Na co se těšit po prázdninách?

novinky

31.07.2019 / Dan
Na co se těšit po prázdninách?

No přeci na pokračování skvělých sérií! Ať už jste fanoušci romantiky, sci-fi nebo detektivek, určitě vaše srdce zaplesají při zprávě, že vychází další dílo vašeho oblíbeného autora. A o které knihy půjde?

16. září
Bůh pláče potichu 2

Pokračování emotivního románu Bůh pláče potichu od „slovenské Radky Třeštíkové“ nás opět vnese mezi čtveřici lidí, jejichž vztahy jsou vzájemně tak komplikované, a zároveň tak důležité, že si čtenář nemůže nechat ujít jejich vývoj.

Anna ztratila dceru a když se zdálo, že jí už život nemůže přichystat nic horšího, opustil ji i manžel. Ačkoliv se nyní vrátil a společně se snaží obnovit rodinný život, jejich vztah si nese šrámy z minulosti. Ani nyní není vše růžové. Zdá se, jako by Anně štěstí nepřálo. A její kamarádce Stele jakbysmet.

Jak se vyvine toto romantické drama, za jehož tvorbou stojí talentovaná autorka Hana Repová? To se dozvíte již 16. září!


30. 9.
Nyxia Nespoutaná

Nyxia strhla lavinu rozporuplných čtenářských reakcí hned v počátku roku 2019. Sci-fi, jehož hlavními postavami jsou dospívající ambiciózní lidé, v sobě totiž skrývalo mnohem víc než příběh o výpravě mimo planetu Zemi.

Pobyt na vesmírné lodi Genesis je u konce. Nyní je úkol vítězů a přeživších navázat co nejlepší vztahy s Adamity a získat drahocennou Nyxii. Avšak ani Emmett ani zbytek soutěžících si neuvědomil, jak nečestně bude Babylon tuto hru hrát… Nyxia Nespoutaná přiostřuje a tentokrát nepůjde pouze o postup, ale především o životy.


30. 9.
Lháři, lháři

Sarah Flint oslovila české čtenáře detektivek již před dvěma lety. Od té doby si její díla Maminčin mazánek a Sběratel trofejí přečetly tisíce z vás a na štítek „bestseller“ jsme nemuseli čekat ani u jednoho z uvedených děl.

Ve třetím díle s Charlie Staffordovou v hlavní roli se opět můžeme těšit na další zapeklitý případ. Tentokrát budou ohroženi především lidé z řad policistů, a tak si ani ona, její šéf Hunter ani další kolegové nemohou dovolit žádný přešlap. Kdo bude další? A dostane nás spisovatelka Sarah Flint svým bravurním vypravěčským umem i tentokrát?


30. 9.
Ledový strach

Čtveřici poprázdninových radostí uzavírá další krimi, tentokrát z prostředí mrazivého Grónska. Snad jste si nemysleli, že detektivka, která těší především fanoušky Milénia, už nebude pokračovat.

I v Ledovém strachu se opět ocitáme na ostrově, který je skoro celý pustý a zmizení či vraždy se zde skrývají lépe než kde jinde. Novinář Matthew tentokrát řeší rodinné záležitosti, ale nepřijdete ani o setkání s Tupaarnaq, která není s pomocnou rukou daleko. Cítí totiž, že ztracení Matthewovy nevlastní sestry není jen ledajaký prodloužený večírek, nýbrž tu jde o něco mnohem závažnějšího. Telefonát pohřešované Arnaq to jen potvrdí a krev bude tuhnout v žilách nejen kvůli chladnému grónskému podnebí.


Už jste si vybrali, do jakého románu se pustíte po prázdninách a zaženete tak smutek po uplynulém létu?Boh plače potichu II.Boh plače potichu II.Hana Repová

Tam kde láska zanecháva slzy, priateľstvo dokáže vyčariť úsmev na perách. Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľ...více


Nyxia nespoutanáNyxia nespoutanáScott Reintgen

Zpočátku si Emmett Atwater říkal, že to bude snadná výhra. Posbírat body. Shrábnout prachy. Vrátit se domů. Ale netrvalo dlouho a zjistil, že Babylon nehraje čistě. Jejich plané sliby vystřídaly temné vyhlídky. Teď si spolu s dalšími čle...více


Lháři, lhářiLháři, lhářiSarah Flint

Věrný pes leží poraněný vedle zohaveného těla svého majitele. Mrtvou ženu, svázanou s roubíkem v ústech, najdou v její vlastní posteli. Oba zavraždění jsou z řad policie a oba mají vedle sebe položenou rudou růži… Je jasné, že vraždám není ...víceLedový strachLedový strachMads Peder Nordbo

Tupaarnaq se vrací do Nuuku, aby svému jedinému příteli Matthewu Caveovi pomohla s hledáním jeho nevlastní sestry Arnaq. Ta zmizela během víkendového výletu se svými dánskými spolužáky do vzdáleného opuštěného města Færingehavn. Krvavé skvr...více

Komentáře (5)

majáček
05.08.2019

Ledový strach

u_marketa
02.08.2019

Jé, to jsem zase něco našla. Přečetla bych si Ledový strach, ale až potom, co si přečtu první díl :-)

KnihomolkaKatka
01.08.2019

Lháři, lháři, Bůh pláče potichu 2, Nyxia 2 :)

Kaaramelka
01.08.2019

Nyxia a Lháři, lháři! je to jasné :D a nesmí chybět ani Ledový strach :)

katerina5544
31.07.2019

Neláká mne ani jedna.