Únik před minulostí, troška vánočního kouzla – a je tu láska…

novinky

PR článek, 23.11.2016
Únik před minulostí, troška vánočního kouzla – a je tu láska…

Co takhle dát si Vánoce po francouzsku? Ochutnat trochu vánočních zvyků z jiného kraje, slyšet melodickou francouzštinu, vnímat čarovnou atmosféru a podívat se na chvíli tam, kde jsou Vánoce především svátkem jídla a kde vánoční dárky nosí Père Noël.

Po předchozí knize Fiony Valpy Láska po francouzsku je tu další úžasná možnost, jak na chvíli nechat za zády dlouhé, chladné a sychravé večery, kdy se stmívá čím dál tím dřív. Stačí vzít do ruky knihu, ztratit se v prostoru i čase a přenést se do Francie.Seznamte se s Evie, která má všechny důvody pro to, aby se na Vánoce vůbec netěšila. Minulý rok ji stihla tragédie a brzy poté se jí začalo rozpadat i manželství. Nemá právě tu nejlepší vánoční náladu, cítí se sama a nejkrásnější svátky v roce na ni začínají doléhat. Rozhodne se proto odjet do domu svých přátel, který je v podstatě uprostřed ničeho na francouzském venkově. Je tam krásně, klid a hlavně je to daleko. A protože jsou Vánoce, zapůsobí kouzlo okamžiku, nebo možná duch Vánoc, a ona potkává několik příjemných sousedů, mezi nimi i místního lékaře Didiera. Je ohleduplný, laskavý a nabízí jí pochopení a přátelství, což je mnohem víc, než Evie od svého útěku na venkov očekávala. Místo smutku se s ní můžete zasmát, dozvíte se něco o francouzských zvycích, zažijete pár komických situací a taky budete mít hlad. Tak se na to radši připravte a předem si nachystejte něco dobrého. Evie se totiž pouští do vaření a některé recepty z kuchařky její babičky zní tak lákavě, že vás vyženou do kuchyně pro něco na zub.

Vánoce po francouzsku vám zavoní jako sváteční jablkový závin s vanilkou. Provoní celý dům a připomenou vám, že láska a přátelství můžou krok za krokem vyléčit nebo aspoň zmírnit každou bolest na duši.

Titul můžete zakoupit se slevou 25 % v e-shopu nakladatelství Baronet: https://baronet.cz/vanoce-po-francouzskuVánoce po francouzskuVánoce po francouzskuFiona Valpy

Román Vánoce po francouzsku Fiony Valpy zahřeje u srdce nejenom v zimě hlavně zjištěním, že k lásce se někdy dá i projíst. A ještě se u toho pobavit! Evie opustil manžel, a tak využije nabídku přátel k pobytu v jejich domku na francouzsk...více

Komentáře (0)