Kreativní terapie pro uvolněnou mysl

novinky

PR článek, 17.10.2015
Kreativní terapie pro uvolněnou mysl

Jste často ve stresu? Potřebujete se uvolnit od každodenního napětí, ale pořád nenacházíte ten nejvhodnější způsob? Pak pro vás máme zaručený tip – knihu „Kreativní terapie – antistresové omalovánky“. Nejenže si u nich odpočinete, ale zároveň zaměstnáte svou kreativitu.

Jdou na vás chmůry? Potřebujete tvořit

Zapomeňte na stres. Vezměte do rukou propracované omalovánky pro dospělé. Snadno se tak zbavíte veškerého napětí a přitom si posílíte své umělecké sebevědomí. Čekají na vás spletité vzory, geometrické obrazce, motivy květin a zvířat i výjevy okolního světa. Vše je barevně podkreslené a zaměřené na detail. Právě tím se dosahuje prokazatelného terapeutického účinku. Uvolní se vám a zároveň utiší vaše zaneprázdněná mysl.

Antistresová terapie, kterou vede vy sami

Vybarvování nádherných ilustrací vás zabaví na dlouhé hodiny. Vaše odpočatá mysl se pak bude moci daleko lépe soustředit na každodenní záležitosti. Kniha „Kreativní terapie – antistresové omalovánky“ je perfektní i z toho důvodu, že vám neklade žádná pravidla či nenabízí složité návody. Jednoduše zapojíte svou fantazii a radujete se z výsledku vaší umělecké práce.

Přemožte svůj stres

První část omalovánek je určená k vybarvování, u té druhé vás čeká pouhé dokreslování. Jste dnes rozladěni? Připravte si pastelky či fixy a směle do toho. Výsledky se dostaví prakticky okamžitě. Zatočte se stresem, buďte uvolnění a šťastní.
Knihu můžete koupit zde.

Komentáře (12)

camille8774
03.01.2016

Rozhodne to neni spatny napad, pouziti barev pomaha dostat se ke svym emocim, ale ne na kazdeho funguji "antistresove".

kniha
14.11.2015

Já jsem z nápadu antistresových omalovánek nadšená. Baví mě to a vždy se těším se na svůj odpočinkový rituál - oblíbená hudba, dobrý čaj a omalovánky. Po čtení je to moje druhá "vášeň".

preny
20.10.2015

Super nápad, mám doma dvoje a musím říct, že je to neskutečný relax. Proč ne, ale neříkám, že se to musí líbit všem. Mně to pomáhá při nespavosti, zapomenu na vše...

LordSnape
19.10.2015

Souhlasím, že mít tohle jako knihu je ztráta času i peněz. Stejně jako "Zázračný úklid".

MartinaF
19.10.2015

Ne, není to totální blbost. Je to skvělá záležitost, která baví nejen mě, ale spoustu dalších lidí a některé vybarvené obrázky jsou opravdu krásné.

Kdyby se o omalovánky edysy zajímal/a, zjistil/a by, že na českém trhu je jich hodně a v zahraničí ještě mnohem víc a existuje dost lidí, které to baví a jsou nadšení z každého obrázku.

Není potřeba hned šmahem odsuzovat něco, o čem dotyčný nemá ani potuchy. A také není potřeba podobnými komentáři spamovat příspěvek.

edysy
19.10.2015

Ty love to fakt nikdo, ale Nikdo neřekne, že je to totální blbost?

pavla0591
19.10.2015

Mám ráda takové nápady a vůbec omalovánky. :-)

MarekG
19.10.2015

Opravdu dobrý nápad. Většinu omalovánek tohoto typu, co jsem viděl, jsou povedené, v některých však bylo tolik detailů, že mi šla hlava kolem.

1