„Aha! Rodičovství“ vám prozradí, že výchova dítěte začíná u vás

novinky

PR článek, 28.02.2016
„Aha! Rodičovství“ vám prozradí, že výchova dítěte začíná u vás

Výchova dítěte není žádný med. To vám potvrdí snad každý rodič. Někdy budete mít dokonce pocit, že právě vaše dítě je to nejzlobivější na světě. Samozřejmě tomu tak není. Proč vám ale váš potomek dává tolik zabrat? Zakupte si knihu „Aha! Rodičovství“, která se nezaměřuje na převýchovu dětí jako většina podobných knih. Jejím cílem je předat vám informace, fakta a návody, které vám pomohou porozumět sami sobě. Vše totiž začíná u vás.

Vyznejte se sami v sobě
Chápete své vlastní pocity? Nebo se spíše necháváte ovládat svými emocemi a později litujete činů, které na základě nich provedete? Pokud nechápete sami sebe, jak vás může pochopit dítě? Právě s knihou „Aha! Rodičovství“ lépe porozumíte svým emocím. Pomocí jednoduchých a praktických návodů se naučíte reagovat mnohem pozitivněji. Posílíte svou empatii, takže pro vás vcítění do dětí nebude žádný problém. Najednou se vám otevřou dveře pro harmonický vztah s vaším potomkem.

Vytvořte si harmonický vztah s potomkem
Návody také pomohou ve stanovení zdravých hranic a nastolení jasné komunikace. Chování dítěte se vždy odvíjí od chování rodiče. Čím lépe dokážete své chování ovládat, tím lépe se vaše dítě bude chovat. Autorka to jasně vysvětluje ve svém vzkazu:
„Pečujte o emociální vztah mezi vámi a dítětem, docílíte opravdové a trvalé změny. Máte-li toto zásadní pouto s vaším dítětem, nepotřebujete vyhrožovat, vyčítat, prosit, uplácet ani trestat.“

3 principy, které vám změní pohled na rodičovství
Doktorka Laura Markhamová, autorka knihy „Aha! Rodičovství“, pro vás sepsala tři principy. Jsou jimi „umění seberegulace“, „napojování se na dítě a vytváření hlubokého vztahu“ a „koučink, nikoli kontrola“. Jakmile se je naučíte a začnete je využívat v praxi, zjistíte, že mocenské boje mezi vámi a dítětem jsou již tabu. Dítě se nebude tak často vztekat, případně budete vědět, jak zasáhnout. Rovněž pochopíte své vlastní emoce, dokážete je ovládat a vůči dítěti interpretovat tak, aby nebylo ovládáno negativní energií. S knihou „Aha! Rodičovství“ se stanete rodiči roku, možná i století!

Knihu se slevou 20 % můžete koupit zde.Aha! RodičovstvíAha! RodičovstvíLaura Markham

Většina knih na téma rodičovství se zaměřuje na změnu chování u dětí. Kniha, kterou držíte v rukou, začíná u nás – tedy u rodičů. Pomůže nám lépe porozumět vlastním emocím. Poskytuje jednoduché a praktické návody, jak zpracovat naše reakce,...více

Komentáře (0)