ZdeninaK ZdeninaK komentáře u knih

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Jacka Cafferyho má snad před očima každý, kdo knihu čte! Simpoš, co má šmrnc! Příběh je strhující a dosti reálný. Nutné číst před Pečovatelem, jelikož je to dokonalá dvojka knih na sebe navazujících.

17.09.2015 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Bezva!!! celou dobu čtení jsem nějak tušila, že Mo mi naznačuje, že Ewanův příběh není dotažený do konce a na pořádné vysvětlení je nějak čas. Brácha byl tak! blízko! Tohle mě fakt dostalo!
Příběh strhující, co nepustí oči od stránek. Super čtení!!

17.09.2015 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Rozluštění opět nečekané. Párkrát jsem musela knihu rychle zavřít, protože probouzí reálnou fantazii. Bála jsem se :-)

17.09.2015 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásná kniha, co vyvolá pláč i vztek, nenávist i beznaděj. Za ženy : jsem ráda, kde jsem se narodila a kde mám co si přeji. Kde je brán v potaz můj názor a nikdo po mě nehází kamením. Nechápu dobrovolné vstupování Evropských žen do svazků, ze kterých je těžko odcházet. Druhý pohled ze strany mužů v knize Lovec Draků je k zamyšlení, co po vzorů otců vyroste ze synů.

06.08.2015 5 z 5

Medojedky Medojedky Robert Ruark

TO musíš číst... takovou reakci měla moje kamarádka, když mi knihu půjčovala. Pravda musela jsem přijmout fakt, že se kniha četla před xx lety jinak, ale můj dojem z příběhu je neslaný - nemastný. Arogantní blbec Alec Barr, připomínající rozmazlené děcko, čuchající po něčem víc než má, a když "to" má, tak zjišťění, že "to" vlastně nechce je na facičku...... Vracela jsem knihu s tím, že mi uniká důvod, proč jsem nad ní strávila 4 měsíce a čekala nějaký zdroj bezva čtení.

06.08.2015 1 z 5