Zozol.ka Zozol.ka komentáře u knih

Nevrlý Ruda Nevrlý Ruda Suzanne Lang

Ke knížce jsem se dostala jako slepý k houslím. Půjčili jsme si jí v knihovně. Je to snad nejkrásnější dětská knížka, kterou jsem kdy četla. Nádherná myšlenka

09.03.2024 5 z 5

Rozhodně nejlepší autobiografie kterou jsem kdy četla. Každý milovník kouzelnického světa HP má povinnost si tuhle knížku přečíst. Myslím, že každý bude z knížky nadšený. Stejně jako já.

02.02.2024 5 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

Slabší než první díl, přesto krásný romantický příběh.

12.06.2023 3 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Tak tohle jsem si užila! Přesně takovou romantickou slaďárnu jsem teď potřebovala. Knížka se četla krásně skoro sama. S radostí jdu na další díl.

06.05.2023 5 z 5

Kniha se četla lehce, přečtena za pár dní. Ovšem musím napsat, jak moc těžce se mi četla. Jako milovnice přátel musím říct, že Matthew už pro mě nebude stejný Chandler, kterým pro mě býval. V knize neuvěřitelné množství gramatických chyb. Nevím, jestli bych knížku doporučila dál. Možná s odstupem času, po odležení pocitů, svůj komentář upravím.

14.01.2023 2 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Ke knize jsem se dostala jako slepý k houslím. Je to moje první kniha tohodle žánru a nemůžu ani uvěřit, jak moc mě ten příběh dostal. Tak ráda, bych se o vesničce Chaloupky dozvěděla více. Je mi z toho smutno.
Jednu hvězdu odebírám za tu hromadu postav. Měla jsem v tom dost chaos.

29.11.2022 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Velký dobrý.
Dostala jsem od toho přesně to, co jsem čekala. Týden jsem se od knihy každý večer nemohla odtrhnout. Mohlo to mít klidně o sto stránek méně, kvůli tomu odebírám jednu hvězdu. Moje karpály dostaly zabrat pod tou tíhou.

18.11.2022 4 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Potřebovala jsem nějakou lehčí knihu, u které vypnu a odpočinu. Toho se mi také dostalo. Četla se lehce, přečteno za dvě odpoledne. Ale nemyslím si, že bych se k ní někdy vrátila.

31.07.2022 2 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Za mě nejslabší kniha Patrika Hartla. Četla jsem ji jen pro to, že jsem byla zvědavá jak to dopadne. Konec mě překvapil.

26.03.2022 2 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Jedním slovem - "Ach". O tolik lepší, než originál, ale o tolik. Bylo fajn, to prožít po tolika letech znovu. Už se klepu na třetí - sedmi-set stránkové pokračování.

31.08.2021 3 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Zamilovala jsem se do Daniela. Stejně jako Marie. Skvělá knížka

12.08.2020 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je má srdcová záležitost. Když vyšel první díl, byla jsem zrovna nějak v tom věku a vyrostla jsem na tom. Teď po několika letech jsem se ke knížkám vrátila. První díl přečtený za dva večery a i po těch letech jsem do světa HP stále zamilovaná.
#potterhead

29.05.2020 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Autorka zoufale volá o pomoc a své pocity vkládá pomocí slov do téhle knížky. Je mi z knihy dost smutno.

15.04.2020 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Já se na tu knihu tak těšila! Všechny tři příběhy se mi líbily, ale čekala jsem od knihy daleko, daleko více.

20.01.2020 3 z 5

Život udeří, kam se mu zachce Život udeří, kam se mu zachce Petra Hülsmann

Knížka se mi líbila, ovšem konec mi připadal dost urychlený a moc "růžový".

24.07.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Má nejoblíbenější ❤️

26.03.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Čekala jsem trošku něco jiného :(

26.03.2018 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Já nevím. Hartla mám ráda, ale do této knihy jsem se nutila. Začala jsem Veronikou. Tu jsem přečetla celou. U Jáchyma jsem se zasekla nějak a nemůžu ho dočíst.

03.02.2018 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Ze všech tří knížek má nejoblíbenější.

03.02.2018 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Miluju sérii HP. Film 'Fénixův řád' je můj 2 nejoblíbenější ze série, ale kniha se mi líbila méně. Začátek je hodně podrobně rozepsaný a konec mi příjde že má rychlý spád.

04.08.2017 4 z 5