Yokite Yokite komentáře u knih

V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte V kanclu: Komiks ze života, ve kterém se možná poznáte TomB

Dlouho mě takto nic nepobavilo :D Opravdu ze života kancelářských lidiček!

03.03.2022 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Kniha, na kterou fanoušci leta čekali by byla čtenářským požitkem, jaký by si zasloužila nebýt neexistující práce koretora. Korektura českého jazyka v této knize je možné označit jen a pouze za paskvil. Je naprosto mimo mé chápání jak si nakladatelství může dovoli něco takového vydat. Toto bohužel naprosto kazilo zážitek z knihy.

19.03.2021 3 z 5

Vyvolený Vyvolený Taran Matharu

Taran nezklamal, dejte mi druhý díl. Jakože hned teď okamžitě!

27.10.2020 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Jedna velká nuda, odkládám po přečtené třetině, naprosto plytké a trapné. Hlavní hrdiny by bylo potřeba první řádně proplesknout a pak by možná bylo trochu více čtitelné. Velmi pochybuji, že se někdy budu tak moc nudit abych to četla.

05.04.2020 odpad!

Finále Finále Alex Paknadel

Komiksové zpracování AC zatím příliš nenadchlo. Čtu jen z "povinnosti" ke světu AC.

21.03.2020 2 z 5

Bod zvratu Bod zvratu Alex Paknadel

Kresba nádherná, ale děj trochu pokulhává.

20.02.2020 2 z 5

Naruto je zpět!! Naruto je zpět!! Masaši Kišimoto

Jako vždy napínavé počtení!

19.02.2020 5 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Příjemná klidně plynoucí romantika, žádné nervydrásající drama ani sex na každé stránce.

27.11.2019 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Knížka patří mezi ty slabší, erotiky si moc neužijete. Akční zápletka trochu přitažená za vlasy a romantická linka plná neoriginálně zpracovaných klišé.
Po tuhém začátku je to celkem nenáročné odpočinkové čtivo, ale žádný zázrak to není.

24.11.2019 3 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Nemít tak málo stránek tak ani nedočtu. Za mne děj nepropracovaný a zápletky umělé.

03.05.2019 1 z 5