Palmknihy: Vyhrajte až 5 000 Kč na čtení!

novinky

16.03.2021 / Dan
Palmknihy: Vyhrajte až 5 000 Kč na čtení!

Březen je měsícem knih, čtenářek a čtenářů a ten letošní je obzvlášť jako stvořený ke čtení. Knihy jsou jedním z mála povolených a bezpečných kulturních zážitků, jedinou možností cestovat a potkávat nové lidi a skvělým způsobem, jak na chvíli utéct od chmur a nejistoty. Tak jich pojďte spoustu vyhrát!

Když v průběhu března nakoupíte v online knihkupectví Palmknihy alespoň za pětistovku, zařadíte se automaticky do soutěže, ve které můžete vyhrát až 5 000 Kč na nové knihy. Vybrat si můžete z tištěných knih, e-knih, audioknih, nakoupit můžete také kredity - to pokud vaše vysněné novinky vychází třeba až v dubnu, ale nechcete se připravit o možnost vyhrát. Každý nákup nad 500 Kč se počítá, takže pokud se při doplňování knihovny odvážete a nakoupíte v březnu několikrát, zvýšíte svou šanci v soutěži.

Palmknihy: Vyhrajte 5 000 Kč na čtení

Se soutěží se pojí také březnové slevy, díky kterým pořídíte nových kousků za pětistovku třeba i pět. Pořiďte si e-knihy se slevou až 50 % nebo tištěné knihy se slevou až 22 % a s dopravou zdarma nad 799 Kč. Vyberte si z březnových e-knižních novinek, doplňte domácí knihovničku o romantické knihy, o krásná vydání fantasy a sci-fi nebo si doplňte sbírku autorů a autorek, kterým letos vyjdou žhavé novinky.

Mrkněte na pravidla soutěže, vyberte si na Palmknihy.cz nové čtení v jakékoli podobě a vyhrajte. Držíme palce!


Přejít na komentáře (2)