Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Na knížku jsem byla zvědavá. Zaujala mě názvem i obálkou. Kniha se četla rychle, děj ubíhala a já chtěla vědět jak to dopadne. Konec jsem absolutně nečekala a teda ten byl hodně překvapivý pro mě.

11.04.2024 4 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Knížka se četla moc dobře, pro mě hodně čtivá. Začínám mít autora čím dál radši.

11.04.2024 4 z 5

opět skvělé počtení, už mi chybí přečíst jen knihu s panem Benešem a pak budu netrpělivě čekat, s kým bude další rozhovor. Bude že jo? :D

27.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Opět taková jednohubka, která mi nedala spát a musela jsem vědět jak vše skončí. Konec mě dost překvapil, nečekala jsem takový. I když se mi pomocnice líbila malinko víc, tato kniha také nebyla špatná. Těším se na další od autorky.

27.03.2024 4 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Knížka mi byla doporučena v knihovně. Paní knihovnice se mi opravdu trefila do noty. Četla se dobře a rychle. I když jsem nečetla od začátku série napravím to. Po paní Klevisové mám dalšího oblíbence z českých spisovatelů.

17.01.2024 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Kniha byla čtivá ale musím přiznat, že patří za mě ke slabším kouskům od autorky. Určitě na ni ale nezanevřu a dám jí opět šanci.

09.01.2024 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Konečně česká autorka, která mi sedí. Mám ráda její styl psaní a každá kniha je pro mě balzám na duši.

09.01.2024 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Mě se kniha líbila, dostala mě z čtecí krize. Trošku jsem to tušila po přečtení komentářů, že je podobná jiné knize.

04.01.2024 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Pro mě takový průměr, myslím, že za chvilku nebudu vědět o čem kniha byla, ale četla se lehce.

19.12.2023 3 z 5

O žirafě, která se nechtěla mýt O žirafě, která se nechtěla mýt Christine Beigel

Líbily se mi vzhledově tak jsem je dětem vzala. Nicméně jsem je hned zase poslala dál.

19.12.2023 2 z 5

O chameleonovi, který hledal svou maminku O chameleonovi, který hledal svou maminku Christine Beigel

Dětem se líbí barevné zpracování. Mě tyhle příběhy nesedí.

19.12.2023 2 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Tahle knížka mě dostala. Musela jsem si koupit svoji, měla jsem jen půjčenou. Silný příběh a napsaný velmi čtivě.

19.12.2023 5 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

V pubertě jsem tyhle knihy hltala. Jsou trošku naivní a asi i nereálné ale takové svým způsobem milé.

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Je to klasika a krásná kniha. Jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Ale musím přiznat, že mě čtení nebavilo a musela jsem se nutit.

18.12.2023 3 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Vrátila jsem se do školních let a zopakovala si, o čem Hamlet byl. Díky čtenářské výzvě.

18.12.2023 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Chvilku mi trvalo se začíst do děje ale pak jsem si čtení užívala. S knihou jsem byla spokojená.

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Já nevím co víc napsat než doporučuji. Krásná kniha a ještě krásnější obálka.

Gazely Gazely Patrik Hartl

Mě se kniha líbíla. Neurazila a já jsem si u ní odpočinula,

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Ach dlouho se mi nestalo, že bych u knihy brečela. Vlastně nikdy.

30.08.2023 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Četla jsem kvůli výzvě a už nevím o čem to bylo. Nebavila mě a vracet se k takovému žánru nebudu.

30.08.2023 2 z 5