, že jsou všichni uživatelé součástí Databáze knih, se můžete přesvědčit na následujícím obrázku:
Obrázek si po kliknutí můžete zvětšit nebo zde stáhnout v plném rozlišení (22 MB) do PC ("Stáhnout") .

Nemáte ještě svůj profil na Databázi knih? Zde se můžete rychle a bezplatně zaregistrovat.

Komentáře (25)

knedlik
23.08.2011

Ellis: Teď je jich tu 92 ;-)

Ellis
23.08.2011

Páni, tak před chviličkou jsem zachytila počet přítomných 78! Co sem chodím(od května), vždy to bylo 30-40.
Já ovšem ted musím zmizet a uvařit něco k obědu:-(

fallík
22.08.2011

Egoisticky křičím, že jsem se na obrázku našla :) Samozřejmně gratuluji k tak pěknému číslu :) Jsem tady sice jenom půl roku, ale je pravda, že za tu dobu se číslo v závorce u slova "přítomní" hodně zvedlo :) Jen tak dál!

Ellis
22.08.2011

Také gratuluji:-) já tu sice nejsem až tak dlouho, ale chodím sem ráda a celkem často, hlavně když si chci najít zajímavé knížky a půjčit si je pak v knihovně. Semtam se při hledání knih dostanu i na jiné databáze, ale tahle je absolutně nejlepší!
Pokud zůstane zachován příjemný a nedivoký a nepřeplácaný design, tak to bude fajn. Přeci jen oči si zvyknou na různé uspořádání a často jsou vzhledové změny spíše k horšímu. Ostatní vylepšení (knihovny, štítky apod.) jsou ale bezva. A také že můžeme přidávat knihy:-)
Jako knihomol děkuji za tento web obzvlášť:-))

knedlik
22.08.2011

Paráda :-)

Myslím, že Databáze je tak úspěšná díky velmi VELMI vstřícnému přístupu moderátorů a administrátorů a nevím kdo všechno to má na svědomí.

Odvádíte obrovský kus práce, zasloužíte si to. Gratuluji a zároveň děkuji.

Lamanai
22.08.2011

Jediné, co mi to tu trochu kazí je nepřítonmnost cizojazyčné literatury a nemožnost ji přidávat. Je pravda, že by asi docházelo k duplikacím, ale on překlad je často úplně jiná kniha než originál :-) Každopádně z tohoto důvodu nebudu mít svou databázi nikdy kompletní a pocit neúplnosti mi to trochu kazí. Jinak je ale server hodně fajn, jsem rád, že tu vznikla obdoba CSFD pro knížky.

Petrvs
22.08.2011

Mayanea:

Klídek, našel jsem Tě zatím asi šestkrát, když jsem ve svém (naštěstí nedlouhém) návalu narcistické ješitnosti hledal svého krasavce :o)

Mayanea
21.08.2011

Já se ani nehledala. A i kdybych tam nebyla, na webu stejně jsem a budu.
Jak říká Hanny : ,,...Hlavně, že jsem taky součáští :) Je to tu fajn ;)"

1