zuza.floderova zuza.floderova komentáře u knih

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Kniha se suprově četla nejdřív sice nuda, ale nakonec bomba.

Ve tvém pokoji Ve tvém pokoji Jordanna Fraiberg

Dobrá kniha, zajímavá nesložitá zápletka a krásně se u ní odpočívá. Hodí se třeba k moři nebo na nějakou dovolenou. :)

Malý bílý koníček Malý bílý koníček Elizabeth Goudge

Tuto knihu jsem si oblíbila moc. Zamilovala jsem se do spoustu vedlejších postav a částečně i do děje.

23.06.2014 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Krásná a čtivá kniha. Četla jsem ji vlastně kvůli škole, ale nakonec ji řadím mezi moje nejoblíbenější knihy.

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Díl, který krásně uzavřel tuto čtivou sérii. :)

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Suprové pokračování prvního dílu. ;)

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasný a čtivý román. :)

Rocková kniha mrtvých Rocková kniha mrtvých David Comfort

Kniha byla velice zajímavá, sice jsem ji nedočetla, ale přečetla jsem si určité lidi, kteří mě opravdu zajímali. Bylo to zajímavé. :)

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

Zajímavá kniha plná zajímavých postřehů. :)

23.06.2014 3 z 5

Brenda Veliká Brenda Veliká C. D. Payne

První kniha, kterou jsem od Payne četla. Moc hezká kniha a určitě ne poslední. ;)

Anatomie vraždy Anatomie vraždy Imogen Robertson

Tato kniha mě nenadchla natolik, abych ji dočetla do konce. Byly tam zajímavé postavy a ty mě nutily, abych knihu dočetla aspoň do půlky, ale bylo to velice slabé.

Americké krásky Americké krásky C. D. Payne

Musím s vámi všemi nesouhlasit, mě se kniha líbila, byla vtipná a měla dobré postavy. To co jim Howadr oblékal z toho jsem umírala smíchy. Sice se zápletka a celý cíl knihy ukázal až na straně čtyřicet čtyři, ale to mi ani tak nevadilo. Bylo to zajímavé a nasmála jsem se až až. :D a deset mi rozhodně není ;)

Karel IV.: Vlastní životopis Karel IV.: Vlastní životopis Karel IV. Lucemburský

Naprosto nejlepší kniha co jsem kdy četla. :)

22.06.2014 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha se mi v dětství vůbec nelíbila, ale teď jsem ji konečně pochopila a jsem tomu ráda. Má toho tolik co dát. :)

16.06.2014 5 z 5

Dračí znamení Dračí znamení Lucie Fidlerová

A kde to má konec, doufám že autorka má už rozepsaný další díl, velice by mě zajímalo, jestli to dopadne dobře, jako ve většině pohádek, nebo jako v Andersenovi, naprosto krachem. Ale jinak zajímavě napsané, většinou bez překlepů. :)

11.06.2014 2 z 5

Milionová loupež / The Million Dollar Bond Robbery Milionová loupež / The Million Dollar Bond Robbery Agatha Christie

Kniha byla super, dobře se četla, děj rychle plyne, hodí se příkladně do MHD nebo vlaku, člověk nad tím nemusí moc přemýšlet. DOPORUČUJI ;) Již brzy recenze na studentské stránce SŠ KNIH: http://blok.ssknih.cz/

31.05.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

upřímně mě to tak nebavilo, že jsem to ani nedočetla

26.05.2014 odpad!

Hříbě jménem Hvězda Hříbě jménem Hvězda Joanna Campbell

četla jsem ji v létě, sice nemám ráda dojáky o koních, ale tahle se mi líbila :)

26.05.2014 5 z 5

Šťastní trosečníci Šťastní trosečníci Nicola Marsh

Byl to slaďák a dost jasný konec, ale na odpočinek dostačující. ;)

24.05.2014 5 z 5

Václav IV. Václav IV. Jiří Spěváček

Kniha je dobrá ke studijním účelům, našla jsem v ní vše co jsem potřebovala vědět. Vřele doporučuji :)

25.04.2014 4 z 5