zimka.r zimka.r komentáře u knih

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Děkuji Výzvě za krásný návrat do dětství! :)

15.02.2022 4 z 5

Zlo pod sluncem Zlo pod sluncem Agatha Christie

Já se prostě snad vždy v knížkách ACH ztrácím v postavách! Ze začátku určitě! Naštěstí to pak plyne a člověk si urovnává kdo je kdo :) Už teď se těším na další kousek :)

09.02.2022 4 z 5

Haló, tady fantom! Haló, tady fantom! Robert Lawrence Stine

Po mnoha letech se vracím ke Stopám hrůz a jen si potvrzuji, že nejlepší byly vždy ty z Ulice strachu :)

06.02.2022 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

1. Dívka, již jsi tu zanechal 2. Než jsem tě poznala 3. Život po tobě 4. Stříbrná zátoka 5. Jeden plus jedna 6. Poslední dopis od tvé lásky 7. Sama sebou 8. Zakázané ovoce 9. Krasojezdkyně 10. Schovej mě v dešti 11. Jako hvězdy v temné noci.....tak ta byla kráááásná!! Myslím, že je to jedna z TOP 3 spisovatelky. Krásný příběh ve velmi zajímavém prostředí! Užila jsem si ji a po dlouhé době i kniha, kterou jsem měla přečtenou za chvíli!

23.01.2022 5 z 5

Pod hrozbou smrti Pod hrozbou smrti Scott Siegel

Jednohubka na sobotní odpoledne. Na ZŠ jsem to hltala, nyní mne to už tak neoslovilo a ještě mne překvapilo, že to nemá konec a pokračování příště....tak uvidím, zda tomu nějaké další volné odpoledne obětuji :)

10.01.2022 2 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Líbilo se mi hledání a postupné nacházení minulosti a lidí v součastnosti. Jen ta linka s Tinou, to mi rvalo nervy na dranc, že byla neponaučitelná.....a to co ji nakonec otevřelo oči by člověk nepřál ani nejhoršímu nepříteli. Knížka se mi líbila. Dočtena jako poslední z výzvy 2021, ale až 2.1.2022 :D

03.01.2022 4 z 5

Byla jsem doktorkou v Osvětimi Byla jsem doktorkou v Osvětimi Gisella Perl

Je to síla!! Jednotlivé útržky, příběhy. Moc emotivní. Nemělo by se zapomenout!!

03.12.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Po x letech přečtení dílů z pohledu Any sem se dostala k dílům z pohledu jeho a mě se ta pohádka prostě líbí. Pokud to někdy budu číst znovu, pak rozhodně oba pohledy zároveň! Vědět co si oba myslí v jeden okamžik :)

27.10.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

1. Hana 2. Slepá mapa 3. Hotýlek 4. Tiché roky 5. Listopád....hustý!! Pro mne tedy velmi originální téma! Člověka z toho mrazí, ale občas má pocit jako kdyby to byla pravda.....brrr....opravdu super a rychle přečteno!

20.10.2021 5 z 5

Můj táta Josef Lada Můj táta Josef Lada Alena Ladová

Přečíst knihu o české osobnosti byla skutečně výzva a nevěděla jsem jak to uchopit....dokud jsme cestou z dovolené nenavštívili Hrusice....a bylo jasno! Knížka jen doladila návštěvu rodného domu s výkladem! Opravdu moc zajímavé a doporučuji! Jak knihu, tak i návštěvu rodného domu! :)

05.10.2021 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Opět moc dobrý příběh. Tentokrát kolem Asada. Doufám, že budou další díly a už teď se těším! :)

06.09.2021 5 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Pěkný romantický příběh na dovolenou. Občas smutné, ale to k životu patří! :)

16.08.2021 4 z 5

Vrabec v porcelánu, slon v hrsti Vrabec v porcelánu, slon v hrsti Sylva Dvořáková

Číst se musí po kouskách, i tak to bylo mnoho informací a nejsem si zrovna jistá co si z toho všeho pamatuji :)

05.08.2021 3 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

1. Šťastní lidé čtou a pijou kávu 2. Šťastní lidé mají snadný život 3. Lituji, čekají mě 4. Štěstí mi uniká mezi prsty 5. Kapka štěstí v ranní kávě....já tyhle knížky prostě miluju!! Čte se to úplně samo! Tady mi navíc bylo prostředí velmi blízké a ty osudy! No prostě opět nadšení!

12.07.2021 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Opět super díl! Napětí, rozuzlování....fakt super!

29.06.2021 5 z 5

Ideální manžel Ideální manžel Oscar Wilde

Taková malá jednohubka. Občas sem tedy měla pocit, že se to snad ani už nerozmotá, a ono nakonec vše dobře dopadlo :)

07.06.2021 3 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět super díl! Moc mne baví Asadovi přeřeky....když někoho zavře do "cvočkárny" apod. :D

21.05.2021 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Povídka, která snad v každé době je pravdivá!

07.05.2021 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Pěkné pokračování, už teď se těším na další!

20.04.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

1. Archerův hlas 2. Leo 3. Leova šance 4. Stingerův pád 5. Kylandovo vykoupení 6. Sběratel přání 7. Graysonův slib....Opět se četlo lehce a rychle. Tentokráte s prvky erotického románu?! Zápletka zajímavá, ale Sběratel přání se mi líbil víc :)

07.04.2021 4 z 5