ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Soused na zabití Soused na zabití Lusy Adams (p)

Tuhle knihu prostě chcete číst . Má to vtip, romantiku a je to sexy . Jedna z nej rom-com u nás . Miluju to a už chci další díl .

28.03.2024 5 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

(SPOILER) Jakou sérii o vlkodlacích jste četli

Když jsem se dostala k druhému dílu série Vlci zvěrokruhu, už jsem byla totálně natěšená.

Tahle možná trochu nenápadná série může klamat. Ale najdete v ní super vystavený příběh, který graduje, má crossovery, že nestíháte kulit oči a přitom všechno zapadá do sebe.

V tomto dílu se dozvídáme něco víc o Aylině původu a taky se nám dokresluje náš milostný trojúhelník, i když to pravé ořechové přijde až v dalším díle - teda doufám . A taky se těším, protože ten konec?

Mimochodem, za mě to žádný trojúhelník není, protože Aylin protějšek je jasný od první chvilky a já jsem z něj mimo stejně jako Ayla .

Kniha se čte tak dobře jako první díl. Stránky ubíhají pod rukama a najednou bum, je konec. Klidně na jedno posezení, protože s touhle kráskou nevnímáte čas.

Moc mě baví, jak jsou jednotlivá znamení vystavěná. Mají různé odpovídající schopnosti a i chování odpovídá danému rodu. Třeba majetnickost vlků je perfektní .

Není to nijak moc náročné čtení. Dokonce možná odhadnete spoustu zvratů, ale víte co? Já jsem si chtěla u knihy odpočinout a přitom si užít bojové scény, sexy vlky, romantiku a trochu té magie. A to přesně jsem dostala.

Obálka: Možná jsou na mě tyhle obálky moc křiklavé, ale líbí se mi motivy v pozadí.

Verdikt: Tohle prostě chcete číst. Akce, romantika a peprné chvilky ve fantasy knize? Já tedy doufám, že další díl bude brzy, protože ho otevřu hned, jak přijde .

21.11.2023

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Jakou sérii o vlkodlacích jste četli

21.11.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Doporučíte mi nějakou boží romantiku bez kravaťáka?

Teď se asi musíte zamýšlet nad mou otázkou, že? Ono totiž romantik nebo klidně i erotik bez kravaťáka je sakra málo. A ne, nemám nic proti kravaťákům, ale nezdá se vám, že to občas chce změnu? Protože takový truhlář hmm (jednoho mám doma )

Ještě jednou bych chtěla poděkovat @grada_cz za tuhle skvělou knihu, protože bych ji jinak možná nedostala na zřetel. Sice je obálka docela barevná, ale nějak mi mezi novinkami zapadla. A proto vás na ní DŮRAZNĚ upozorňuji, protože tohle je vážně totální pecka!

Becca má trochu děsivou rodinu, která se jí snaží zahnat do vdávání a lituje ji, protože její ex je nyní snoubenec její sestry. A taková věc jako zásnuby se musí oslavit. Ale Becca nemá koho by s sebou vzala. Tady přichází na řadu smlouva s jedním milým chlapíkem, který se umí chovat jako ideální přítel pro ni. A možná to ani moc nehraje.

Je asi jasné jak to dopadne, ale víte co? Já si to tak užívám. Hlavně ten vtip, #grumpysunshine vibe a sexy scény, protože ty teda jsou excelentní.

Konec byl krásný, jen bych brala větší rozuzlení, co se týká rodiny Beccy. Navíc byla Becca občas trochu zabedněná, ale co by nám z příběhu zbylo, kdyby nebyla, že?

Obálka: Přiznávám, že tentokrát mě obálka za srdce moc nevzala a proto mi kniha možná zapadla.

Verdikt: Naprosté překvapení a totální pecka. Humor, hlavní hrdina a atmoška jsou totiž výborné.

21.11.2023 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Panečku, tak tohle byla paráda. Dvojce mi super sedla a dokonce párkrát ukápla i slza. Vřele doporučuju.

02.01.2023 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Dokonale vyrovnaná míra zvratů, přitažlivosti a krvežíznivosti. Tohle prostě chcete číst. Bylo to kur*a úžasný! Víc v mojí recenzi :).

01.07.2022 5 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Kdo čeká fantasy, možná bude překvapen, že narazí spíš na romantiku. Ovšem vzhledem k tomu, že knihu vydává Red, já jsem věděla do čeho jdu.

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Tak tady to byla trochu studená (nebo spíš horká?) sprcha. Autorka chce nejspíš co nejvíc šokovat. Ovšem tady se mi některé věci moc nelíbily. Počkáme si na další díl. Víc v mojí recenzi.

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Rozhodně lepší než první díl série. Nemohla jsem přestat číst a hlavní hrdiny jsem si zamilovala. Asha mi docela sedla a Profesor byl dobře tajemný. A pak přišel zlom, který jsem si super užila.

30.05.2022 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Moc hezká kniha. První díl se mi líbil možná o chloupek víc, ale přesto jsem moc spokojená.

30.05.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Důstojné zakončení průměrné série. Mně se Mona Kasten extra do vkusu netrefila, ale jinak je dílo opravdu velmi čtivé. Uvítala bych rozhození knih k různým párům.

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Autorčiny knihy jednoznačně miluju. Od Knihomolky přes Haku až po tuto. Rozhodně si tuhle songy nabitou romantiku užijete. Slibuju :). Víc v mojí recenzi.

08.05.2022 5 z 5

Bezvětrné město. Kniha První Bezvětrné město. Kniha První Éléonore Devillepoix

Knihu jsem dostala ve spolupráci s nakladatelství Host a jsem moc ráda, že jsem si ji mohla přečíst. Příběh Lastyanaxe a Arky byl vážně skvělý a troufám si říct, že jsem dostala aspoň kapičku romantické linky, kterou jsem tu vůbec nečekala. Těším se na další díl. - Víc v mojí recenzi.

07.05.2022 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Není to nejlepší kniha autorky, ale rozhodně je výborná. Dalo by se říct, že je celá o sebepohrdání a sexu, ale nebojte, vidíte do hlavy i Cassianovi. A bude dobře :). Víc v mojí recenzi.

20.04.2022 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tohle tipování - kdo je vrah a kdo princ, to mě vážně bavilo. Lia byla navíc celkem sympatická a lidská. Moc se těším na další díl.

19.04.2022 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Velmi povedená oddechovka. Označila bych to kombinací Pýchy a předsudku říznutého Bridgertonem. Víc v mojí recenzi :).

07.04.2022 4 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Příjemná oddechovka, která se řadí spíš k průměru od tohoto autorského dua. Já si ji ale užila. Víc v mojí recenzi.

07.04.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Miluju fantasy a miluju erotické romány. Tahle kniha to krásně spojila. Já jsem spokojená. Víc v mojí recenzi :).

06.04.2022 5 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Pojďme si říct, že po dvojce je už těžké být horší... Ale Shelby Mahurin naštěstí vzala rozum do hrsti a dokončila sérii důstojně. Líbilo se mi, co přidala a i když jsem z těch plot twistů byla dost rozpačitá, nakonec se to povedlo.

05.04.2022 4 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Čarodějky. Peklo. Itálie. Gastronomie. Detektivní zápletky. Enemies to lovers. Co víc chcete? Já si příběh zamilovala a až na pár drobností mi to přišlo dokonalé. Víc v mojí recenzi :).

20.03.2022 5 z 5