Zuza1893 Zuza1893 komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Velmi povedené zakončení příběhu. Mě se to četlo samo a za přečtení to stojí.

10.05.2017 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Až na hodně chladný a dost nudný začátek, který jsem hodně přetrpěla, mě kniha chytla a moc se mi líbila. Jen to chce přetrpět prvních cca 150 stránek.

28.04.2017 4 z 5

O kocourovi, který přišel na Vánoce O kocourovi, který přišel na Vánoce Cleveland Amory

Ze začátku kniha vtipná a fajn...ale od cca půlky se to nějak zadrhlo a vůbec mě nebavila. Musela jsem se hodně přemáhat, abych jí vůbec dočetla. A to jsem velký kočkomil, který má rád jakýkoliv příběh, knížku, kde vystupuje kočka. Ale za mě velké zklamání.

27.03.2017 2 z 5

Velmi zajímavá, čtivá knížka, která mě dovedla překvapit. Zajímavý, dynamický děj s otevřeným koncem...jdu si sehnat další díl :-)

10.03.2017 4 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Knihu jsem měla v plánu již delší dobu. A jsem ráda, že jsem se na ní díky čtenářské výzvě vrhla. Zajímavý příběh. Kniha se hezky a příjemně čte. Chvílemi tak napínavá, že jsem se nemohla odtrhnout. Celkově mě kniha a příběh hodně mile překvapily. Viděla jsem i film. Kniha pro mě lepší, ale film je také dobrý.

25.02.2017 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Do knihy jsem se pustily díky čtenářské výzvě a trošku s despektem. Ale byla jsem hodně mile překvapená. Zajímavý příběh, hezky napsané, čtivé.

17.02.2017 4 z 5