Zusaninka Zusaninka komentáře u knih

Květy Jasmínu Květy Jasmínu Leandra Sold (p)

Krásny záver série!!!
Cestovanie v čase bol skvelý nápad, do poslednej chvíle som netušila ako to s Yasmine dopadne.
Pevne verím ze sa autorka ešte vráti k tomuto svetu a prečítam si aj príbeh Rose ????

19.10.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Už dávno som nenatrafila na tak nesympatickú hlavnú hrdinku ako Gia, vyslovene mi šla na nervy....pritom Rush, no tak kvôli nemu som dokázala čítať ďalej, pokračovaniu dám ešte šancu, aj zo zvedavosti ako to dopadne :)

11.03.2019 3 z 5

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Sú len dva spôsoby dojmov z knihy, bud si ju zamilujete alebo ju nepochopíte. Pre mňa toto však bola perfektná kniha, ešte dlho budem o nej rozmýšľať, čítala som s napätím a zvedavosťou, že o čom to vlastne je. Každú moju teoriu autori hravo po pár stranách zvrátili a opať som sa ocitla v chaose. Mne však toto nestačilo, potrebujem nutne čítať ďalej, pevne verím že sa dočkáme pokračovania.

05.11.2018 5 z 5

Krvavý jasmín Krvavý jasmín Leandra Sold (p)

Super časť, zbožňujem tematiku anjelov a démonov. Autorka si vymyslela fakt skvelú zápletku, až mi bolo ľúto ze skončila. Toto si vyslovene že žiada ďalší diel, pevne verím ze ho aj napíše, predsa nemôže osud Jasmin takto skončiť.... Určite odporúčam všetky časti

27.05.2018 5 z 5

Končí sa to nami Končí sa to nami Colleen Hoover

Krásna kniha, ktorú by si mala prečítať každá žena. Colleen je proste pani spisovateľka, o to väčšiu hlbku ma príbeh, že vychádza zo skutočných udalosti

04.02.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Veľmi čitateľná séria, ale nemôžem si pomôcť no v tejto časti mi Eden šla neskutočne na nervy... Na trojku som zvedavá ako to nakoniec dopadne

28.01.2018 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

To čakanie sa veru oplatilo! Úžasné pokračovanie, ktoré nezaostáva za Naslouchačem. Začiatok je rozbeh pre skvelú jazdu. Zbožnujem Petadvacítku, Ilan a aj prostredie Duvalského pohoria a jeho nástrah. Táto časť mi prišla akčnejšia, napínavejšia a ten koniec, no už teraz sa moooc teším na tretí diel!

15.12.2017 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Zbožňujem bratstvo, na Laylu a Xcora som sa veľmi tešila a som rada ze ma Wardka opäť nesklamala. Ale čo to je s Vishousom? Lassiter pre mňa taktiež príjemné prekvapenie a už sa neviem dočkať jeho príbehu :-)

12.12.2017 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Úžasná, najlepšia séria vôbec!

23.11.2017 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Skvelá kniha, oproti úžasnej prvej časti ešte napínavejsia, nedalo sa prestať čítať. Teším sa na finálnu časť a zbožňujem Luca :-)

21.10.2017 5 z 5

Prenasledovaná Prenasledovaná Emily D. Beňová (p)

Druhá časť skvelej fantasy série bola teda oveľa akčnejšia, krvavejšia ako prvá, tá mi prišla oproti tejto romantickejšia. Udialo sa veľmi veľa prekvapivých dejových zvratov, odhalili sa doteraz skryté tajomstvá a ponorila som sa viac do upírskeho sveta. A ten koniec? No riadne zamotaný, teším sa na záverečnú časť! Ďakujem Emily za ďalší super čitateľský zážitok

12.09.2017 5 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

zatiaľ najlepší diel! som zvedavá na 4 :-)

15.07.2017 5 z 5

Sexeso Sexeso Roman Horňák

Krimi román z pera slovenského detektíva píšuceho pod pseudonymom Roman Horňák – Sexeso, ktorý je inšpirovaný skutočnými udalosťami.
Napínavý príbeh od prvej strany, pri čítaní som sa teda ani chvíľku nenudila. Skupina vyšetrovateľov je veľmi sympatická zohratá partia, riešia nielen jednu vraždu, ale hneď niekoľko, nechýba sarkazmus a chvalabohu žiadne nudné opisy prostredia v nej nie sú. Ako už napovedá názov, určitú podstatnú rolu zohráva sex ale aj posadnutosť mocou, honba za peniazmi a pomsta. Ocitnete sa v prostredí sudcov, právnikov, trestancov ale aj eskortných spoločníčok. Ja som do poslednej chvíle netušila kto je vrahom a to ma nútilo otáčať stránku za stránkou. Môžem len odporúčať, mňa napriek tomu že detektívky vôbec nečítam, bavila a prečítala som ju za dva večery :-)

