zimka.r zimka.r komentáře u knih

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

1. Báječný krámek s čokoládou, 2. Kavárnička na pobřeží, 3. Nekonečná pláž, 4. Pojizdný krámek snů....přesně to jsem si představovala jako oddychovku! Rozhodně někdy sáhnu po druhém dílu!

25.06.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

1. Hana 2. Slepá mapa 3. Hotýlek 4. Tiché roky 5. Listopád 6. Les v domě......hned za začátku se člověk začte, čte se opravdu lehce, pak začne gradovat, pak se nemůžete odtrhnout a pak už je čtete s otevřenou pusou do konce.... Rozhodně doporučuji!

10.06.2023 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

1. Archerův hlas 2. Leo 3. Leova šance 4. Stingerův pád 5. Kylandovo vykoupení 6. Sběratel přání 7. Graysonův slib 8. Ramsay ... opět romantický příběh, ale poslední dobou mi přijdou stále stejné a už né tak chytlavé. Ale i tak si přečtu další :)

17.05.2023 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Takhle to přece nemůže končit....kdy bude další díl? :) Opět napětí a super příběh s velbloudy :)

12.05.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

1. Ta přede mnou
2. Věř mi
3. Dokonalá manželka
4. Slušní lidé.....nejdřív jsem si říkala, že je to takové téma, které člověk už několikrát četl....ale ten závěr mi opět vyrazil dech! to jako jo! :)

28.03.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

1. 9. listopad
2. Odvrácená tvář lásky....nejdřív sem si myslela, že to není nic moc pro mě...spíš erotický román....ale moc mě zajímalo to jeho tajemství, tak jsem to nakonec zvládla ani né za dva dny :) Myslím, že v knihovně vyhledám další knihu.

16.02.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

1. Kecy, kecy, kedičky,
2. Za sny
3. Hvězdy na cestě
4. Tsunami.....nevím proč jsem si myslela, že název je jen taková metafora....Knížka se mi líbila. Mám ráda tyto knihy, které se čtou lehce a úplně samy a na konci se dozvíte to velké tajemství. Tady ještě vylepšeno tím, že si člověk celou dobu říká, no to je jasný....to bylo tak a tak, to je jakože to tajemství......noooooo, tak jo, myslete si to, až do konce :) pak příjde to pravé tajemství :)

14.02.2023 5 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Poslední šestý díl pohádky mi trval strašně slouho přečíst....sama nevím proč, ale jsem ráda, že jsem konečně dočetla :)

31.01.2023 3 z 5

Peklověk Peklověk Eva Brabcová

První kniha od autorky. Pěkný pohodový příběh u které ho se člověk nejednou zasmál :)

16.12.2022 4 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Opět moc pěkná knížka. Čte se samo.

09.11.2022 4 z 5

Mlčení noci Mlčení noci Robert Lawrence Stine

Občas se ráda vrátím do mých "náct", které mám spojené s knížkami Stopy hrůzy :) Sice už mě to tak neuchvacuje jako tenkrát, ale příjemná jednohubka to je :)

22.09.2022 3 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Nebýt ČV, tak bych po této knize rozhodně nesáhla. Ale také rozhodně nelituji! Velmi zajímavé vyprávění!

20.09.2022 4 z 5

Příjemná oddychovka. Příběh detektivky, která řeší své případy.

14.09.2022 4 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Opět moc pěkná kniha! Vraha jsem tedy ani náhodou neuhodla :)

31.05.2022 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Klasický detektivní příběh. Posloucháno jako audiokniha v autě.

16.05.2022 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Mě se knížka moc líbila!! Začalo to tak nějak všelijak, ale to konečné rozuzlení se mi opravdu líbilo! Určitě kouknu po dalších knížkách :)

21.04.2022 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První knížka! A tedy já jsem nadšená! To jak se prolíná kdo je vlastně špatný a kdo dobrý a stále měníte názor, to bylo pro mne opravdu zajímavé a napínavé.....jen ten konec mě asi neuspokojil :) Určitě sáhnu po nějaké další knížce!

13.04.2022 5 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

1. Báječný krámek s čokoládou, 2. Kavárnička na pobřeží, 3. Nekonečná pláž.....moc jsem se těšila na pokračování, ale tak nějak už to nebylo ono a upřímně mě ani konec neuspokojil.....tak trošku čekám, že by byl další díl?!

13.04.2022 4 z 5

Ani svatí, ani andělé Ani svatí, ani andělé Ivan Klíma

Audio. Díky čtenářské výzvě....zajímavé zamyšlení....říkala jsem si, jak tohle asi dopadne....a můj pocit je, že to nedopadlo nebo domysli si sám :)

03.03.2022 4 z 5

Kavárnička na pobřeží Kavárnička na pobřeží Jenny Colgan

1. Báječný krámek s čokoládou, 2. Kavárnička na pobřeží....krásný příběh s romantikou, trochou tajemna či záhad, velmi zajímavým prostředím, asi si hned půjčím i druhý díl :)

27.02.2022 5 z 5