Svět draků ožije 5. května

novinky

03.05.2012 / Dan
Svět draků ožije 5. května

Již v sobotu se všichni netrpěliví čtenáři dočkají plánované autogramiády autora Odkazu Dračích jezdců Christophera Paoliniho.

Příjezd Christophera Paoliniho se blíží, a s tím také netrpělivě očekávaná autogramiáda v pražském Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. V sobotu 5. května bude od 16:00 hodin podepisovat své knihy autor, který stvořil bájný svět Eragona a jeho dračice Safiry. V pátek 4. května navštíví Christopher Paolini natáčení pořadu Studio 6. Na obrazovce ho budou moci čtenáři zahlédnout krátce před osmou hodinou a těšit se mohou na rozhovor o psaní, dracích a nových knihách.

V pátek odpoledne se také Christopher Paolini zúčastní natáčení oblíbeného pořadu Na Plovárně s Markem Ebenem.

Komentáře (4)

KateCullen
07.05.2012

Byla fronta přes půl Václaváku... obdivuju Paoliniho, že podepisoval knížky ještě další dvě hodiny potom - správně měl skončit po sedmé, ale řekl, že dokud budou chodit fanoušci, tak bude podepisovat - že prý ani nedoufal, že přijde tolik lidí - byl prostě nadšený! :)

vejnar
07.05.2012

nechápu tohle šílenství nad nějakým ujetým fantasy, jsou toho plné noviny.. (ano, nečetl jsem to a ani nebudu a je mi jasné, že tím vzbudím vlnu pohoršení:)

siska
04.05.2012

super dobre vedieť asi si niečo aj objednám volakú dobrú knižku azpom sa nebudem nudiť cez leto

Lusa
03.05.2012

Teda tak ráda bych jela do Prahy, kdybych se nemusela učit na zkoušky rrrrrrrrrrrrr, tak si alespoň pak nesmím nechat ujít plovárnu