yyana yyana komentáře u knih

Vytvarujte si své tělo Vytvarujte si své tělo Lydie Raisin

Super jednoduché a účinné cvičení na dvacet minut denně:)

24.05.2020

Články a úvahy Články a úvahy František Jan Kroiher

Takové knihy by měli čísti naši politici povinně.

15.03.2019 5 z 5

Největší kniha nápadů na celý rok Největší kniha nápadů na celý rok kolektiv autorů

Když přijedou vnoučata,knihu namátkou otevřem a velmi se zabavíme a pobavíme.

05.03.2019

Epigramy Epigramy Karel Havlíček Borovský

Co jest Bůh?
Bůh je ryba.Na to důvod mám:
tělo boží dovoleno nám
jako jiných vodních neviňátek
jíst a přijímat také v pátek

29.10.2018

Království boha Tajgy Království boha Tajgy Jan Suchl

Okusil jsem vody z Indigirky.Chutnala jako dobrá minerálka.Když se po jarním rozvodnění proud ustálí,můžete ze všech jakutských řek,říček,potoků pít jako z čirých studánek.Čistá,nedotčená,prapůvodní panenská.....celá jakutská příroda.Bezbřehá tajga,nedozírný oceán lesů,v něm statisíce jezer.Širé pláně s vlající hřívou polodivokých koní.Nekonečné prostory tundry a v nich stáda sobů.Země pohádkové krásy a bohatství.
Jakutstko v roce 1987......

19.09.2018

Kde na jabloních harmoniky rostou Kde na jabloních harmoniky rostou Jaromír Jech

Věnceslav Metelka založil významnou houslařskou školu, z níž vzešly i houslařské rody Pilařů a Špidlenů. Kromě četných nástrojů, které se dnes velice cení, zanechal po sobě deníky z let 1835–1844 a 1856–1866. Z nich čerpal Karel Václav Rais inspiraci i materiál pro román Zapadlí vlastenci.

18.09.2018

Slavnostní příležitosti Slavnostní příležitosti Martina Jánošovová

Nemyslím,že je zastaralá a hlavně není jen o společ.chování.Koho baví jakékoli ruční práce,přijde si na své:-).Spousta předloh na vyšívání,jak uháčkovat pštrosa,základy drhání,vánoční cukroví,...:-)

26.10.2016

Lurdské divadlo Lurdské divadlo Karel Hadrbolec

Velice zajímavá kniha o zázračném léčení svěcenou vodou,modlitbou k panně Marii aj.Autor popisuje zákulisí těchto zázraků,už v roce 1937!Doloženo fotografiemi.

25.09.2016