zdenulii

GeminaGeminaAmie Kaufman

Právě jsem dočetla (za den a kousek) a jsem odrovnaná! Neskutečně dobrá série. Nemám slov

03.12.2017

NespoutanáNespoutanáCynthia Hand

Skvělé zakončení série :) Malý spoiler: Celou knížku mi bylo Christiana líto

02.08.2013

PastPastLauren DeStefano

Kniha se mi líbila, je hodně čtivá. Je to zajímavý příběh, zase něco jiného :) Jen mě občas štvaly zdlouhavé myšlenky hlavní hrdinky. Mám radši konverzace

04.05.2013

Milion sluncíMilion sluncíBeth Revis

Ze začátku mě kniha moc nedostala. Pořád jsem ji odkládala, mezi tím četla jiné, ale nakonec jsem se dostala zhruba do části před půlkou a začalo to být zajímavé a napínavé. Nakonec musím říct že se mi moc líbila a jsem zvědavá na třetí dil

14.04.2013

ZasvěcenáZasvěcenáCynthia Hand

Smutné, ale krásné :)

12.04.2013

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Myslela jsem si, že mě tenhle ty knih nebude bavit. Hned po první kapitole jsem se ale pořádně začetla. Je to velmi dobře, lehce a vtipně napsaná kniha. Je fakt, že některé pasáže už byly na mě moc, že jsem si říkala co jí to jako dělá, ale jindy velmi zajímavé. Odpadem by to neměl nazvat nikdo, jinak by se kniha nestala bestsellerem.

03.04.2013

Padesát odstínů temnotyPadesát odstínů temnotyE. L. James (pseudonym)

Musím říct, že jednička se líbila asi trochu víc. Tenhle díl je příliš přeslazený. Celkově jsou oba díly příliš dlouhé, zbytečně, určitě by to šlo napsat stručněji. Taky jsou v podstatě bez děje, je to pořád to samé, stejné opakující situace. Plus je, že se objevily i záporné,i když dost předvídatelné postavy, to v jedničce chybělo. Ale co knihám rozhodně nemůžu vytknout je, jak dobře se čtou. Těším se na třetí díl.

03.04.2013

DeliriumDeliriumLauren Oliver

Je pravda, že začátek mě trošku nudil. Nic moc se nedělo, ale konec je fakt skvělý. Napínavý a otevřený..jsem zvědavá na další díl..ale musím říct, že třeba Dokonalý pár se mi líbil mnohem více

25.12.2012

Dokonalý párDokonalý párAlly Condie

Miluju dystopie. Tato kniha není jako Hunger games nebo Divergence. Je jiná, je to dystopie o lásce a to se mi na ni moc líbí. Je krásně psaná a už se moc těším na pokračování

17.11.2012

Rudá jako rubínRudá jako rubínKerstin Gier

Moc se mi líbí tento příběh. Děj je super, knížka vás vtáhne a nepustí..Sice mi od začátku byla jedna věc jasná, ale nevadí...Jen jedinou připomínku mám..Nelíbí se mi způsob psaní autorky, nesedí mi. Jinak super:)

04.11.2012

NadpozemskáNadpozemskáCynthia Hand

Toto je moje třetí andělská série a musím říct, že se mi líbí ze všech nejvíc. Taky si myslím, že začátek byl zbytečně dlouhý, kde se v podstatě nic nedělo. Mohlo tam být víc rozvinuté to léto, ale přesto je kniha skvělá. Je strašně čtivá, má krásnou obálku a nemůžu se dočkat pokračování:)

09.10.2012

Loď mezi hvězdamiLoď mezi hvězdamiBeth Revis

Kdybych mohla, dám 4 a půl hvězdičky. Na celý počet mi na příběhu něco chybělo. Ti kteří mají rádi dystopii, určitě jim doporučuju si to přečíst. Z konce mám trošku smíšené pocity, ale celkově to je parádní kniha. Jsem zvědavá na pokračování

07.10.2012

Síla vzdoruSíla vzdoruSuzanne Collins

Mám smíšené pocity.. Určitě se mi tento díl líbil nejmíň. Na jedničku to prostě nemá. Strašně moc mrtvých, konec strašně urychlený, nudné části. Ano, kniha je hodně čtivá...Aspoň, že to skončilo, jak jsem chtěla.

27.09.2012

DrakieDrakieSophie Jordan

Nádherný příběh. Nádherná knížka..už aby vyšlo pokračování:)

12.09.2012

Vampýrská akademieVampýrská akademieRichelle Mead

Začátek trošku zmatený až jsem si říkala, co jsou to za blbosti, ale za chvíli mě knížka chytla. Vypadá to na zajímavou upíří sérii:)

Aréna smrtiAréna smrtiSuzanne Collins

Naprosto úžasná kniha!! Nemám co vytknout:)

ZavrženýZavrženýBecca Fitzpatrick

Stmívání na téma andělů..ale jo líbila se mi:)

TichoTichoBecca Fitzpatrick

Jak začít...Tuto knížku jsem četla tak přes měsíc. Pořád jsem ji odkládala, protože mě vůbec nechytla. Strašně mě štvalo, že si Nora nic nepamatuje. Až po půlce mě to konečně trošku chytlo a konečně jsem ji dočetla. Konec byl celkem v klidu, ale celkový dojem NIC MOC...No, jsem zvědavá na poslední díl.

DivergenceDivergenceVeronica Roth

Na tuto knihu jsem se strašně těšila a tak jsem se bála, že mě zklame. Nezklamala. Výborná! Těším se na Rezistenci:)

03.09.2012

ProbuzeníProbuzeníLisa Jane Smith

Dívám se na seriál a abych pravdu řekla, knížky se mi nelíbí. Je to hrozně napsané. NUDA

VytrženíVytrženíLauren Kate

Tento díl mám právě rozčtený, jsem asi v půlce. Abych pravdu řekla, přijde mi to celé moc zmatené a chaotické, moc mě to nenadchlo. Na mě příliš fantasy (třeba ten démonek)...no jsem zvědavá, jestli mě chytne konec.

MukaMukaLauren Kate

Moc dobrá, příběh se rozvinul, postavy jsou skvělé, ale stejně se mi první díl líbil více, což jsem asi jediná:D

PádPádLauren Kate

Tato kniha se mi velmi líbila. Moje první o andělech. Přečetla jsem ji během dvou dnů. Bavila mě víc než druhý díl Muka.