zuza.floderova zuza.floderova komentáře u knih

Na východ od slunce, na západ od měsíce / East of the Sun West of the Moon Na východ od slunce, na západ od měsíce / East of the Sun West of the Moon Chris Powling

Pro toho, kdo umí jen málo anglicky, je to super trénink. :)

30.05.2016 5 z 5

Nadace Nadace Isaac Asimov

Nebylo to úplně to, co jsem od toho díla očekávala.
Nejspíš jediná kniha, která se mi zatím od tohoto autora moc nelíbila.

01.05.2016 2 z 5

Občanský průkaz Občanský průkaz Petr Šabach

nebyl to zrovna můj šálek kávy, možná jsem si po shlédnutí filmu od toho slibovala moc...

02.03.2016 2 z 5

O ženách a o lásce O ženách a o lásce Edith Holá

Tak jsem se těšila a takové zklamání. :( Škoda

02.02.2016 1 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

dávám jednu * a to jen díky prvním dvou kapitolám, zbytek jen děs a hrůza

19.01.2016 1 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Dávám tři, protože jsem se u toho hrozně nasmála, ale další díly už číst nebudu, bych asi praskla. :D

30.11.2015 3 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Musím uznat, že mě kniha lehce zklamala, ale nejspíš je to tím, že jsem nejdřív viděla film a až poté četla knihu. Film ovšem vřele doporučuji, tedy až po knize. ;)

31.10.2015 3 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Jedna noc na přečtení bohatě stačila, ale přemýšlet o tom budu zřejmě ještě dlouho...

10.10.2015 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

To se prostě nedalo, omlouvám se, ale opravdu ne. Tolik postav a propletenců v ději, na mě bylo už opravdu moc.

02.10.2015 odpad!

Špilberk v pověstech Špilberk v pověstech Michaela Radvanová

Když se chcete dozvědět něco o Špilberku a nechce se vám číst nic moc tlustého, určitě sáhněte po této úžasné knize. ;)

04.08.2015 5 z 5

Hrad Veveří vypráví Hrad Veveří vypráví Milena Flodrová

Já tu knihu prostě zbožňuji, určitě se k ní ještě mockrát vrátím. :)

04.08.2015 5 z 5

Jantarová komnata: Fakta a mýty ze sovětských archivů Jantarová komnata: Fakta a mýty ze sovětských archivů Nikolaj Sergejevič Petrovskij

Všechno, co jsem chtěla vědět, jsem našla v této knize. Doporučuji :)

04.08.2015 4 z 5

O psaní O psaní Alexandra Berková

Spousta textu a nic z toho, někdy se k ní vrátím, jestli bych nezměnila názor, ale pochybuji.

04.08.2015 3 z 5

Psychiatrie Psychiatrie Nigel C. Benson

Krásné shrnutí, jak pro laika tak pro profesionála, skvěle vysvětlené, málo příkladů
Krásně se to četlo, příjemně ;)

20.05.2015 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Oproti prvnímu dílu dost propadák, škoda :/

01.05.2015 2 z 5

Udělej si svoji knihu - 400 stran pro vaše nápady Udělej si svoji knihu - 400 stran pro vaše nápady neznámý - neuveden

nádherná kniha, krásně zpracovaná, úplně prázdná, můžete z ní udělat cokoliv a je to SUPER

23.04.2015 5 z 5

Druhá sezóna Druhá sezóna Jane Green

dala jsem jí měsíc, vrazila do ní naštěstí jen padesát korun, nedočetla a nelíbilo :/

20.04.2015 odpad!

Básně Básně Antonín Sova

Tato kniha se opravdu dobře čte a velice inspirativní, moc se mi líbila a vřele doporučuji. :)

11.04.2015 5 z 5

Julie Julie Anne Fortier

Kniha se mi strašně líbila, jsem ráda, že mě na ni lenkanel upozornila, nejvíc miluji tenhle odstaveček, vůbec se tam nehodí, od Julieta (Giulietta) bych to nečekala. Opravdu číst tuto pasáž v přeplněném trolejbusu nebyl nejlepší nápad. :D

"Tak jo, přestaneme slovíčkařit," dopálila jsem se. "Na rovinu, vy chcete, abych táhla do horoucích pekel, a já to udělám. Vrátím se do Států a už nikdy nebudu obtěžovat ani vás, ani vaši skvělou kmotru. Napřed chci ale zjistit, co je to za hajzla, který mě sleduje, a sehnat někoho, kdo mu nakope prdel."

10.04.2015 5 z 5

Hrad Veveří - mýtus, historie a skutečnost Hrad Veveří - mýtus, historie a skutečnost Tomáš Dacík

Zvláštní řeč, ale super informace.

30.03.2015 5 z 5