Zania Zania komentáře u knih

Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru Mohlo by se vám také líbit - Vkus v době neomezeného výběru Tom Vanderbilt

Úvid parádní, ale co následovalo pak :/ Nedá se to ani přelouskat, nedočteno

27.06.2020 2 z 5

Umění žít Umění žít Thich Nhat Hanh

Jedna z nejlepších knih o osobním rozvoji. Přečtená jedním dechem.

12.06.2020 5 z 5

Volba lásky Volba lásky Barbara De Angelis

Musím říct, že byly části, kterými jsem se prokousávala, což u tak obsáhlé knížky mě odrazovalo. Přesto jsem se našla v některých kapitolách a to hlavně v těch posledních. Dříve jsem opravdu byla plná lásky a rozdávala ji kolem, ale život mně mnohokrát naučil z negativních zkušeností být vůči některým lidem až zbytečně chladná. Mnohé jsem si uvědomila. Přesto bych spíše uvítala více nápadů jak se chovat jak přemýšlet apod. v konkrétních situací. Také více o partnerském vztahu a třeba o dětech a vztahu k nim to tam nebyla snad ani zmínka. A nakonec nějaký přehled rad a tipů jak otevřít své srdce.

09.05.2020 4 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Moc pěkná kniha, škoda že jsem si ji nepřečetla tak před osmi lety, to by se mi určitě líbila více. Teď už fantasy není můj nejoblíbenější žánr. Přesto se mi líbilo to společné putování, nástrahy a nakonec parádní bitva.

19.04.2020 5 z 5

Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo

Super pokračování :) Tipy na skládání věcí a jak si udělat útulný domov.

30.03.2020 5 z 5

Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Judith Orloff

Kniha je psaná spíše pro někoho, kdo se zajímá o psychologii. Pár rad jsem si vzala, líbila se mi část hlavně o dětech a jak k nim přistupovat. Jinak jsem přeskakovala na to, co mě zajímá.

29.03.2020 3 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Pěkná oddechová četba. Doporučuji na odreagování :)

29.03.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Hodně mi připomíná Hanu, ale příběh zase jiný i když hodně podobný způsob vyprávění a obsah knihy. Zaujala hodně a dobře se četla i když mě přišlo, že chvílema čtu Hanu.

22.03.2020 4 z 5

15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní Luminita D. Saviuc

Musím říct, že tohle je kniha, která mi jako jedna z mála změnila pohled na svět. Mrzí mě, že jsem tuhle knihu neobjevila tak před čtyřmi lety, třeba bych se tolikrát nespálila a nenadělala tolik chyb :)

21.03.2020 5 z 5

Co čekat v radostném očekávání Co čekat v radostném očekávání Heidi Eisenberg Murkoff

Kniha se mi moc líbila, ale přišlo mi až moc informací mám domu jednu o něco lepší pro prvorodičku. Jinak moc hezky napsaná.

28.02.2020 4 z 5

Adibas Adibas Zaza Burchuladze

Tohle ani nejde komentovat..zbytečně vyhozené peníze.

28.02.2020 odpad!

Krev mé krve Krev mé krve Helen Grace Carlisle

Nedočteno nemohla jsem překousnout tu naivitu matky , nějak se mi to znechutilo jak začla upřednostnovat nejstarsiho a neustale ho omlouvat????. A celkově styl psaní mi nesedl.

27.02.2020 3 z 5

Poppy Poppy Barbara Larriva

Krásný příběh, hezky se četl. Hezké čtení na odpočinek.

27.02.2020 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Moc pěkná kniha hezky se mi četla. Rozhovory mezi dvěma právníky mi naopak přišly super. Bylo to podané opravdu pro každého. Neoslovila mě ale tak abych si ji přečetla znova. Myslím si, že patří mezi ty lepší knihy o osobním rozvoji. :)

25.02.2020 4 z 5

Digitální minimalismus Digitální minimalismus Cal Newport

Knih o digitálním detoxu, minimalismu apod. jsem četla hodně kniha byla zdlouhavá a některé průzkumy mě nezajímaly, ale kniha je čtivá a některé poznatky opravdu stojí za to si přečíst. Knihu můžu doporučit jako jednu z těch lepších.

24.02.2020 4 z 5

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Občas přečíst si ji neuškodí, člověk si uvědomí, co ten druhý v danou chvíli potřebuje. Mám ji ráda :)

24.02.2020 4 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Kniha mě nijak nenadchla, možná je to tím, že jsem přečetla spousty motivačních knih. Všechny jsou si podobné ničím se od ostatních nelišila, ale hezky se mi četla a občas donutila se pozastavit a zamyslet.

22.02.2020 3 z 5

Já ji miluju !
Nedám z ruky... dobře v rámci zázračného úklidu budu muset, ale doporučuji všem, kteří nepřetržitě uklízí, ale po pár dnech mají doma zase "bordel". Třízení a vyhazování bylo pěkně pracné a bolestivé :D, ale ted když dělám velký úklid trvá mi max 15minut jedna místnost včetně oken,zrcadel apod! :)

15.02.2020 5 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Čtivé, zajímavý příběh,který nutí čtenáře zjistit, co bylo dál. Těžko se od ní odtrhávalo. Jedno mínus pro mne byla hlavní postava, Viky, její chování a způsob jakým řešila problémy by v reálném životě nedopadl tak sladce. Šimon, Richard, Šimon..Richard a pořád dokola. Musel by to být zázrak :D

22.01.2020 5 z 5

Vítězství lásky Vítězství lásky Barbara Cartland

Kniha se mi líbila krásný romantický příběh. Jediné, co bych uvítala je aby byla kniha více obsáhlá. Ráda bych si ji přečetla jako čtyřsetstránkový román.

14.01.2020 4 z 5