Yuna97 Yuna97 komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Z tohoto dílu jsem měla trochu rozpolcené pocity. Už se mi nelíbil tolik, jako první díl (proč je to takhle u většiny věcí?) Místy jsem se přichytila, že ho čtu už jenom z principu, abych tu knížku dočetla....Tak, jak jsem v prvním díle obdivovala to, jak se autorce do příběhu her na život a na smrt povedlo zakomponovat ten romantický příběh Katniss a Peety, tak v druhém díle mi to už připadalo, jako by se autorka nemohla rozhodnout, jestli z toho udělat slaďárnu anebo thriller. Zaměřila se právě na ně dva a hry jako by nic neznamenaly... Takže....opravdu se mi 1. díl líbil mnohem víc ;) Jsem jen zvědavá na třetí. Doufám, že ten mi můj dosud kostrbatý názor na celou ságu zpříjemní o trochu víc :)

10.09.2012 3 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

Jako první jsem četla provedení v manhwě a to mi tak nějak přirostlo k srdci a tak jsem si řekla, že se pustím i do knižní série, když jsem na ni narazila....První díl se mi moc líbil ^^ Já sice nejsem na takovou tu přeslazenou romantiku, ale tohle se mi opravdu líbilo :D Momentálně mám už konečně druhý díl a tak jsem zvědavá, jaký bude on :3

10.09.2012 4 z 5

Deník pána démonů #01 Deník pána démonů #01 Chi Hyong Lee

Opravdu krásná série mang o začínajícím Pánovi démonů Raenefovi a jeho věrném služebníkovi a rádci, démonovi Eklipsovi. celá série si mě získala už od začátku a já si ji koupila postupně celou a teď jsem šťastný člověk, že ji mám u sebe v knihovničce.
Je to úžasná komedie, má to dobrý děj a na Eklipse i ostatní charaktery se dobře dívá :D Taky se mi strašně líbí vztah mezi pánem démonů a jeho služebníkem. Není takový, jaký byste normálně očekávali a jak by očekávali i ostatní démoni a jejich páni ;D Doporučuju všemi deseti :)

09.07.2012 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Naprosto úžasná knížka. Ze všech knih, co jsem četla, mě dokázala nejlépe vtáhnout do děje, nemohla jsem jít spát před tím, než jsem dočetla jednotlivou kapitolu, nedávalo mi to spát. Dokázala mě též rozplakat (u případu s Routou), dokázala jsem se pro ni nadchnout a se zatajeným dechem jsem čekala, jak to bude pokračovat a jak to dopadne. I když jsem od začátku tušila, že to dopadne tak, jak to dopadlo, pořád jsem si lámala hlavu nad tím, jak to chtějí udělat. Ke konci jsem se lekla, že by to mohlo dopadnout špatně, přestože jsem si byla jistá, že to nakonec dopadne dobře. Tak jsem se do té knížky zažrala. A teď jsem zvědavá na filmové provedení, i když tomu nedávám tolik naděje....I když jsem ho ještě neviděla, dovoluji si tvrdit, že knížku ani nedožene,natož překoná, jak to tak bývá... ale kdo ví, možná mě příjemně překvapí....
Doporučuji všemi 20 -.^

09.07.2012 5 z 5

Přitažlivost 4 Přitažlivost 4 Maki Murakami

Tenhle a ještě druhý díl Gravitaion mám asi nejraději. Je sice pravda, že to, co Taki (nepřímo) udělal, bylo hrozné, ale co mě nadchlo, byla reakce Yukiho na Takiho počin. Bylo to tak pěkné :)

09.07.2012 4 z 5

Přitažlivost 5 Přitažlivost 5 Maki Murakami

A na scénu přichází šílený Američan K :D Gravitation absolutně nechybí humor a pěkný děj. Co mě trochu mrzí je, že je to takové průměrné shonen-ai. Ale přináší mi to zpátky pěkné vzpomínky- to byly mé začátky s shonen-ai ^^ (akorát v anime provedení)

09.07.2012 3 z 5

Dveře chaosu #1 Dveře chaosu #1 Ryoko Mitsuki

Dveře chaosu mě upřímně zklamaly- o hezkou kresbu a krásné bishíky sice není nouze, ale v ději se absolutně neorientuju- a to si tvrdím říct, že nejsem až tak blbá :D

09.07.2012 2 z 5

Ségra, ty jsi hvězda! Ségra, ty jsi hvězda! Thomas Brezina

Celou sérii Klukům vstup zakázán jsem před několika lety doslova hltala a teď už ji mám dávno celou přečtenou a i když jsem teď starší, neváhala bych a sáhla bych po ní klidně znova :) Vždycky mě bavilo prožívat všechny dobrodružství s těmihle tak odlišnými sestrami :D Ještě stále si pamatuju děje téhle, i ostatních knížek z téhle série :) Thomas Brezina je neskutečný spisovatel ^^

09.07.2012 4 z 5

Ve službách Nuly 2 Ve službách Nuly 2 Nana Močizuki

Celkem mě zaskočila totožnost zlodějky :D Ale jinak je Zero no Tsukaima fajn ecchi komedie :)

09.07.2012 3 z 5

Každá jsme jiná 1 Každá jsme jiná 1 Aoi (p)

Vcelku pěkná manga, někoho může zaujmout, ale já mám radši jiný žánr -.^

09.07.2012 2 z 5