Zojka Zojka komentáře u knih

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

(SPOILER) COŽE!!!!!! ONA UMŘELA ALISS A JEŠTĚ VELITEL HRANIČÁŘSKÝHO SBORU!!!!? NO TAK TOHLE JSEM V HRANIČÁROVY JEŠTĚ NEVIDĚLA!!!!! na tenhle díl jsem se hodně těšila a nebyla jsem zklamaná. ale především: konečně se will dostal do pěkný bryndy

21.10.2021 5 z 5

Ztracené příběhy Ztracené příběhy John Flanagan

za mě to byl slabší díl. na začátku nové kapitoly jsem si občas nebyla jistá v jaké době se vlastně nacházím, jinak je to fajn když mi něco nedávalo smysl.

21.10.2021 4 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

(SPOILER) no tak to musí být fakt dobrý, táhnout se jak daleko s bandou dřevorubců do slibované kamené pevnosti a narazit tam na rozpadající se dřevěnou hradbyčku

21.10.2021 5 z 5

Halt v nebezpečí Halt v nebezpečí John Flanagan

nevím proč will musí na téhle obálce vypadat jako bezdomovec

05.10.2021 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

skvělá kniha. velice oceňuji srandovní označení tenisonových kumpánů bílý hábit.

05.10.2021 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

(SPOILER) no konečně přestali sbírat věci ;-)

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

nechápu proč musí pořád něco sbírat ?! každopádně tady je toho zla trošičku víc ale až moc podezřele dobře se jim všchno daří. ta mášemnka je prostě nejlepší.
nato jak je kniha cekem obsáhlá se velice rychle přečte já sama jsem to přečetla asi za dva dny. dopručuju úplně všem.

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

(SPOILER) potlesk pro tuto knihu.
parádně vymyšlený děj možná by snesl i trochu více toho zla. nejlepší byla ta část jak conner radí ježi babě aby prodala svou perníkovou chaloupku na perníkový fit centrum

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

óóó to bylo úžasný vysloveně nemám slov. knížka je hodně napínavá, zajímavá naštěstí není ani tolik strašidelná jak jsem čekala. musím vás ale upozornit: velmi pomalu se čte (hlaně kvůli nekonečným popisům přírody mě to ale ani tolik nevadilo) a když se na to 100%. nesoustředíte máte z toho veký kulový. doporučuji spíš pokročilejším čtenářům.

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

no myslím že to nebylo tak hrozný jak někdo podemnou psal, ale musím přiznat ty první díly byly lepší. taky se willovi všechno až moc podezřele dobře daří. nejlepší byla bytva na konci.

28.08.2021 4 z 5

tak tohle mě velice bavilo je to poměrně lehká četba a myslím že se brzy dostanu i k pánovy prstenů

Bitva na Hackhamské pláni Bitva na Hackhamské pláni John Flanagan

ještě teď se válím smíchy pořád mám v hlavě tu scénku jak se halt hádá o kuřecí paličku

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

tohle mě hodně bavilo

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

do sira kerena (snad jsem to napsala správně) bych to fakt neřekla

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

(SPOILER) tato kniha mě velmi bavila. jenom mě to připadalo trošičku drastické (bojovníci bez vnitřností a bez mozku to rozhodně není téma na večer) stejně si přečtu u další knihy od této autorky

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

úžasné! tady bylo o hodně víc akce než v předchozím díle. právě tohle zvedá moje hodnocení.

21.06.2021 5 z 5

Irčák Finn Irčák Finn Alec John. Dawson

chudák finn. věčně ho někdo týrá a má skoro samou smůlu. sice všechno dobře dopadne a také má pěkné chvíle al tohle se na příběhu docela podepsalo.

21.06.2021 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

(SPOILER) POZOR! MALINKATÝ SPOILER KE KONCI KOMENTÁŘE!
další super kniha.
akorát mi tady scházelo trochu více akce (jak už tady přede mnou někdo psal) a víc než kdekoliv jinde mi vadila "černobílost" postav. proto jsem váhala mezi 4. a 5. hvězdičkami tady to ale vyváží samostatný děj.
(ještě teď v duchu děkuji Erakovi že byl tak hodný a pomohl Eavin a Wilovi utéct a zbavit se tak otroctví jinak by byl s Wilem konec)
moc oceňuji mapku na začátku knížky.

23.05.2021 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

ach jak já tuhle sérii miluju!!!
od tohohle dílu jsem se nemohla odtrhnout ani o hodině ve škole ;-) a ještě tentýž den jsem to i dočetla :-). za mě to autor hodně vytáhl smutným koncem v té chvíli mi bylo opravdu smutno protože jsem si willa hodně oblíbila.
podle mě to dostalo "jiný grády" když se objevuje evalyn (kasandra). také se divím jaktože jsou skandijci tak hodní když spolupracují s morgarathem?
zároveň oceňuji i to že každý název knihy souvisí s dějem uvnitř

21.05.2021 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

úžasné!!! přečteno za dva dny. lepší knihu jsem snad ještě nečetla. člověk to doslova hltá jednu stránku za druhou a ani si neuvědomuje kolik toho vlastně přečetl ;-)
doporučuji úplně všem.

20.05.2021 5 z 5