Zebraz Zebraz komentáře u knih

Kočka, která zmizela ve skříni Kočka, která zmizela ve skříni Lilian Jackson Braun

Opět po pauze, jsem se vrhla, zpět do světa novináře a jeho koček. A hned první dvě strany mě zas neuvěřitelně vtáhli do děje. Stále obdivuji tuto autorku a škoda že hned sebou nemám další díl.

25.03.2019 5 z 5

Kniha hlavolamů Sherlocka Holmese Kniha hlavolamů Sherlocka Holmese Dan Moore

Protože to mám k Vánocům, tak jsem si jí jen zběžně projela, přečetla úvod a vyluštila pár úkolů, ale i tak rovnou dávám 5 hvězdiček. Krásně ilustrovaná a napsaná.

17.12.2018 5 z 5

Felix z nástupiště č. 1 Felix z nástupiště č. 1 Kate Moore

Už hrozně dlouhou dobu se mi nepodařilo najít knihu kterou bych nechtěla vůbec odložit a kdybych neměla neodkladné záležitosti, tak bych jí přečetla na jeden zátah. Je naprosto úžasná, skutečný příběh kočky, která mění lidem život. Ta úžasná dráždní rodina. U této knížky jsem se nejen smála, ale i plakala. Jedině mužů doporučit. ;-)

30.04.2018 5 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Jsem z té knížky naprosto unešená. Už dlouho mě takhle nechytla žádná kniha. Doporučuji přečíst ;-)

17.03.2018 5 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

Kéž bych mohla dát 3 a půl hvezdy. Příběh je pěkný a i hodně překvapivý, ale máte spousty mínusů. Určitě to není série pro děti, každou chvilku tam někdo umře a utrpení Willa z krvácení, no řekneme že při tolika ztráty krve už by měl být dávno taky mrtvý. Jinak kniha je psaná trochu zmateně, části kde by se to dalo rozvinout jsou útlé a někde je zase moc omáčky. Kniha je zbytečně dlouhá, určitě není pro děti, ale má nakonec dobrý příběh. Uvidíme co poslední díl.

11.03.2018 4 z 5

Kočka, která žila na vysoké noze Kočka, která žila na vysoké noze Lilian Jackson Braun

Opět napínavý příběh a Koko má zas nové kousky.

22.11.2017 5 z 5

Kočka, která mluvila s duchy Kočka, která mluvila s duchy Lilian Jackson Braun

Zas a znova, prostě bombastycký příběh. A tentokrát bylo přidáno i něco velice humorného. Jednom můžu doporučit, ale od prvního dílu.

16.11.2017 5 z 5

Kočka, která čichala lepidlo Kočka, která čichala lepidlo Lilian Jackson Braun

Stále mě překvapuje jak to nakonec skončí. :-D

06.11.2017 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Kniha není špatná, příběh chytne, ale asi né každého. Knihu jsem nakonec dočetla, ale další dílyuž číst nebudu. Ale i přes to si knihu klidně přečtěte, dozvíte se zas něco nového o životě sukuby. ;-)

16.08.2016 4 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Další díl zcela suprový, i když předchozí díly už jsem četka už dost dávno a dost se k nim vrací, takže občas zmatek. Ale jinak stále doporučuji přečíst. ;-)

13.07.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Všude na tuto knihu byla spousta reklam. A než jsem jí začala číst, přečetl jsem si pár komentářů, všechny byli špatné, nikomu se nelíbila. A i já ze začátku říkala, že nic moc, ale nemohla jsem přestat číst a nakonec jsem ráda že jsem jí vůbec četla.
Příběh je skvělí a jakmile se prokoušete začátkem tak nebudete chtít přestat číst. Tuto knížku může jedině doporučit a těším se až si jí koupím do vlastní knihovny, abych se k ní mohla jednou vrátit a půjčovat jí kamarádkám.
PS.: Hrozně ráda jezdím vlakem a tak celá kniha byla čtená pouze se vlaku. :-)

10.06.2016 5 z 5

Smrt kouzelného džina Smrt kouzelného džina Ilka Pacovská

Další skvělej díl, doufám že se bude líbit i bráchovi. ;gl

10.05.2016 5 z 5

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Další skvělej díl, jen konečné části jsou pomíchané a tak trochu kazí konečný požitek z knihy. Těším se na další díl, už na mě čeká, stačí jen ho otevřít. Přeji Vám skvělé počtení ;-)

10.05.2016 5 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Moc pekna. :-)

21.03.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Je fakt že na první díl Selekce se nevyrovná, ale poslední část se mi velice líbila. Doporučuji si je přečíct všechny, je to příjemné místo na útěk z reálného světa. Už se těším na další díly :-)

11.03.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Je to krasna serie a uz se tesim ma dalsi dil. :-)

04.03.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krasna kniha, hned se vrhnu ja Elitu. Tohle knihu doporucuji. Nemam slov jak je uzasna. Preji krasne pocteni :-)

26.02.2016 5 z 5

Kočka, která si hrála na pošťáka Kočka, která si hrála na pošťáka Lilian Jackson Braun

Koko me stale vic udivuje co dokaze. Uz se tesim na dalsi dil. :-)

09.11.2015 5 z 5

Kočka, která hrála Brahmse Kočka, která hrála Brahmse Lilian Jackson Braun

Je hrozná škoda toho sluhy, ale jinak je to další suprový díl a už se těším na další. :-)

28.10.2015 5 z 5

Kočka, která zhasínala světlo Kočka, která zhasínala světlo Lilian Jackson Braun

Další skvělý díl. :-)

21.10.2015 5 z 5