Nový román Miloše Urbana je ilustrován ve 3D

novinky

18.04.2011 / Dan
Nový román Miloše Urbana je ilustrován ve 3D

Jeden z nejúspěšnějších českých spisovatelů posledních let Miloš Urban právě vydává nový román. Nese název Boletus arcanus a je zajímavý mimo jiné tím, že je ilustrován ve formátu 3D.

Boletus arcanus si pohrává s klasickou českou vášní – houbařením. V českých lesích začal růst tajemný hřib Boletus arcanus a tomu, kdo ho najde, vyplní jakékoli přání. Je však třeba si včas rozmyslet, jaké přání zvolit a zda raději ten nejkrásnější hřib neobejít obloukem.

Kniha vypráví příběh mladého nakladatelského redaktora Gregora Martyho, který bojoval s podivuhodnou drogou a málem nad ní zvítězil. Získal mládí, krásu a erotické charisma, ale také mučivou závislost na této vzácné lahůdce a je nucen se rozhodnout, jestli bude ve fatálním vztahu pokračovat, anebo se pokusí o návrat do obyčejného života.

Svou novou knihu bude Miloš Urban podepisovat 14. května od 16 hodin na autogramiádě na stánku nakladatelství Argo (L408) na veletrhu Svět knihy Praha 2011. Čtení z knihy v rámci projektu Listování proběhne téhož dne od 17 hodin ve veletržním Autorském sále.

zdroj: idnes.cz

Komentáře (0)