Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Mě se kniha líbila a nemohla jsem přestat číst. Strašně mě zajímalo jak to vše skončí. Přeházené kapitoly mi vůbec nevadilo, přišlo mi to jako skvělý nápad.

30.08.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ponuré a smutné, nicméně knížka ubíhala rychle.

30.08.2023

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Nevím kde na to autorka chodí ale byla to opět pecka. Jelo to rychlostí blesku a měla jsem chuť to přečíst na jeden zátah. Vyhlížím další díl.

30.08.2023 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Tahle kniha mě nebavila.

12.07.2023 2 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Já jsem opět spokojená. Tahlata autorka je přímo pro mě. Nikdy zatím nezklamala.

12.07.2023 5 z 5

Velice milé a krásné čtení. Moc se mi líbilo vyprávění.

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Moje oblíbená. Opět parádička, já jsem spokojená. Těším se na další.

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Viděla jsem první film, takže mě kniha už tak nebavila. Musela jsem se do čtení honě nutit a vše se táhlo. Byla jsem ráda, když jsem dokázala knihu dočíst.

12.07.2023 3 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Děj mě vtáhl, byl poutavý a díky kratším kapitolám se skvěle četl.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

King není nic pro mě. Tuhle jsem si vybrala do výzvy a těšila jsem se až ji budu mít za sebou, protože mám doma malé děti nedělal mi děj moc dobře. Dám si od něho zase delší pauzu a třeba se ještě někdy potkáme.

12.07.2023 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Moje oblíbená česká autorka. Série se čte velmi rychle a dobře. Já jsem spokojená a těším se na další díl.

12.07.2023

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Mě se kniha líbila. Příběh byl nereálný ale i tak pro mě velmi čtivý. Já jsem s autorkou spokojená.

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Asi se po přečtení přestanu i bát létat a risknu to. A to jsem ženská a ne moc technicky zdatná jak by řekl můj muž. Ale prý jestli sednu do letadla tak si to přečte taky :D. Skvělý rozhovor už netrpělivě vyhlížím další knížku.

Kriminálka Kriminálka Miroslav Vaňura

Velká spokojenost, většinu případů jsem znala už z podcastu ale to mi vůbec nevadilo. Čtení krásně ubíhalo.

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Knížka má dobrý spád a skvěle se čte. Něco jsem už věděla z různých podcastu. Co mi trošku vadilo bylo, že jsem čekala více otázek. Bylo to spíše vyprávění a sem tam nějaká otázka. A taky fotografie na konci byli k úplně jiným případům než o kterých se v knize mluvilo.

06.04.2023 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak to byla pecka. Nejlepší od Colleen co jsem zatím četla. Určitě se k ní časem vrátím.

02.02.2023 5 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Jednohubka. Docela jednoduché čtení na pár večerů. Ale pro mě to nebyla žádná bomba.

02.02.2023 3 z 5

Josef Pepe Vojtek Josef Pepe Vojtek Dana Čermáková

Můj oblíbený zpěvák. Miluju Kabáty. O těch mě kniha i bavila. Občas tam byly části, které mě nebavily ale dalo se to. Co mi ale docela vadilo a kazilo čtení byly citace z novin, rok a kdo článek napsal. To se mi tam nelíbilo.

02.02.2023 3 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Skvělá, má oblíbená česká autorka. Její detektivky jsou psané velmi čtivě. Jsem zatím moc spokojená. Snad to tak i vydrží.

02.02.2023 4 z 5

Amerikána Amerikána Chimamanda Ngozi Adichie

Asi jsem čekala, že mě kniha pohltí víc. Trošku jsem se nudila a do čtení se místy musela nutit.

02.02.2023 4 z 5