zdenyCZka zdenyCZka komentáře u knih

Já ji přečetla jedním dechem, moc se mi líbila. Hned sháním Podivné město.

27.12.2014

Láska v zemi žalu Láska v zemi žalu Jean Sasson

Moc pěkná knížka, kéž by se to dalo říct o příběhu.....naštěstí měl dobrý konec, je to ale strašné co se dělo....možná že děje dál v některých koutech světa :/

02.10.2013 5 z 5

Majáda, dcera Iráku Majáda, dcera Iráku Jean Sasson

Ani nevím co napsat, kniha je úžasná, krásně se čte...úplně vtáhne do děje, člověka opravdu donutí přemýšlet a dospět k názoru, že vždy může být hůř.....taky by mě velice zajímalo jak dopadli ostatní stínové ženy....a jdu se pustit do knihy Láska v zemi žalu........

14.09.2013 5 z 5

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Kniha je hrozná :( Příběh mě zajímal, ale škoda peněz, ještě že nestála tolik :)

28.08.2013

Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina - Chtěla mě zabít vlastní rodina Sabatina James

Úžasná knížka, pomalu jsem se od ní nehla, kam sem šla já, šla i kniha....po přečtení, jsem se rozhodla přečíst Korán, ale pouze jako knihu´...

21.08.2013 5 z 5

Animální přitažlivost – Teorie nové a staré krávy Animální přitažlivost – Teorie nové a staré krávy Laura Zigman

Kniha nic, pomalu se mi ani nechtěla číst, docela zklamání :(

18.08.2013 1 z 5

Zničená Zničená Touria Tiouli

Kniha mě zklamala, těšila jsem se na ní a ani mě pomalu nebavilo ji číst....příběh zajímavý, ale to podání :(

13.08.2013 1 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

|Po jedničce nejlepší díl

13.08.2013 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

doporučuju !!!!!!! Ale film mětotálnězklamal, si plánuju koupit.

02.08.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Při prvních 100 stránkách jsem přečetla další dvě knihy o 500stranách a přemlouvala se, abych ji neodnesla zpátky do knihovny :) dalších pomalu sto stran bylo podobných, ale držela sem se :)....Po překročení asi 250 strany jsem knihu nepustila z ruky dokud jsem ji nedočetla a půjdu si s chutí půjčit další ......

02.08.2013 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

všechny tři díl jsou bomba

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Všechny tři díly zbožňuju!

Babička Babička Božena Němcová

Jako povinnou četbu sem ji opsala :) pak sem asi ve dvaceti videla film a ted sem si ji konecne precetla.......a tu knizku miluju ted ji ctu dceri .)

Máj Máj Karel Hynek Mácha

četla sem ji z donucení ale sem za to ráda:)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

četla sem jí cca pře pěti lety.....do ted si ji pamatuji opět lepší jak film :)......ještě sem se ale nedostala k dvojce bohuzel

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Opět jsem byla ráda že si dřív přečtu knížku než kouknu na film......ten byl desný a knížka výborná

29.07.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Mnohem lepší než jednička, sem zvědavá na trojku......dost mě zarazili poslední dve stranky ale hned sem si myslela ze v tom ma někdo prsty :)

29.07.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dobrá knížka, velmi čtivá :) jak sem ji dočetla hned sem musela pro druhou část, která mě bavila mnohem vic......u této knihy slo předem o to jedno druhy dil je lepší!

Memento Memento Radek John

Další dobrá knížka s drogovou tématikou....velice doporučuji....

29.07.2013 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tuto knížku jsem si i koupila, je to odstrašující případ pro ty kdo mají chut brat drogy.....jenze bohužel málokdo tomu uveri :(