zuzka9645 zuzka9645 komentáře u knih

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Víc nedám. Nejde to. Fakt slabý. Ten konec mi přišel velmi odfláknutý. Bylo tam pár věcí, které mě překvapily (třeba to, že se Alina konečně začala chovat normálně, ikdyž nějakou tu dobu jí to trvalo). Snad bude Šest vran lepší.

26.05.2019 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Bože, to bylo tak úžasné! Chvilkami sice nezajímavé, ale konec byl naprosto strhující. A pro mě bohužel i zdrcující. Ale na druhou stranu jsem i ráda, že to tak dopadlo. Knížka mi tak připádá víc realistická a krutá.

05.11.2018 5 z 5

Čaroděj Čaroděj Michael Scott

Jednodušší, ale skvělá fantasy.

21.10.2018 4 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Děj byl dost předvídatelný. Slabé 3*.

06.10.2018 3 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Lepší než jednička. Více akcí, více emocí, více tajemství.

27.09.2018 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Kniha se čte sama, to jo. Bryn bych občas profackovala. Jako pardon, ale někdy se to nedalo vystát. A musím uznat, že nějak extra napínavé to nebylo. Bylo to pěkné počtení, to jo, ale žádná bobba, nebo něco, co by mi utkvělo v paměti.

21.09.2018 3 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Zase skvělé! Sarah J. Maas prostě umí psát.

14.09.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Strhující kniha! Neskutečně mě bavila od začátku do konce.

06.08.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Skvělá kniha.

24.07.2018 5 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Skvělá kniha a nádherná obálka.

15.07.2018 4 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Na tuhle sérii jsem asi před dvěma narazila v knihovně a ze zvědavosti jsem si ji přečetla a okamžitě mě vtáhla.

27.06.2018 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Docela dost jsem se pobavila. Občas jsem ale některým pasážím nerozuměla. Ale jinak velmi pěkná kniha.

08.06.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Já Vám nevím. Jo, bylo to příjemné čtení, co vám budu povídat. Ale když ono se to tak strašlivě táhlo... Knihu jsem četla cca 2 měsíce. Začátek mě ale vůbec nebavil. Chvílemi jsem si říkala, jestli knihu neodložit. Jsem ale ráda, že jsem to neudělala. Posledních asi 250 stran se četlo samo, bylo pěkné, plynulé, tajemné... A ten konec. To je kapitola sama o sobě. Nebudu spoilerovat, bylo by to na dlouhé povídání.

Jsem ale ráda, že jsem si tuto sérii mohla přečíst. Celkově mě bavila. Za mě je nejlepší 2. díl.

04.06.2018 4 z 5