Zapinka Zapinka komentáře u knih

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Za mě super, moc mě to bavilo. :)

18.06.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Skvělé 4. pokračování!! Nic dalšího netřeba dodávat.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

27.04.2017 5 z 5

Rozdělení Rozdělení Richard A. Knaak

Celá trilogie mě taky velmi bavila hned jsem si musela koupit všechny tři díly najednou, protože jsem to přečetla ,,lusknutím prstu". Já jsem byla spokojená.

Temné stezky Temné stezky Markus Heitz

Třetí díl mne bavil ze všech dílů nejvíc konečně jsem se dozvěděla něco o Tungilovi (Trpaslíci) a dala si díky tomu hodně dohromady :D protože jako většina jsem přečetla první všechny trpaslíky a až pak jsem se vrhla na Alfy. Kdybych měla někomu poradit tak mu řeknu ať čte trpaslíky a alfy tak jak jsou chronologicky.

21.03.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl jsem četla už jen proto ať zakončím trilogii.. Ale už to nebylo ono bylo už to podle mě bylo takové moc skvělé a šťastné zakončení..no vlk se nažral a koza zůstala celá.

21.03.2017 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Podle mě byla dvojka čtivá ale první díl mě nadchl teda více.

21.03.2017 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jako musím se přiznat ,že v dobách kdy jsem to četla jsme byla osamělá smutná žena :D takže se mi to moc líbilo.

Stormrage Stormrage Richard A. Knaak

Ano vznik druidů byl krásný nápad, moc hezky napsáno.
No a pro hráče (WoW) tak konečně se člověk dozvěděl proč se stal Illidan Illidanem :D

21.03.2017 4 z 5

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

No zrod krále Lichů mě velice zajímal ale musím přiznat, že nemusím alianci a klasické lidské příběhy mě moc neberou..Takže začátek nic moc až v polovině knihy sem si řekla no konečně něco zajímavého. Takže za mne 3 z 5.

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Zrod hordy mě velice bavil. Konečně se člověk dozvěděl i něco víc o těch kteří nebyli zrovna ti nejpopulárnější hrdinové ( oproti klasickým Night/Blood elfům,apod.).

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Super! Vždy jsem tíhla na tu temnou stranu :D takže pro mne jednička! Po trpaslících jsem si tuto ,,jízdu"opravdu užívala každou stránkou víc a víc.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Už po prvních pár větách jsem věděla, že mne tato série zcela pohltí..a opravdu skvělé čtení!