Zuzu2603 Zuzu2603 komentáře u knih

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Mona mi zas a opět dokazuje že umí psát! Po tom co jsem byla krapet zklamaná ze čtvrtého dílu této série (Doufat znovu) jsem se celkem bála posledního dílu. Záměrně jsem si nečetla žádné recenze na tuto knihu, ani jsem neměla přílišná očekávání, ale mile mě překvapila. Knihu jsem si užila, četla se téměř sama a příběh Jude a Blakea byl asi nejvíce uvěřitelný. Cítila jsem se do hlavních postav a strašně si oblíbila Ezru ️
Jude mi byla sympatická hned od začátku, upřímně také nemám ráda zimu
Blake mi místy připadal sice jako rozmazlené děcko, ale dalo se to celkem pochopit

Knihu doporučuji všem milovníkům Mony a to i přes to že čtvrtý díl se moc nepovedl

5/5

07.02.2023 5 z 5

Smečka Smečka Tomáš Polenský

Velmi čtivá a napínavá kniha. Taková jednohubka na jedno odpoledne či jeden večer ️
Knihu jsem si užila od začátku do konce. Nejsem sice fanoušek hokeje, ale ráda čtu příběhy se sporty a toto bylo něco pro mě. Hlavní postava David byl pro hokej tělem i duší a kvůli cukrovce ho musel na půl roku přestat hrát, pak zase začal. V novým týmu který mu to nedělá zrovna nejlehčí
Na to jak je knížka krátká tam je celkem hodně zvratů
No nejmíň oblíbená postava byla Karolína, ta co udělala...já být Davidem tak o takovou holku bych si neoprela ani kolo...

Každopádně, knížku doporučuji všem milovníkům hokeje (je ho tam opravdu hodně) nebo těm kdo chtějí začít číst knihy o sportech tak je to sázka na jistotu ️

Film jsem ještě neviděla, ale plánuji se na něj někdy mrknout ️

5/5

03.02.2023 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Autorka si získala moje srdce hlavně díky tomu, že se jí jako jediné povedlo začít číst romantické příběhy.
O knize jako čtenářka, která nečte romantické příběhy jsem moc neočekávala, ale nakonec jsem byla hodně mile překvapená. Zaujala mě hned od začátku a musím říct že to byla jízda od začátku do konce. S hlavní hrdinkou Allie jsem prožívala snad všechno. Kaden mi přirostl k srdci hned druhou nebo třetí kapitolu i když se nepřestal chovat jako arogantní týpek, tak na něm něco bylo.

Každopádně, tenkrát jsem si knihu hodně užila a rok co rok se k ní v létě vracím.

5/5 hvězdiček

26.01.2023 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Tato série je moje srdcovka. První díl jsem přečetla jako jednu z prvních, když jsem začala číst a tato série si myslím že už v mém srdci zůstane napořád.
V knize máme hodně překvapujících okamžiků, zvratů a hodně se přiučíte mravenčí komunitě :D sice si nejsem jistá zda to tak mravenci opravdu mají, ale bylo to hodně zajímavé.
Trošičku mi tam ke konci knihy začali vadit Roranovi kapitoly, ale to knize také patří.
No největší šok pro mě byl když jsem se dozvěděla kdo je Eragonův otec. Sice jsem tušila něco takového, ale opravdu jsem nečekala, že to tak opravdu bude!

Knihu jsem si hodně užila, až na pár hluchým míst, ale to nevadí. Kniha je skutečně hodné napínavá, čte se hezky a 600 stran vám uteče opravdu rychle

Lehký nadprůměr

25.01.2023 4 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Kniha se četla pěkně, byla svižná, akční a celkem vtipná. Hlavní postava Petr byl sympaťák a drsňák, ale kniha bohužel nebyla nic pro mě. Upřímně? Já jsem sice sprostá jak dlaždič, to mám prostě už z firmy dané :D ale tato kniha byla i na mě moc. V knihách vulgarismy bohužel opravdu nevyhledávám. v práci mi to stačí. Dále jsem se úplně neoreitovala co se děje, ztrácela jsem se v ději. Vše mi do sebe zapadlo až na koci (což netvrdím že je špatně, jen určité věci tam mohli být vysvětlené dříve)
Kniha jako celek opravdu špatná nebyla, jen to není můj šálek kávy. Proto knihu hodnotím jako průměr.
V dohledné době sice neplánuji přečíst nějakou knihu od autora, ale možná v budoucnu ano. Ještě uvidím.

25.01.2023 3 z 5

Dcera hvězd Dcera hvězd Michaela Burdová

@kafe.kniha.cokolada
Moc pěkná knížka ️
Čte se rychle, postavy jsou super a musím říct že příběh je celkem originální ️ Arinala jako hlavní hrdinka mi dost sedla ️
Celkově autorku mám strašně ráda ️ její knihy byli jedny z prvních co mě přivedli k fantasy literatuře a vlastně přivedli ke čtení ️
Knihu mohu jen a jen doporučit ️
4,5/5

08.10.2022 4 z 5