zdenulii zdenulii komentáře u knih

Gemina Gemina Amie Kaufman

Právě jsem dočetla (za den a kousek) a jsem odrovnaná! Neskutečně dobrá série. Nemám slov

03.12.2017 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Skvělé zakončení série :) Malý spoiler: Celou knížku mi bylo Christiana líto

02.08.2013 5 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Kniha se mi líbila, je hodně čtivá. Je to zajímavý příběh, zase něco jiného :) Jen mě občas štvaly zdlouhavé myšlenky hlavní hrdinky. Mám radši konverzace

04.05.2013 4 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Ze začátku mě kniha moc nedostala. Pořád jsem ji odkládala, mezi tím četla jiné, ale nakonec jsem se dostala zhruba do části před půlkou a začalo to být zajímavé a napínavé. Nakonec musím říct že se mi moc líbila a jsem zvědavá na třetí dil

14.04.2013 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Smutné, ale krásné :)

12.04.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Myslela jsem si, že mě tenhle ty knih nebude bavit. Hned po první kapitole jsem se ale pořádně začetla. Je to velmi dobře, lehce a vtipně napsaná kniha. Je fakt, že některé pasáže už byly na mě moc, že jsem si říkala co jí to jako dělá, ale jindy velmi zajímavé. Odpadem by to neměl nazvat nikdo, jinak by se kniha nestala bestsellerem.

03.04.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Musím říct, že jednička se líbila asi trochu víc. Tenhle díl je příliš přeslazený. Celkově jsou oba díly příliš dlouhé, zbytečně, určitě by to šlo napsat stručněji. Taky jsou v podstatě bez děje, je to pořád to samé, stejné opakující situace. Plus je, že se objevily i záporné,i když dost předvídatelné postavy, to v jedničce chybělo. Ale co knihám rozhodně nemůžu vytknout je, jak dobře se čtou. Těším se na třetí díl.

03.04.2013 4 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Je pravda, že začátek mě trošku nudil. Nic moc se nedělo, ale konec je fakt skvělý. Napínavý a otevřený..jsem zvědavá na další díl..ale musím říct, že třeba Dokonalý pár se mi líbil mnohem více

25.12.2012 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Miluju dystopie. Tato kniha není jako Hunger games nebo Divergence. Je jiná, je to dystopie o lásce a to se mi na ni moc líbí. Je krásně psaná a už se moc těším na pokračování

17.11.2012 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Moc se mi líbí tento příběh. Děj je super, knížka vás vtáhne a nepustí..Sice mi od začátku byla jedna věc jasná, ale nevadí...Jen jedinou připomínku mám..Nelíbí se mi způsob psaní autorky, nesedí mi. Jinak super:)

04.11.2012 4 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Toto je moje třetí andělská série a musím říct, že se mi líbí ze všech nejvíc. Taky si myslím, že začátek byl zbytečně dlouhý, kde se v podstatě nic nedělo. Mohlo tam být víc rozvinuté to léto, ale přesto je kniha skvělá. Je strašně čtivá, má krásnou obálku a nemůžu se dočkat pokračování:)

09.10.2012 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Kdybych mohla, dám 4 a půl hvězdičky. Na celý počet mi na příběhu něco chybělo. Ti kteří mají rádi dystopii, určitě jim doporučuju si to přečíst. Z konce mám trošku smíšené pocity, ale celkově to je parádní kniha. Jsem zvědavá na pokračování

07.10.2012 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Mám smíšené pocity.. Určitě se mi tento díl líbil nejmíň. Na jedničku to prostě nemá. Strašně moc mrtvých, konec strašně urychlený, nudné části. Ano, kniha je hodně čtivá...Aspoň, že to skončilo, jak jsem chtěla.

27.09.2012 4 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Nádherný příběh. Nádherná knížka..už aby vyšlo pokračování:)

12.09.2012 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Začátek trošku zmatený až jsem si říkala, co jsou to za blbosti, ale za chvíli mě knížka chytla. Vypadá to na zajímavou upíří sérii:)

09.09.2012 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Naprosto úžasná kniha!! Nemám co vytknout:)

09.09.2012 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Stmívání na téma andělů..ale jo líbila se mi:)

09.09.2012 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Jak začít...Tuto knížku jsem četla tak přes měsíc. Pořád jsem ji odkládala, protože mě vůbec nechytla. Strašně mě štvalo, že si Nora nic nepamatuje. Až po půlce mě to konečně trošku chytlo a konečně jsem ji dočetla. Konec byl celkem v klidu, ale celkový dojem NIC MOC...No, jsem zvědavá na poslední díl.

09.09.2012 3 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Na tuto knihu jsem se strašně těšila a tak jsem se bála, že mě zklame. Nezklamala. Výborná! Těším se na Rezistenci:)

03.09.2012 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Dívám se na seriál a abych pravdu řekla, knížky se mi nelíbí. Je to hrozně napsané. NUDA

26.06.2012 2 z 5