13.07.2017 5 z 5

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Pokračovanie Rockoveho tanga, musim napisat ze velmi vydarene. Damien mi miestami sice siel neskutočne na nervy, tie jeho zmeny nalad...brr Melody spravne trafena punkerka. Autorka im riadne naválala na plecia, po poslednej stránky som netusila ci bude mat pribeh konecne happy-end alebo nie. Oplati sa precitat, pacila sa mi viac ako tango :)

07.07.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Božské! Konečne príbeh ktorý sa v mnohom približuje kvalite 1. dielu (2.-4. boli o dosť slabšie). Pippa správne strelná, uletená ženská, s ňou sa teda nik nemôže nudiť...a Jensen (Hanin brat - poznáme z dielu bozsky hrac), no chudák, workoholik zalezený v bubline, samozrejme fešák s dokonalým telom. Nechýbajú ani postavy z predchádzajúcich častí, kopa deti :-) obrovská dávka erotického napätia a úsmevných situácií a perličkou na torte sú viaceré epilogy. Za mna je toto naozaj vydarený záver serie.

29.05.2017 5 z 5

Šľachtická rošáda Šľachtická rošáda Kristi Ann Hunter

Výborná! Dávno som sa pri historickom románe toľko nenasmiala, hlavní hrdinovia sú úžasní, hneď som si ich obľúbila. Dúfam že vydajú aj ďalšie diely tejto ságy.

23.05.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Jedným slovom úžasná!!! Ella je riadna drsňačka, ale mať zrazu 5 „bratov“ - fuuu tolko testosteronu pokope! Super jednohubka, rovnako čtivá ako seria Off Campus (možno aj lepsia), kopu sarkasmu, vtipu, erotiky, ale otvorený koniec a to teda poriadne! Už sa neviem dočkať pokračovania, určite odporúčam :-)

12.05.2017 5 z 5

Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Audrey Carlan

Jún bol podľa mňa najlepší z týchto troch mesiacov, konečne nenatrafila na „ideálneho“ zákazníka, ale jej spoločnosť si vyžiadal 65-ročný podnikateľ, aby ho sprevádzala na spoločenských podujatiach. Autorka nezabudla spomenúť aj „bývalých“ klientov, ktorí čiastočne zasahujú do deja.
Čítala sa ľahko, sexuálnych scén bolo v tejto časti minimum (okrem mája) – zdá sa mi že je trochu lepšia ako prvá časť, Mia je zrelšia, začína si uvedomovať svoje city k „januárovému“ Wesovi, ale aj cíti povinnosť splatiť dlh, upevní si vzťah so sestrou, a našťastie jej ostane chladná hlava a berie svoju „prácu“ s nadhľadom.

19.04.2017 5 z 5

Dotek vetřelce Dotek vetřelce Gini Koch

Skvelá uletená sci-fi. Kopu sexi mimozemštanov v oblekoch od Armaniho, hlavna hrdinka odvážna ženská s neskutočným sarkazmom, pri čítaní som sa ani chvíľku nenudila, je tam samá akcia s erotickým podtonom, určite odporúčam :)

10.04.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Musím povedať že po úžasnej 3 Skóre, je Plán trochu sklamaním, nakoľko je taký jemnejší, romantickejší, skoro žiadna dráma ,skôr obyčajný ľúbostný príbeh, už toľkokrát obohratý.
Tucker je ale teda vysnený chlap nejednej ženy, sexi športovec, so skvelým telom a a neskutočný gentleman. Sabrina to nemala ľahké - matka ju opustila, vychovala ju babka s nevlastným otcom - alkoholikom, ale navonok sa snaží byť drsňačka, čo si nepripúšťa nikoho k telu - hlavne chlapov, tých využíva len na sex, pretože sa sústredí na štúdium, aby mala super prácu a zabezpečenie do budúcnosti, teda všetko má naplánované. S Tuckerom sa to najskôr tiež začne sexom, no časom sa ich vzťah rozvíja. To že spolu čakajú dieťa, poriadne skríži plány na budúcnosť, tak si môžte prečítať ako to dalej zvládli :-)
Inak celú sériu hodnotím ako veľmi vydarenú, vtipnú, so sexi obálkami.

07.04.2017 4 z 5