Pište do Šuplíku!

novinky

PR článek, 20.08.2015
Pište do Šuplíku!

Představujeme vám nakladatelství Šuplík, které je určeno především těm autorům, kteří si roky píší do vlastního šuplíku (a není jich málo) a váhají s vydáním svého díla. Začínajícím, ale i těm zkušenějším autorům nabízí Suplik.cz veškerý servis a pomoc s realizací vydání vlastní knihy.

Máte už pár let po škole a český jazyk za tu dobu změnil pravidla pravopisu? Nevadí. Pomůžeme vám s profesionální korekturou rukopisu, opravíme vaše gramatické chyby :-) Zároveň obdržíte od korektora i poznámky s výčtem nejčastějších chyb a doporučení ke zvážení. Záleží pak jen na vás, jako autorovi, zda budete doporučení korektora respektovat či nikoliv. Součástí poznámek je i objektivní zhodnocení textu.

Používáte počítač pouze jako psací stroj? Nevadí, pomůžeme vám s grafickou úpravu a sazbou textu. Obdržíte od nás pak soubor v pdf formátu v tiskové kvalitě, který budete moci kdykoliv použít pro dotisk knihy. Samozřejmostí je též návrh i zpracování obálky. Máme šikovné grafiky a spolupracujeme i s výtvarnicemi.

A vazbu budete chtít měkkou lepenou nebo pevnou šitou? Stačí si jen vybrat. Tiskneme knihy od 10 ks.

Že jste propadli kouzlu elektronických knih? Fajn, vydáme vám e-knihu ve formátech MOBI, e-PUB a PDF pro čtečky.

Je jasné, že někomu jen vytisknout knihu nestačí. Pokud patříte k těmto autorům, potom vám pomůžeme i s prodejem. Šuplík prodává pouze knihy, které sám vydal. Nabídku knih najdete na stránkách našeho e-shopu, ve spřízněných knihkupectvích či nás můžete osobně potkat na některém knižním veletrhu. E-book pak prodáváme i přes velkého specializovaného distributora. Knihy prodáváme zejména s využitím SMS platby. Výhodou tohoto unikátního systému prodeje je rychlá a jednoduchá obsluha a on-line informace pro autory. Ale vystavit fakturu či prodat knihu na dobírku umíme také :-)
Dnes, po šesti letech působení na trhu se k nám naši autoři vrací. Autorka románů pro ženy, Renata Bicencová, u nás vydává každý rok novou knihu. Její kniha Pošetilý osud je vtipně a přitom citlivě napsána. No posuďte sami zde.

A ještě jedna perlička na závěr. Náš pan korektor si léta psal poezii jen sám pro sebe. Teprve při vzájemné spolupráci se osmělil a na podzim mu už vydáme jeho čtvrtou básnickou sbírku. První sbírka obsahuje básně ze 70. let! Chcete taky čekat tak dlouho? :-)

Komentáře (5)

LordSnape
23.08.2015

Takových "vydavatelů" je mraky. To, že si Šuplík zaplatil reklamu na DK na věci nic nemění.

pkweb.eu
22.08.2015

varanbooks: třeba kknihy.cz či i další

rencovav
21.08.2015

Skvělá zpráva pro blogery a potulné pisálky! :) Jsem ráda, že vím, kam se v případě touhy po vydání nějakého "dílka" obrátit. :)

varanbooks
21.08.2015

eraserhead: kde?

eraserhead
20.08.2015

Kdysi jsem o vydání u Šuplíku uvažoval, ale pak jsem našel něco podobného ale levnějšího.