zupri zupri komentáře u knih

Dravec Dravec Marek Epstein

Knížka předčila má očekávání. Děj je stručný, jasný, má spád a neustále vás nutí číst dál. Za mě velký palec nahoru a těšení se na další knihu.

22.10.2018 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Těžké čtení... neměla jsem ani sílu to dočíst.

13.08.2018 3 z 5

Jak jsem přišel na svět Jak jsem přišel na svět Kateřina Janouchová

Úžasná, roztomilá, jedinečná!

13.08.2018 5 z 5

Dojemná a krásná! Povinná četba pro 6.-8. třídu .... nejen k uvědomění si, v jak krásné době žijeme!

12.07.2018 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Za mě čtivá knížka, která o sobě nechá ještě chvilku přemýšlet. Lze Andělu soudit....?

27.06.2018 5 z 5

39 pater 39 pater Andy Griffiths

Stále skvělá zábava, nicméně oproti předešlým knihám o maličko slabší.

12.05.2018 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Jedním dechem .... a výborně popsaný pohled ze tří stran. Moc doporučuji a paní Soukupové děkuji. Kniha mi zůstane dlouho v hlavě.

12.05.2018 5 z 5

Prak Prak Michal Vrba

Pro mě z počátku těžké čtení, musela jsem se k otevření knížky nutit. Konec ale super. Knížka má dlouhý ocas.

03.05.2018 4 z 5

Cop Cop Lætitia Colombani

Knížka je útlá a velmi čtivá. Kapitoly jsou kraťoučké a mají spád. Doporučuji jako čtení do vlaku, před spaním a prostě jako hezké čtení ne vždy o hezkých věcech.

03.05.2018 4 z 5

Překlep a Škraloup Překlep a Škraloup Tomáš S. Končinský

Super nápad a krásně ilustrované. Moc oceňuji!

01.04.2018 5 z 5

Marie a Magdalény Marie a Magdalény Lenka Horňáková-Civade

Já jsem se nějak nemohla začíst. Styl psaní není podle mě moc poutavý. Jinak hezký příběh.

31.03.2018 3 z 5

Potíže s empatií Potíže s empatií Gavin Extence

Mně se knížka líbila, určitě o ní budu ještě dlouho přemýšlet. Styl je podobný jako u "Alexe", skvěle se čte. Ráda si přečtu další autorovy knihy.

07.03.2018 4 z 5

Medvěd, který nebyl Medvěd, který nebyl Frank Tashlin

Velmi poučná knížka o reálném životě.

05.02.2018 5 z 5

Vačice, která se nesmála Vačice, která se nesmála Frank Tashlin

Velmi poučná knížka o reálném životě.

05.02.2018 5 z 5

Pan Lišák má knihy rád! Pan Lišák má knihy rád! Franziska Biermann

Jako druhé - třetí čtení výborné. Má to vtip a je to krátké:-)

03.02.2018 5 z 5

Zachránci zvířat Zachránci zvířat Julian Clary

Za nás slabší než jednička.

01.02.2018 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Knížku jsem četla před 2 lety a stále na ní myslím. Je úžasná. Ale myslím, že na ní není vždy vhodná doba. Komu nesedla, nečetl ji ve správnou chvíli...

01.02.2018 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Knížka je čtivá, poutavě napsaná, přestože děj úplně netáhne. Ale gratuluji, na prvotinu skvělé.

01.02.2018 4 z 5

Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa John Boyne

Zábavné čtení pro děti dle mého úsudku 10+.

13.01.2018 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Knížka má (jako většina Backmanových knih) pomalý rozjezd. První třetinou se ti, kterým hokej nic neříká, musí doslova prokousat. Kdo to zvládne, čeká ho odměna... stojí to za to!

20.12.2017 4 z 5