žanda545 žanda545 komentáře u knih

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Měli by vyměnit ilustrátora- Horác je ošklivej. A prý to byl přitažlivý mladík.

17.04.2019 5 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

Tato kniha je z mého pohledu velice pěkná a zajímavá. Nejdřív jsem myslela že mě nebude bavit, už proto že jsme to měli za povinou četbu ( ta první byla nudná), ale nakonec byla dobrá.

02.01.2019 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Prostě úžasné.

05.10.2018 5 z 5

Lovci Lovci John Flanagan

Lovci byli zatím asi nejlepší ze série, ale to neznamená že další díly nebudou lepší
(nejspíš budou protože 2. díl byl lepší než 1. a 3. zase lepší než 2.). Je ale škoda že Flanagan přeskočil cestu zpátky. : ( Pravda je že ze začátku jsem se bála o Ingvara a strašně jsem si potom oddychla. Někde byla i hodně vtipná nejlepší byla asi óda na konci. Super knížka. : )

01.09.2018 5 z 5

Nájezdníci Nájezdníci John Flanagan

Krásná kniha ale vyděděnci byli lepší.

30.06.2018 5 z 5

Wolfgang Amadeus Mozart - Minibiografie hudebního génia Wolfgang Amadeus Mozart - Minibiografie hudebního génia José Morán

Jednu jeho skladbu jsem hrála na flétnu.

01.06.2018 4 z 5

Robinzoni z Kronborgu Robinzoni z Kronborgu František Běhounek

Ohodnotím to krátce.Hezké ale nemožné.

31.05.2018 4 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Moje 4. kniha hraničářova učně( Turnaj na Gorlanu, Bitva na Hackhamské pláni a Rozvaliny Gorlanu). Prostě úžasné. ♥

31.05.2018 5 z 5

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Je to pěkná kniha ale ten konec (to nejnapínavější) jsem přečetla strašně rychle takže jsem z toho nic moc neměla.Ty děti měli šílené štěstí a hlavně mě překvapilo že se po těch dětech rozšířilo pátrání po celém světě.Je to opravdu pěkná kniha četla jsem ale lepší.

01.12.2017 5 z 5

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Je mi 10 let, trošku málo na tak vzdělávací knihu. Byla to moje první Verneovka. Samý tolik a tolik tý šířky a tolik a tolik tý délky a nebo řádu toho a podřádu toho. Ale jinak pěkná knížka.

30.10.2017 5 z 5