ZoeKaplanová ZoeKaplanová komentáře u knih

Dokonalá kniha k tomu abych byla šťastná, vyloudí vám široký úsměv. Jsou v ní milé povídky a když ji čtete vzpomenete si vy na svojí školku. Na své vzpomínky. Krásně mluvil o tom, že dospělý jsou děti.

11.06.2017

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Úžasná kniha a o to báječnější příběhy. Nenudila jsem se a děkuji naší paní učitelce to díky ní jsem knihu četla. Měla jsem jí jako referát a vzala jsem si pár faktů z ní k srdci. Miloval ryby a přírodu, byla pro něj druhým domovem. Bral vše s humorem. Byl to dokonalý otec. Mrzelo mě, že mu válka chtěla sebrat i ty milované ryby a líbilo se mi, že kvůli rodině zabil srnce i když to bylo trestné. Udělal by pro ni vše. Vážně doporučuji si knihu přečíst, není to kniha pro starší osoby, žádný slaďák, je to báječný příběh

23.05.2017 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Kniha měla zajímavý děj, trochu i smutné tedy pro mě jsem velmi úzkostlivý člověk. ( Často brečím jak želva), všechny díly této série byly báječné

08.05.2017 4 z 5

Přízrak u rybníka Přízrak u rybníka Maja von Vogel

Vždy se mi líbí příběhy, detektivní klub je něco tak nespoutaného.Myslím, že by mě to možná též někdy lákalo ale díky knize jsem tam s nimi. Když to čtu jako kdybych v tom žila, jsou to báječné příběhy a tenhle mě velmi fascinoval.Byl dobrodružný a holky se s tím popraly. Nemůžu nic vytknout jsou to báječné knihy

08.05.2017 4 z 5

Nebezpečný náklad Nebezpečný náklad Henriette Wich

Tento příběh se mi líbil jako všechny ostatní. Chystám se číst další, jsem ráda za to, že ty knihy jsou.Bez nich by to nebylo ono, nebyla bych já

08.05.2017 3 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Kniha je skvělá, umí oslnit a rozzářit. Ano není to chápu není to ten typ knih v moderní době ale patří mezi ty kultovní symboly předešlé. Nenechte se tím odradit a přečtěte si ji až do poslední stránky, zaujala mě i když jsem na ní narazila náhodou.

04.05.2017 3 z 5

Copatá máma Copatá máma Barbora Bečvářová

Kniha mi přišla osobitá a velmi uklidňující. Chápu, že z většiny vašich komentářů na knihu nedáváte velký ohlas, celkem to i chápu. Taky jsem čekala něco trochu jiného ale myslím a doufám, že se nemýlím autorka se chtěla podělit s tím co prožila, asi to nebyla procházka růžovým sadem ale chtěla tím říct, že i když máme potíže s rodinou a se sebou přijde malý človíček. A ten vám ukáže kým jste a zahodíte všechny problémy a uvědomíte si, že tohle je vaše rodina a tu milujete. Kniha se mi právě z toho důvodů moc líbila.

04.05.2017