ZimníLidé

Tichá modlitbaTichá modlitbaAngela Marsons

Tak jako, že je Kim křížena s Batmanem a Supermanem to víme všichni, že jo. Já ani nechci něco vytýkat, i když bych mohla :) Kim je moje srdcovka a tak to i zůstane ;)

24.05.2020

Skryté kartySkryté kartyAngela Marsons

To je v háji tohle... Někoho začnete mít rád, pak do toho zasáhne Angela jak kulovej blesk a vy buď začnete na tento díl nadávat nebo bulet. Skvělá detektivka, ale tohle má u mě Angela schovaný :(

21.08.2020

HypnotizérHypnotizérLars Kepler

Kniha se moc dobře čte. Nejvíc mě bavila pasáž, kde probíhalo sezení narušených lidí a pomalu se odkrývala tajemství, která měla dopad na jejich psychiku a na jednoho obzvlášť... víc už nemůžu prozradit :) Ale určitě si knihu přečtěte :) Dřív než vás někdo zhypnotizuje :)) Jsem zvědavá i na film, tak snad to bude stejně dobré jako kniha.

13.12.2019

Ďábelské hryĎábelské hryAngela Marsons

Bylo skvělé sledovat vnitřní boj Kim s pološílenou osobou v zádech (sociopatem). Řěší se tu dva případy a jeden z nich je obzvlášť citlivý, jelikož se to týká dětí. Určitě se těším na další díl. Tento díl mě naprosto dostal a hlavně díky gestu skrz pejska co Kim podnikla je hlavní hrdinka pro mě více sympatická :)

20.01.2020

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Zvláštní co? Jak si člověk dokáže k fiktivní postavě (která už není mezi námi) vytvořit tak silný emoční vztah. Všichni co četli celou sérii, ví o kom je řeč... Bohužel co je vepsáno v knihách přináší i život..., ale dost melancholie... Takže opět Angela odvedla svou práci na výbornou a jestli smrt dané osoby byl dobrý tah to nám ukážou další díly...

23.08.2020

Farma zvířatFarma zvířatG. Orwell (pseudonym)

Ona ta myšlenka je dobrá, než jí vždy někdo zneužije a pak přichází tvrdá realita. Pravidla se vždy přizpůsobovala těm co jsou nahoře. Historie se stále opakuje dokola. Však brzy se i my dočkáme nového řádu. Stačí se podívat kolem, co se děje...

16.11.2020

Němý křikNěmý křikAngela Marsons

Kim byla super a už se těším na její další případy :)

23.10.2019

Otevřený hrobOtevřený hrobAngela Marsons

Angela je stejně číslo co :D Tichá modlitba zatím u mě vyhrává na plné čáře, ale tohle bylo taky hodně dobrý :)) I tu Frostovou začal mít člověk rád.

01.06.2020

Žena v okněŽena v okněA. Finn (pseudonym)

Já jsem normálně z té knihy opilá :D Tolik vína :)) , aneb šmírovat se nemá ... V ději budete bádat, zda Anně z toho chlastu a prášků co do sebe každodenně láduje nehrabe a nebo bludy jsou skutečné... PS: film s podáním Amy Adams bude určitě bomba :)

20.04.2020

Pokrevní poutaPokrevní poutaAngela Marsons

Případ (jedno bodnutí) , který Kim vyšetřovala byl pro mě zatím nejslabší ze všech. Ale vykompenzovala to naše slavná Alex. Bylo mi tam strašně líto jednoho človíčka :( Asi i proto dávám opět plný počet. Celkově jsem jinak byla spokojená. Ale předchozí díly byly o něco lepší... ( , ale jen o krapet :D)

03.06.2020

Přiveď mě zpátkyPřiveď mě zpátkyB. A. Paris (pseudonym)

Když jsem začala číst knihu a byla už někde v půlce, tak jsem si říkala tak tohle nebude ani náhodou na 5 hvězdiček..., ale ten konec! Ten konec byl naprosto úžasný, ale i depresivní. Pak když jsem se zamyslela celkově nad knihou, vše dokonale zapadalo. Jelikož je Paris moje srdcovka a hlavně díky závěru musím dát opět plný počet.

05.05.2019

Noční lovecNoční lovecChris Carter

Kam na to ten Carter chodí? Jinak za mě třetí díl zatím nejlepší :)

09.03.2020

Jeden z násJeden z násShari Lapena

Pro mě nejlepší kniha od autorky. Jinak já bych nemohla být detektiv :D. To by bylo pak vězení plné nevinných lidí :D

11.11.2020

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. A. Paris (pseudonym)

Od Paris knihy miluju.Kdybych mohla dát víc hvězdiček udělám to hned :)

30.04.2019

Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměShari Lapena

Masakr :D Tak kdo ve finále vyhrál? :D Ti co to četli ví na co narážím :D Fakt super kniha!

