Kreativní terapie pro uvolněnou mysl

novinky

PR článek, 17.10.2015
Kreativní terapie pro uvolněnou mysl

Jste často ve stresu? Potřebujete se uvolnit od každodenního napětí, ale pořád nenacházíte ten nejvhodnější způsob? Pak pro vás máme zaručený tip – knihu „Kreativní terapie – antistresové omalovánky“. Nejenže si u nich odpočinete, ale zároveň zaměstnáte svou kreativitu.

Jdou na vás chmůry? Potřebujete tvořit

Zapomeňte na stres. Vezměte do rukou propracované omalovánky pro dospělé. Snadno se tak zbavíte veškerého napětí a přitom si posílíte své umělecké sebevědomí. Čekají na vás spletité vzory, geometrické obrazce, motivy květin a zvířat i výjevy okolního světa. Vše je barevně podkreslené a zaměřené na detail. Právě tím se dosahuje prokazatelného terapeutického účinku. Uvolní se vám a zároveň utiší vaše zaneprázdněná mysl.

Antistresová terapie, kterou vede vy sami

Vybarvování nádherných ilustrací vás zabaví na dlouhé hodiny. Vaše odpočatá mysl se pak bude moci daleko lépe soustředit na každodenní záležitosti. Kniha „Kreativní terapie – antistresové omalovánky“ je perfektní i z toho důvodu, že vám neklade žádná pravidla či nenabízí složité návody. Jednoduše zapojíte svou fantazii a radujete se z výsledku vaší umělecké práce.

Přemožte svůj stres

První část omalovánek je určená k vybarvování, u té druhé vás čeká pouhé dokreslování. Jste dnes rozladěni? Připravte si pastelky či fixy a směle do toho. Výsledky se dostaví prakticky okamžitě. Zatočte se stresem, buďte uvolnění a šťastní.
Knihu můžete koupit zde.


Přejít na komentáře (12)