zlatkr zlatkr komentáře u knih

V poutech rozkoše V poutech rozkoše Jaiya

To byla blbost. Autorka láká na obalu, že se podíváme do světa perverze a BDSM, ale je to jen odvar 50 odstínů. Bohužel jsem si nezjistila dřív, že paní je sexuoložka a ne znalá domina. Je to vidět

24.08.2021 odpad!

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Bylo mi líto jen to, že to prostě nelze přečíst za jeden den ????????

06.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Strhující, napínavá, měla jsem ji přečtenou během 2 dní, nešlo se odtrhnout ????

29.11.2020 4 z 5

Kniha o tichu Kniha o tichu Josef Formánek

Od začátku do konce úžasný čtení. Hodněkrát jsem se dojmula ????

26.10.2020 5 z 5

Jazyk lásky Jazyk lásky Ian Kerner

Tuto knížku bych nakoupila po stovkách a rozdávala každému muži na potkání. Je čtivá, je v ní vše do detailu vysvětleno a zilustrováno.

11.10.2020 4 z 5

Guns N' Roses Guns N' Roses Paul Elliott

Opravdu boží knížka. Trochu jsem se bála,aby nebyla nudná,ale je čtivá,plná obrázků a osobních příběhů.

09.03.2020 5 z 5

Malá kniha života Malá kniha života Neale Donald Walsch

První polovina se mi docela líbila, hlavně první kapitola,ale ke konci mi to už přišlo dost o prachách...pošlete 35 dolarů,peníze, peníze..

30.12.2019 2 z 5

Čekání na Vánoce s Luckou, Jendou a Martínkem Čekání na Vánoce s Luckou, Jendou a Martínkem Andrea Popprová

Krásná dětská kniha. Děti bavila

22.12.2019 5 z 5

Kniha plná příběhů z Černobylu, některé bavily více jiné méně,ale kniha dobrá

22.11.2019 4 z 5

Dopisy Olze Dopisy Olze Václav Havel

Ač se mi to nestává často,knihu jsem nedočetla. Havla mám opravdu ráda a tak jsem tuto knihu dlouho sháněla,ale bylo to pořád to samé (pošli vitamíny,bolí mě hemeroidy, piš mi častěji,,co děláš)Souhlasím s panem Havlem to neměla Olga vůbec jednoduché, já bych ho doma nesnesla:-) Doufám, že až budu mít více času,tak se ke knize vrátím. Ale prozatím pro mě velice nezáživné

23.07.2019 3 z 5

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Po spisovatelské stránce žádná velká hitparáda. Některé slovní obraty a dialogy jsou až směšné. Po pár stránkách jsem si dokonce myslela, že knihu psala nějaká feministka,ale čím více jsem se začítala do knihy (a četla se opravdu sama), tím více se mi kniha líbila. Je vidět, že ji nepsal ,,studovány inženýr", ale prostý muž, který chtěl touto knihou přiblížit své učení.
V osobním životě mi zase tak úplně nepomohla a spoustě čtenářů podle mne ani nepomůže k takové transformaci dle mého přečtení knihy nestačí,ale alespoň jsem si utvrdila, že jsem snad pro svého muže dobrou ženou, nikoli dokonalou, vyrovnanou,neustále harmonickou,ale na tom se těžce s dvěma malými dětmi pracuje:-)

23.07.2019 4 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Kniha nás s dcerou úplně nenadchla,máme raději příběhy s dobrým koncem,ale je to klasika.

20.04.2019 3 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Asi spoiler.
Úžasná,smutná kniha. Napínavě jsem čekala,jestli se alespoň dočká narození mrňouse a dopadlo to teda nejhůř jak mohlo.

12.04.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Jediné,co mi na knize vadilo,byly texty písniček a cizojazyčné rozhovory. Jinak byla čtivá,jsem jen ráda,že nemusím řešit problémy nikoho z nich.

24.01.2019 4 z 5

Duše má být vždy dokořán Duše má být vždy dokořán Emily Dickinson

Některé básně hezké k zamyšlení,ale vím,že ke knize už se vracet nebudu.

15.01.2019 3 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Velice hezky zpracovaná kniha,krásné ilustrace. Některé pasáže mě trochu nudily jiné zase byly nadmíru zajímavé (dotýká se i tématu jako je porod,očkování,kosmetika...)

14.01.2019 4 z 5

Dětem Dětem Josef Lada

Knihu hodnotím půl na půl- některé básničky se mi nezdají moc vhodné pro děti některé se ani nerýmují ale zcela to vynahrazuje povídání o ,,dobách dřívějších", kdy byl Lada malý kluk.

14.01.2019 3 z 5

Člověk Havel - Prezident a jeho lidé Člověk Havel - Prezident a jeho lidé Petr Čermák

Asi nejslabší kniha,co jsem o Havlovi četla. Autor pořád používá přízvyska ,,moje hrdinka, můj hrdina..". Taky často není poznat čí je co citace,jestli to jsou slova autorova,prezidentova... Plus je pár informací,které jsem nevěděla, příběhy spolupracovníků...

22.11.2018 3 z 5

Dušinka, víla věcí Dušinka, víla věcí Ester Stará

Knížka se mi na první pohled líbila, jak ilustracemi,tak nápadem. Když jsem ji malé četla,tak to bylo každou pohádku to samé a také stránky,kde nebyly ilustrace ji moc nebavily.

02.11.2018 2 z 5