06.09.2019

Písečný mužPísečný mužLars Kepler

Od první kapitoly vás rodinka Keplerovic bude udržovat v řádném napětí. Já byla napjatá od začátku až do konce :D. Jurek Walter, to byl normální Chuck Norris :D. Občas jsem nad činy některých postav kroutila hlavou. No což, taky jejich počínání mělo své následky :(. Každopádně tento díl doporučuji všema deseti a hurá na Stalkera :)

15.11.2020

Dětské zoubkyDětské zoubkyZoje Stage

Podivný a zvláštní příběh. Z knihy mám smíšené pocity...Hanny mi svým způsobem bylo i líto.

10.06.2019

DěsDěsDavid Hidden

Nebude se vám to líbit, nebudete zpívat ódy nad touto knihou, jelikož je nechutná, zvrácená, sadistická, brutální a přitom budete chtít vědět jak to všechno skončí. Pro slabší povahy tato kniha opravdu není...

26.01.2020

VězněnáVězněnáPavel Renčín

Horor spojený s realitou. Marie byla silná žena.Pohon pro ní byla pomsta, i když za zády měla mučivý strach. No kdo by ho taky neměl, že... Parádní kniha.

26.02.2020

Mlčící pacientkaMlčící pacientkaAlex Michaelides

Moc povedený psychologický thriller.

08.04.2020

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

Asi bych tyhle duchařiny neměla číst v noci :D Pak jsem se musela podívat pod postel, zda tam nic není ( jasně, že nebylo). A to už fakt nejsem malá holka :D

17.06.2020

Paganiniho smlouvaPaganiniho smlouvaLars Kepler

Paganiniho smlouva - smlouva s ďáblem... Nerada čtu knihy nad 500 stránek a hlavně, kde je zapletena špinavá politika. Do této knihy jsem šla skepticky a ejhle já jsem absolutně nadšená. Skvělé dílo. Od začátku dokonce kniha udržuje napětí a akci. Nezaznamenala jsem žádná hluchá místa. Mohu jen doporučit a určitě se těším na další případ. Joone Linno, začínám vás mít ráda :D

06.07.2020

Zlámané kostiZlámané kostiAngela Marsons

Nic není, tak jak vypadá... Dobře mě Angela napálila ( a to jsem k dané osobě měla fakt sympatie). Jsem ráda, že tentokrát můžu dát opět plný počet :)) No do dalších dílů se mi upřímně moc nechce, jelikož vím, že to bude velká hra na city a já jsem fakt velký cíťa :(

26.07.2020

StalkerStalkerLars Kepler

Tak se nám tu objevila naše známá firma z jedničky. Erik zas ládoval jednu tabletku za druhou a z Joona nám udělali bezdomovce. :D Nějaké scénky byly trošku přitažené za háro, ale to by prostě nebyl Kepler. :) Každopádně kniha je čtivá a plná napětí, ale písečný muž prostě vede. :)

17.12.2020

Hádanka jménem OliverHádanka jménem OliverLiz Nugent

Tak tohle byl hodně silný příběh...Kdyby měl Oliver o něco lepší dětství nemuselo to všechno takhle tragicky dopadnout...

17.07.2019

Byly tady, a už nejsouByly tady, a už nejsouH. Beck (pseudonym)

Hodně jsem fandila Dannymu, tak mně trochu zklamalo, že jeho konec byl až moc useklý... Jinak kniha stojí určitě za přečtení.

24.08.2019

NehodaNehodaC.L. Taylor

Tak nevím kdo mně víc lezl na nervy, jestli James nebo Sue... Minulost Sue byla dost drsná, ale takovou cestu si bohužel vybrala sama. Současnost byla o její dceři a co se jí stalo...., díky tomu máme možnost se ponořit právě do minulého života Sue..., který byl pro mě nejvíce zajímavý. Kniha stojí určitě za přečtení.

24.01.2020

PtáčníkPtáčníkMo Hayder

Neříkám, že mi ptáčník nebavil, to zas ne...., ale občas to na mě působilo stroze. Detektiv jeden větší suchar než druhý (jeden byl totální blboun). Tak jasný, každý nemůže být vtipný jako Hunter nebo já :D. Vrahoun byl mega úchylnej. Jeho život poznáváme od puberty až do dospělosti (nuda to vážně nebyla), ale tak jasné je, že tam bude i menší překvápko... Místy tvrdé a nechutné. A pak se nemám bát chodit ven :D

09.08.2020

Ví o toběVí o toběSarah Pinborough

Já se tu nebudu nějak rozepisovat, jelikož sebemenší detail by mohl prozradit jak tohle všechno dopadne. Dost dobrý psycho s prvkem sci-fi :)) Doporučuji :)

23.11.2020

V úkrytuV úkrytuLiz Nugent

To jako vážně? Co to bylo za konec? Taková podlost a zákeřnost ... Snad Liz brzy napíše další knihu :) Její tvorba mě moc baví.

07.08.2019