Ptejte se autorky Kavárny v Kodani...

novinky

21.11.2021 / Dan
Ptejte se autorky Kavárny v Kodani...

Julie Caplin ve svých deseti letech oznámila, že bude spisovatelkou. Od toho se trochu odklonila - pracuje v PR, mnoho let cestovala po Evropě spolu s nejlepšími novináři píšícími o jídle a pití a objevovala gastronomické skvosty v Itálii, Francii, Belgii, Španělsku, Kodani a Švýcarsku. Tyto cesty ji inspirovaly k psaní....

Možnost zeptat se Julie Caplin, Vám zprostředkujeme v exkluzivním rozhovoru pro Databázi knih:

Pouze do tohoto formuláře posílejte své otázky; následně vyberu ty po mém soudu nejzajímavější, a od autorky zajistím odpovědi.

Položit otázkuKavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se… Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR age...více


Cukrárna v PařížiCukrárna v PařížiJulie Caplin

V Paříži se skrývá jedna malá cukrárna, která má už ale své slavné dny za sebou. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Třeba zjistíte, že minulost stačí jen oprášit, aby opět získala svůj lesk. Nině Hadleyové pomalu táhne na třicet. Pracu...více

Komentáře (8)

Mrňous1
07.12.2021

Skvělá autorka, mám od ní přečteny všechny knihy, i ty, které píše pod pseudonymem. Série Romantické útěky je skvělá, není to typická červená knihovna, vždy čtu knihu s mobilem v ruce a vyhledávám fotografie a popisky míst, které se v knize objeví. A knihy mají krásné obálky, takže ozdobí každou knihovnu:-)

Kačík
01.12.2021

Mám přečtenou celou sérii, je moje oblíbená. Na tu nejnovější je v knihovně slušný pořadník.
Otázka pro autorku - jestli má nápady na další, abychom se měli na co těšit.

kul.ma
01.12.2021

Trochu červená knihovna možná ano, ale ne úplně ta prvoplánová.
Pro mě jsou vždy povzbudivé - pustit se do něčeho nového. Všechny jsou o tom, že hlavní hrdinka něco starého opouští a něco objevuje, zařizuje si novou etapu v životě.
Za mě top: Kavárna v Kodani, Pekárna v New Yorku, Cukrárna v Paříži, Hotýlek na Islandu. A i ty zbylé 3 jsou fajn. Žádnou jsem neměla chuť odložit, nedočíst.

micha-ella
30.11.2021

Nečetla jsem zatím ani jednu z těch knih. Není to trochu červená knihovna?

_Knihomolka_
29.11.2021

Úžasná autorka nádherných, oddychových a romantických knížek. Zatím všechny, které jsem od ní četla, jsem si zamilovala, tedy zejména Kavárnu v Kodani, ta je z nich podle mě úplně nejlepší.
Tyhle knížky stoprocentně doporučuji !!!

Renike
26.11.2021

Tak snad dostanu odpoved na svou otazku :)

EmillyT
24.11.2021

Já si je oblíbila všechny, četla jsem od prvního dílu, a postupně jsem si je dokupovala a mám už je komplet. Je to takové milé odpočinkové čtení. Zkuste první díl a uvidíte, jestli Vás to osloví. Nedokážu říct, že by nějaký díl byl nudnější.

medlovice
23.11.2021

Já se chystám nějaké knihy koupit do knihovny, celou serii nebo stačí jen něco , určitě jsou lepší a nudnější a líbí se mladým nebo starším čtenářkám ?