Originální knihomolská trička

novinky

PR článek, 13.12.2021
Originální knihomolská trička

Chcete potěšit knihomola? Kupte mu knihu. Chcete ho potěšit ještě víc? Kupte mu dárek, který rozechvěje jeho křehkou, příběhy protkanou duši. Jenže kde něco takového vzít? Člověka, který přečetl stovky knih, těžko ošálíte druhořadým šmukem z internetu. Chtělo by to skutečné odborníky, knihomoly až do morku kostí, kteří nabízí něco vymazleného a naprosto jedinečného…

Ahoj, tak jsme tady! Přicházíme z města zvaného Knihopolis a existujeme jen a jen proto, abychom těšili knihomoly a podporovali je v tom nejlepším koníčku na světě. Jak?

Třeba pomocí trička nebo mikiny s knižní tematikou. Ty naše jsou ušity z nejjemnější biobavlny a aktivně odpuzují analfabety. Vysoce kvalitní potisk kamarádí s pračkou, ale vždycky se raději vrací ven na látce, než abyste ho museli škrábat z bubnu.

K tomu nabízíme originální knihomolské svíčky, které vám pomohou navodit tu správnou čtecí atmosféru. Parafín u nás nehledejte, svítit a hřát vás bude 100% sojový vosk.

Šijeme takřka nezničitelné knižní obaly a plátěnky, které vás nezradí, ani když v knihkupectví přeberete. Vyřezáváme a gravírujeme dřevěné záložky – tenké, voňavé a naprosto nezkrčitelné. A když se k vám náhodou při dlouhém nočním čtení přikrade zima, můžete si uvařit čaj nebo kávu do jednoho z našich knihomolských plecháčků.

Kdo jsme vlastně „my“? Žádní velcí podnikatelé jako vystřižení z krabice Monopol – jen tři kluci z Ostravy, kteří si myslí, že knihy jsou boží. Chceme dělat radost a pomáhat, proto se soustředíme na ručně vyráběné, ekologické a udržitelné produkty. Z každého prodaného výrobku navíc posíláme část peněz na charitativní účely díky partnerství s crowdfundingovou službou Donio.

A víte vy co? Jakkoli máme rádi písmenka, v tomto případě jsou k ničemu. Pojďte nás vyzkoušet a uvidíte sami. Objednejte si nějakou knižní úžasnost na www.knihopolis.cz a že jste to zrovna vy, zadejte v košíku do kolonky pro slevové kódy MILUJEMEKNIHY. Udělá to „pink“ a nákup bude o stovku levnější.

Těšíme se na vás v Knihopolisu!

Komentáře (15)

majík1
01.01.2022

Všem takovým nápadům fandím a přeji mnoho úspěchů v prodeji.Hlavně to jsou české výrobky

Bája89
22.12.2021

Za mě rozhodně knihomolské svíčky. :)

HoneyBunny
15.12.2021

Já v životě nedokázala nic. Chování netopýrů velmi závidím, my máme na půdě max kuny.
Abych to obrátila k hlavnímu tématu, jsem si poměrně jistá, že lidi z Knihopolisu jsou - jakožto firma vyrábějící zboží pro lidi, rádi za JAKOUKOLIV zpětnou vazbu. Byť jsou to hesla typu "je to moc drahý", "nápisy na triku nenosím", "svíčka jako dárek super". Vždyť když děláte cokoliv pro lidi - zpíváte, prodáváte výrobky, hrajete divadlo....chcete tu kritiku slyšet, potřebujete vědět jejich názor! Takže hejtovat tady někoho za to, že jen projevil svůj názor na nabízený výrobek je poněkud nesmysl. Ostatně proto je možnost vkládání komentářů pod tento článek....

Pipinula
14.12.2021

Freejazz - to Vám ale opravdu z celého srdce gratuluji k tolika úspěchům. Kéž bych i já dokázala tolik věcí co Vy. I přesto si nemyslím, že je v pořádku ostatním lidem, kteří také něco dokázali (a je úplně jedno, co to je, protože nikdy nevíte, co je k tomu vede a kolik práce a tužeb do toho vložili), psát takové nepřejícné zprávy.
O to mi jde. Nechat ty lidi, ať si dělají, co si přejí. A Vy se rozhodněte, zda si to chcete koupit nebo ne. To je všechno. Je to produkt. V obchodě taky nepíšeme kritiku ke každému jogurtu a salamu, který je dražší, než jsme ochotni zaplatit. Vezmeme si prostě levnější a jdeme.
To je vše, co mě k tomu leží na srdci.
Přeji plodného a kreativního ducha.

freejazz
14.12.2021

Pipinula - vedle, jak ta jedle. mně se například povedlo dát dohromady 27 knížek, za které jsem dostal spolu houby s mákem, kterýžto obolus stačí na základy vzdušného zámku. a jenom tak, z plezíru, jsem sestavil možná desítku dalších. a úplně levou zadní jsem jako ghostwriter stál u zrodu další desítky knih. kromě toho za vatikánskou měnu skládám už 14 let časopis ve farnosti. můžu vám - ti říct, že honoráře za tuto poctivě odmakanou práci byly z říše pohádek - děravý groš, pánbůh zaplať a podobně. nemluvím o tom, že jsme pomalu ze skládky vymáčkli krásnou zahradu, ve které pěstujeme levanduli a bylinky a chováme brouky, ptactvo všeho druhu včetně netopýrů, dokonce nám nechybí ani křeček a jestli to vyjde, budeme mít i rybičky. soukromé čapí hnízdo máme taky už pět let, vyvedli jsme zatím 13 mláďat. kolik šípkové marmelády jste udělala v posledních pěti letech? kolik divadelních her jste nastudovala s partou ochotníků ve svém volném čase a jejich natočení financovala z vlastní kapsy? kolik vánočních koncertů jste nastudovala?
opravdu neskutečně mě štvou lidi, kteří okamžitě položí otázku, co jste udělali vy?!
ano, nevymyslel jsem habaďůru na city, abych si nahrabal milion za týden. v pravdě, ani by mě to nebavilo.
a právě proto, že vím, kolik práce je za čím, nejsem ochoten přeplatit líbivou sezónní záležitost. toť vše.

LP113
14.12.2021

Přesně, souhlasím s komentářem níže. Tak si to proboha nekupujte když chcete kritizovat. A ceny? Ano není to nic levného, ale taky materiál určitě nebude nějakej fejkovej. Za nablblé barevné ponožky se utratí ve srovnání s tímto určitě víc, jen protože je to teď moderní. Je za tím dost dřiny. A ještě ručně vyrobené a příspěvek na charitu. Klobouk dolů, fandím Vám a už jen z tohot důvodu si určitě něco koupím. Moc Vám držím palce.

Pipinula
14.12.2021

Ježíš, lidi..tak si to prostě nekupujte, ne? Když se vám to nelíbí nebo nehodi, tak si to nekupujte a nemusíte hned někomu nakládat. Je za tím určitě spoustu práce a času, mají z toho radost, baví je to. S vámi bych chtěla bydlet..musíte rozdávat lásku na potkání. Mimochodem..co jste dokázali vy?

NicoW.
14.12.2021

Marsí5: libi se mi Vase nadseni :) BEZ IRONIE
Jen myslim, ze neni zase tak nevidano knizni merch. Treba na webech albatrosmedia, martinus, knihcentrum, knihy Dobrovsky maji nabidku nekniznich produktu pro knihomoly sirokou. Vcetne obleceni. A jiste je takovych stranek vic.

1