Zboznujuknihy Zboznujuknihy komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Příběh se mi líbil, ale měla jsem potíže se začíst. Bylo to trošku zdlouhavé a zbytečně se přeskakovalo v ději. Jinak byla kniha celkem povedená.

15.03.2020 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Správný thriller s dojemným koncem. Přečteno během dvou dnů s nepřetržitým mrazením v zádech

04.08.2019 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Skvělá detektivka s překvapivým závěrem

28.07.2019 5 z 5

Znamení rodu Znamení rodu Aleš Pospíchal (p)

Kniha mě zaujala, zdálo se mi, že by mohlo jít o zajímavý historický román. Po přečtení pár kapitol mě tento pocit ale rychle opustil a stálo mě hodně duševních sil vůbec dočíst. Kniha je doslova přebitá dějem, zápletkami a dobrodružstvím. Na mě trošku moc. Škoda.

01.07.2019 2 z 5

Lingvistické pohádky Lingvistické pohádky Petr Nikl

Nebavilo mě. Nevím, asi lingvistika není pro mě.

20.06.2019 2 z 5

Poslední bere vše Poslední bere vše Luboš Y. Koláček

Kniha se mi líbila, jen mě maličko nudily dlouhé strany popisů původu a rodu šlechticů. Chápu, dokreslovaly situaci, mohly ale být trošku kratší.

13.06.2019 4 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Čtení jsem si moc užila. Anna mi byla sympatická, taková správně střelená holka s velkou fantazií - myslím, že bychom si rozuměly. Určitě se ke knize budu vracet.

25.04.2019 5 z 5

Centrum Centrum David Shobin

Kniha se mi moc líbila, zase jeden z povedených lékařských příběhů.

23.03.2019 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Za mě nejlepší autorčina kniha. V některých chvílích mě úplně mrazilo. Velice mě zaujalo téma náboženské sekty.

10.02.2019 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Tahle sága je dobře napsaná, až na nějaké hlouposti a drobnosti nemám žádné výtky, snad jen takovou osobní poznámku. Dost mi vadí, že se Bella někdy chová jako chudinka. Chápu, má to těžké, ale i tak... Nechápejte mě špatně, je to jen můj názor.

26.12.2018 4 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Kniha nebyla úplně špatná, jen mi trošku vadily ty dlouhé, nábožensky zaměřené pasáže.

26.12.2018 3 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Skvělá kniha

20.12.2018 5 z 5

Setkat se znovu Setkat se znovu Lass Small

Nebyl to špatný příběh

08.12.2018 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Dům ozvěn je velice, velice zvláštní kniha, musím ale říct, že je příběh mistrovsky zpracovaný. Je tajemný a člověk se chvilkami i bojí, zároveň to ale není levný sešitový horor, kde místo strachu cítíte spíše znechucení. Já osobně jsem knihu četla několikrát a nejspíš ještě mockrát budu. Nemůžu než vřele doporučit.

01.12.2018 5 z 5

Knihy jsem přečetla jedním dechem. Příběh je úžasně vymyšlený a dobře napsaný.

01.12.2018 5 z 5