zoomfire zoomfire komentáře u knih

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Skvěle napsaná (a přeložená) kniha, která je jen předzvěstí mnohem většího příběhu v knihách dalších

29.11.2015 5 z 5

Císařství masek Císařství masek Patrick Weekes

Nejlepší díl v Dragon Age sérii, změna autora velmi prospěla a těším se na pokračování.

10.10.2014 5 z 5

Dóm řetězů Dóm řetězů Steven Erikson (p)

Kde vězíte, Paliči mostů!!!

28.09.2014 5 z 5

Dálná brána Dálná brána Jay Gordon

Skvěle napsaný příběh, který ke konci dostává rychlý spád. Zajímavé propojení fantasy světa s naší realitou.

21.07.2014 5 z 5

Děti ducha Děti ducha Orson Scott Card

Jane je boží

13.03.2014 5 z 5

Vzpomínky ledu Vzpomínky ledu Steven Erikson (p)

oproti předchozím 2 dílům je příběh bez hluchých míst, naopak je přímo přehlcen momenty

06.11.2013 5 z 5

Konkurenti Konkurenti Sergej Lukjaněnko

Autor v některých částech trochu tlačí na pilu, ve výsledku je ale kniha zajímavá nenáročná četba, která nás zavede mezi hvězdy a položí, jak je zvykem, pár existenčních otázek.

30.06.2013 5 z 5

Nekromant Johannes Cabal Nekromant Johannes Cabal Jonathan L. Howard

trochu pomalejší a nucenější začátek, pak se ale kniha rozjede a určitě se jedná o pěkné pohodové čtení

20.01.2013 4 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

odpočinková kniha, která se vleče, ale pro ty, kteří mají rádi detailní popisy prostředí a situací, si jí užijí

04.01.2013 4 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

zajímavé příběhy, aspoň ve Starém zákoně, Nový zákon už trochu nudí a je cítit jeho umělá konstrukce daná stoletími ... spoiler: všichni umřeme

12.09.2012 3 z 5

Spektrum Spektrum Sergej Lukjaněnko

jedno z nejlepších ruských fantasy (scifi) a to i v porovnání s Hlídkami

17.07.2012 5 z 5

Zmije Zmije Andrzej Sapkowski

možná je ta knížka nepochopená, ale žádný náznak ničeho není rozveden, chybí pointa toho všeho, dobré jako povídka z jedné afgánské pevnosti, ale nedoporučil bych to nikomu, narozdíl od jeho ostatních děl

17.07.2012 odpad!