zuzana4291 zuzana4291 komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

I když je začátek knihy lehce nudný, ale pak se kniha opět přehoupne do napětí a děje plného zvratů. Nedá se od ní odtrhnout, dokud ji celou nepřečtete. Škoda, že už není další díl.

16.01.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Úžasný příběh, který je napínavý a plný zvratů. Velmi dobře se čte a chvilkama jsem se nemohla od příběhu odtrhnout.

10.01.2021 5 z 5

NLP pro každého NLP pro každého Richard Bandler

Kniha se mi velmi líbila a byla i dost poučná. Zda bude přínosná, to uvidím časem. Ale určitě stojí za přečtení.

10.01.2021 5 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tato kniha mi přišla ze začátku zajímavá. Ale jak jsem se dostávala dál, tak mi přišla stále více a více nejasná, až absurdní a rozuzlení, už bylo úplně mimo moje chápání.

21.12.2020 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Většina knihy je velmi hezká a zajímavá. Ve většině knihy je hodně popisů a zamyšlení. Oproti tomu konec je jak z rychlíku. Jakoby to chtěl autor, co nejrychleji ukončit.

21.12.2020 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Velmi krásné příběhy malých žen z jedné domácnosti. Knížka se, až na nějaké výjimečné pasáže, dobře čte. Příběhy jsou to zajímavé, v určitých chvílích i smutné a romantické.

13.12.2020 4 z 5

O smrti a znovuzrození O smrti a znovuzrození Ole Nydahl

Kniha se velmi dobře čte. I když jsem našla kapitoly, které se mi hůře četly. Ale celkově je kniha zajímavá a umožnila mi jiný pohled na smrt.

12.12.2020 3 z 5

Za oknem Za oknem Aleš Palán

Zajímavý projekt, který byl pro první týdny pandemie velmi vhodný. Některé příběhy mě vůbec neuzajily, ale některé byly hezké a velmi čtivé.

24.11.2020 3 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Kniha se velmi dobře čte, rychle dokáže v táhnout do děje. Jediné, co mi na ní vadí, je počet stran. Je to ale hezký příběh kamarádů od dětství.

23.11.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tato kniha mě úplně pohltila, nedokázala jsem se od ní odtrhnout a už jsem se nedokázala dočkat, jak to celé dopadne. Takto překvapivý konec jsem vůbec nečekala.

13.10.2020 5 z 5

Sen o Zeleném domě Sen o Zeleném domě Liz Rosenberg

Velmi hezky napsaná biografie o autorce knížek. I když jsem od této autorky zatím nic nečetla, tak její osud je velmi zajímavý, i když neměla vůbec lehký život. Tato kniha zaujme stylem i příběhem.

11.10.2020 4 z 5

Přemýšlím, jak tuto knihu hodnotit. Mísí se ve mně protichůdné pocity. Kniha se velmi dobře čte, dějově je chvilkama až moc absurdní, i když logická. Možná jsem tu knihu asi úplně nepochopila, alespoň měla šťastný konec.

10.10.2020 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

(SPOILER) Chvilku mi trvalo než jsem se vpravila do autorčino stylu psaní. Téma knihy bylo zajímavé a asi i díky kratším kapitolám se kniha velmi dobře četla. Ale přeci jen mi v té knize něco chybělo. Nevím, jestli to bylo překombinovaným koncem nebo že z introvertní učitelky se stal vrah.

27.09.2020 4 z 5

Kuřata v hadí kleci Kuřata v hadí kleci * antologie

Kniha je různorodá jako jednotlivé povídky. Některé čtenáře velmi pohltí, ale pak se najdou některé, které se čtou velmi těžce. Celkově jsem měla s knihou problém ji dočíst.

26.09.2020 3 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Velmi hezky napsaný příběh. I když mi několikrát ukáplo několik slz. Kniha se čte velmi dobře a je to velmi silný příběh.

26.09.2020 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Velké pozitivum je , že se kniha velmi dobře čte. Ale nejdřív mi to přišlo dějově moc rozvláčné a ten konec zase až moc hekticky ukončený.

29.08.2020 3 z 5

Doba koronavirová Doba koronavirová Václav Cílek

Pro mě první kniha, která shrnuje první otázky a pocity, které jsme skoro všichni zažívali na začátku "korona éry". Ale nic nevnucuje a ani nepodsouvá.
Já osobně jsme měla nejvíce problém uchopit a pochopit část od Martiny Viktorie Kopecké.
Ale myslím si, že díky tomu, že kniha obsahuje od každého autora svůj osobitý pohled, tak si každý svůj článek (příběh) najde. Já jich našla hned několik a byla jich většina.

16.08.2020 4 z 5

Neuvěřitelná kniha, která mě úplně pochytila. ze začátku jsem si říkala, jestli ji vůbec dočtu, ale když jsem se pak začetla do popisu chování vlků a ostatních zvířat, tak jsem nedokázala přestat a byla jsem velmi zklamaná, když jsem dočetla na konec, že již kniha nepokračuje. Kdo má rád zvířata a tím myslím opravdu rád, tak tomu tuto knihu vřele doporučuji.

11.08.2020 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Tato kniha je zatím nejslabší, kterou jsem od této autorky četla. Chybělo mi v tom trošku napětí jako v jiných knihách od této autorky. Ale i přesto je to moc hezký příběh, u kterého se velmi dobře relaxuje.

09.08.2020 4 z 5

Den pro Šakala Den pro Šakala Frederick Forsyth

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, kvůli autorovu stylu. Ale nakonec se mi to podařilo a byl to úžasný a napínavý příběh. I když byly pasáže, které byly slabší a nezáživné, tak jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

08.08.2020 4 z 5