Pod kupolí - nový román Stephena Kinga konečně v prodeji

novinky

01.11.2010 / paulhunter
Pod kupolí - nový román Stephena Kinga konečně v prodeji

Nakladatelství Beta-Dobrovský vydává dlouho očekávaný román Stephena Kinga - Pod kupolí (v orig. Under the Dome), který nabízí napínavý příběh z pera mistra hororu na více než 900 stranách.

Anotace: Malé městečko odřízne od okolního světa neproniknutelná bariéra neznámého původu a obyvatelé jsou náhle ponecháni sami sobě. Ovzduší je postupně znečišťováno, zásoby se tenčí, energetické zdroje docházejí, pokusy o proražení bariéry jsou marné. Vláda státu je bez ohledu na veškeré své zdroje bezmocná a může pouze zvenčí přihlížet.
Místní radní s diktátorskými sklony si uvědomí příležitost konečně vyniknout a prokázat svému městečku dobro, samozřejmě podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Začne je řídit pevnou rukou – v této mimořádné situaci přece nemůže nic lepšího udělat, lidé silné vedení jistě ocení! Další reálie příběhu – syn radního s nádorem na mozku, ilegální výrobna drog a jediná slyšitelná radiostanice, vtloukající lidem do hlavy jen boží lásku – to jsou přísady, které působí jako katalyzátor už beztak výbušné situace. Můžeme sledovat postupný rozklad lidského společenství, kde přestávají platit pravidla civilizace. Výsledkem je mistrná studie lidské bezmoci, arogance a násilí.

Počet stran: 944
Doporučená cena: 494,- Kč

Román Pod kupolí na Databázi knih

Komentáře (5)

daviskaaa

No ať už jsou Vánoce!!!

Ruw

Tak s tímhle pod stromek čekat nelze, to si raději zažádám o Hladové hry nebo tak něco :)

paulhunter

obálka hezká (především na Kingovy poměry v českých nakladatelstvích - že Beto!), délka parádní (nějak si v poslední době libuju v delších románech ;-) Kniha bude o Vánocích (a nejenom o Vánocích) hezkým dárkem.

Rockwood

Tož to jsem zvědav jaké to bude :)

Petrvs

No, tak tohle je jasné přání pod stromeček ;-)