zuzuzajda zuzuzajda komentáře u knih

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Kniha je vicemene stejna jako predchazejici dily. Ze vsech me tato bavila asi nejmene a tim konci i cteni teto serie. Do dalsiho dilu se jiz poustet nebudu.

05.03.2023 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Pokazde si rikam, ze dalsi dil teto sagy cist nebudu, protoze je to ve vysledku porad dokola. Nicmene stejne cist zacnu a moc se mi to libi. Skvela oddechovka, tentokrat rovnou zacnu cist dalsi dil.

28.11.2022 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Vyborna kniha. Na zacatku jsem akorat mela trochu problem si srovnat kdo je kdo. Jednu hvezdu strhavam pouze za (podle meho vkusu) az moc do detailu popsane vrazdy. Jinak pecka!

18.08.2022 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tento dil se mi zatim cetl nejlepe. Mozna tim, ze jsem nebyla ovlivnena serialem. Nebo taky proto, ze mi konecne byla trochu sympatictejsi hlavni zenska postava. Namet Popelky mi ze zacatku vadil, ale rychle se dej stocil trochu jinym smerem.

07.08.2022 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Lepsi nez prvni dil. Serial stale lepsi. Chybi mi vykreslovani dalsich postav. Kniha se ale opet skvele cetla. Tesim se na treti dil.

03.08.2022 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem cetla az po zhlednuti serialu, ktery se mi velmi libil. Kniha se velmi dobre cetla, vsechno odsypalo. Prvni pulka byla opravdu vyborna, druha pulka se malinko uchylovala k preslazenym klise, ale i tak hodnotim kladne.

29.07.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Obalky teto serie za me maji 5 hvezdicek. Obsah uz ne. Knihu jsem mela rozectenou opravdu dlouho. Porad jsem se nemohla zacist. Prostredi ma autorka krasne vykreslene. Co mi ale hodne vadilo, tak ze pribeh byl relativne nudny a hlavne postavy byly naprosto nerealne. V zivote jsem nevidela muze, kteri by se chovali tak, jak postavy v knize. Nektere dialogy byly az neskutecne mimo.

18.07.2022 1 z 5

Sladké sny Sladké sny Kateřina Huňová

Fantasy knih jsem precetla jiz spoustu, takze mam srovnani. Skvely napad, vyborne zpracovani, dej skvele odsypa. Tezce se kniha odklada. Takze super.

17.07.2022 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Vynikajici kniha. Poutavy a neokoukany pribeh. Krasne vsechno vykreslene. Vhodne pro dospele. Za me super!

24.11.2021 5 z 5

Bojuj, sračičko! Bojuj, sračičko! Barbora Koubková

Ikdyž mě tento typ knih vlastně nikdy nebaví, tuto knihu jsem přečetla raz dva a užila jsem si to. Bára popisuje svoji cestu opravdu poutavě a trošku mě to nahlodalo k nějaké své první lekci jógy.

28.10.2021 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

Musim rict, ze me kniha velmi mile prekvapila. Doporucuji si precist. I dospely clovek si v teto knize pro deti najde to, co ho chytne za srdce.

28.01.2021 4 z 5

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Nejdrive musim pochvalit design knihy, neco tak pekneho jsem dlouho necetla. :) Tereza ma hodne specificky styl psani, jsou to takove uryvky, proudy myslenek, cte se dobre. Duchovno a laska z knihy opravdu cisi. Za me moc mile cteni a rada bych se pod naporem jejich cestovatelskych postrehu take hned nekam vydala. :)

11.03.2020 4 z 5

Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Meik Wiking

První kniha tohoto typu, kterou jsem kdy přečetla a bylo to milé čtení. Díky členitosti ji hned přečtete a určitě Vám dá alespoň možnost se zamyslet nad Vaším každodenním životem.

05.03.2020 3 z 5

Elusion Elusion Claudia Gabel

Namet knihy je zajimavy, je to zase neco jineho. Zaverecna cast knihy mi ovsem prisla dost mimo a navic s nejvetsi pravdepodobnosti druha cast pribehu v Cesku asi nikdy nevyjde, coz taky neni idealni, kdyz se chcete dozvedet, jak vse dopadne. Chapu, prvni dil ceskemu nakladateli asi tolik nevydelal, tak se do druheho dilu nechysta, ale pro ctenare je to takovy lehky podraz.

02.02.2019 3 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Cteni to nebylo uplne spatne. S prvnim dilem se to ale neda vubec srovnat. Ten byl jednoznacne lepsi. A ubrala bych tolik toho “my americani jsme nejlepsi”.

25.01.2019 2 z 5

Mimino - návod k obsluze Mimino - návod k obsluze Joe Borgenicht

Nejsem fanda knizek s navidy a radami jak na deti. Ale tohle bylo vripne pohato, dobre se cetlo. Dulezite informace tak nejak pekne po kupe. Urcite necham v knihovne.

07.01.2019 4 z 5

Prijemna oddechovka, kdyz nechcete sahnout po nicem slozitejsim. Autorka je svym stylem psani opravdu jak Lorelai. :)

06.12.2018 4 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Za me bohuzel mnohem horsi dil nez prvni. Nekdy prehnane motani deje, zacatek trochu nudny. Poradne se zacalo neco dit az kolem strany 200. Skoda, prvnim dilem bylo naslapnuto dobre.

31.01.2018 2 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Musim rict, ze me knihy na pokracovani pomalu, ale jiste zacinaji stvat. To nedokaze uz zadny autor vytvorit poutavy pribeh v jedne knize? Pribeh zajimavy, ale diky natazenosti (aby se mohl vydat dalsi dil a vsichni dostali vic penez) to neni ono. Hlavni hrdinka klasicky na zacatku uplne neschopna, v prubehu pribehu nic nevi, ale ma zachranit svet. A vsechny postavy opacneho pohlavi se kvuli ni mohou zblaznit. Chtelo by to zmenu

23.01.2018 2 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Zacatek vcelku zajimavy, tema siren tu ted delsi dobu nebylo, takze za tohle palec nahoru. Naivita hlavni hrdinky, lehka trapnost a stale se opakujici klise na kazde strance si ovsem zaslouzi velky palec dolu.

30.12.2017 2 z 5