Pište do Šuplíku!

novinky

PR článek, 20.08.2015

Představujeme vám nakladatelství Šuplík, které je určeno především těm autorům, kteří si roky píší do vlastního šuplíku (a není jich málo) a váhají s vydáním svého díla. Začínajícím, ale i těm zkušenějším autorům nabízí Suplik.cz veškerý servis a pomoc s realizací vydání vlastní knihy.

Máte už pár let po škole a český jazyk za tu dobu změnil pravidla pravopisu? Nevadí. Pomůžeme vám s profesionální korekturou rukopisu, opravíme vaše gramatické chyby :-) Zároveň obdržíte od korektora i poznámky s výčtem nejčastějších chyb a doporučení ke zvážení. Záleží pak jen na vás, jako autorovi, zda budete doporučení korektora respektovat či nikoliv. Součástí poznámek je i objektivní zhodnocení textu.

Používáte počítač pouze jako psací stroj? Nevadí, pomůžeme vám s grafickou úpravu a sazbou textu. Obdržíte od nás pak soubor v pdf formátu v tiskové kvalitě, který budete moci kdykoliv použít pro dotisk knihy. Samozřejmostí je též návrh i zpracování obálky. Máme šikovné grafiky a spolupracujeme i s výtvarnicemi.

A vazbu budete chtít měkkou lepenou nebo pevnou šitou? Stačí si jen vybrat. Tiskneme knihy od 10 ks.

Že jste propadli kouzlu elektronických knih? Fajn, vydáme vám e-knihu ve formátech MOBI, e-PUB a PDF pro čtečky.

Je jasné, že někomu jen vytisknout knihu nestačí. Pokud patříte k těmto autorům, potom vám pomůžeme i s prodejem. Šuplík prodává pouze knihy, které sám vydal. Nabídku knih najdete na stránkách našeho e-shopu, ve spřízněných knihkupectvích či nás můžete osobně potkat na některém knižním veletrhu. E-book pak prodáváme i přes velkého specializovaného distributora. Knihy prodáváme zejména s využitím SMS platby. Výhodou tohoto unikátního systému prodeje je rychlá a jednoduchá obsluha a on-line informace pro autory. Ale vystavit fakturu či prodat knihu na dobírku umíme také :-)
Dnes, po šesti letech působení na trhu se k nám naši autoři vrací. Autorka románů pro ženy, Renata Bicencová, u nás vydává každý rok novou knihu. Její kniha Pošetilý osud je vtipně a přitom citlivě napsána. No posuďte sami zde.

A ještě jedna perlička na závěr. Náš pan korektor si léta psal poezii jen sám pro sebe. Teprve při vzájemné spolupráci se osmělil a na podzim mu už vydáme jeho čtvrtou básnickou sbírku. První sbírka obsahuje básně ze 70. let! Chcete taky čekat tak dlouho? :-)

Komentáře (5)

LordSnape
23.08.2015

Takových "vydavatelů" je mraky. To, že si Šuplík zaplatil reklamu na DK na věci nic nemění.

pkweb.eu
22.08.2015

varanbooks: třeba kknihy.cz či i další

Kariol
21.08.2015

Skvělá zpráva pro blogery a potulné pisálky! :) Jsem ráda, že vím, kam se v případě touhy po vydání nějakého "dílka" obrátit. :)

varanbooks
21.08.2015

eraserhead: kde?

eraserhead
20.08.2015

Kdysi jsem o vydání u Šuplíku uvažoval, ale pak jsem našel něco podobného ale levnějšího.