Festival Děti, čtěte!

novinky

29.05.2011 / paulhunter
Festival Děti, čtěte!

Mezinárodní literárně-dramatický festival Děti, čtěte! se koná od pátku 3. června do soboty 4. června 2011 v Památníku národního písemnictví od 10:00 hodin do večerních hodin. Druhý ročník festivalu čtení a divadla, spojeného s výstavou originálů ilustrací a knih pro děti, je určen školním třídám, školkám rodičům a všem dětem. Akci pořádá nakladatelství Meander ve spolupráci s Památníkem národního písemnictví.

Festival bude probíhat pod záštitou paní Livie Klausové, manželky prezidenta ČR, která jej již podruhé slavnostně zahájí. Festival se také těší podpoře Ministerstva kultury a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.
Malí i velcí návštěvníci se mohou v nádherném prostředí Památníku národního písemnictví přesvědčit, že čtení je velké a krásné dobrodružství. V průběhu festivalu se příběhy objeví nejen v podobě autorských čtení, ale i divadel a výtvarných workshopů. Nebudou chybět ani filmy a hudební vystoupení.

Program festivalu ke stažení

Na programu se podílejí nakladatelství Meander, Mladá fronta, Brio, Paseka, Portál, Argo, Dybbuk, Havran, Labyrint, Maťa, Petr Prchal, Popokatepetl, Práh, Thyrsus, Torst, Baobab, Arbor Vitae.

Zdroj: mlp.cz, meander.cz, pozvánka nakl. Meander

Komentáře (0)