Yogini Yogini komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Děkuji čtenářské výzvě! Jinak bych se totiž k tak dobré knize nikdy nedostala.

17.09.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Za mne předešlé 2 knihy lepší, ale pořád vysoká kvalita!

25.07.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Už moc nekomentuji, protože mi přijde, že tu je psáno vše, co bych ráda sdělila, ale u téhle knihy mi to nedá. Miluju detektivky, hlavně ty ze současnosti, to napětí a šokující rozuzlení, no často mi to nedá spát, ale stojí to za to co? :) Od Angely Marsons 3. kniha a musím říct, že se to stupňuje, dala jsem 5 *, tak jestli to bude pokračovat, nevím co dám u další knihy, asi napíšu samotné autorce :) Pokud je hlavní vyšetřovatel žena, už to tím získá plusové body, protože s ní žiju ten její ,,holčičí" příběh, který prostě líp vykreslí spisovatelka. Autorka se navíc zaměřuje na těžká témata, jako v této knize únosy dětí, chytne to za srdce a celou knihu fandíte Kim, aby je dopadla a pak máte radost, že se jí to podařilo a posledních 100stran prostě přečtete jedním dechem. Tato kniha měla napětí, záhadu, překvapivé rozuzlení, lásku, přátelství...za mě velká spokojenost *****

10.07.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Jen jsem se přesvědčila, že nálepku Bestseller dávají i na podprůměrnou knihu, kdyby to byla má první kniha v tomto žánru, pravděpodobně bych ohodnotila líp, ale jelikož tohle miluju, napětí, šokující závěr....jako fakt? Plitkééééé...ne prostě.

23.04.2018 2 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Přemýšlela jsem mezi 3* a 4*, jako kdybych tuhle knihu četla jako první od Miniera, byla bych asi nadšená, ale jelikož jsem od něj četla vše a neubráním se srovnání, musím říct, že je to nejslabší kousek. Až posledních 100stran mě chytlo, jinak průměr. I tak se ale těším na další knihu :)

11.04.2018 3 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Naprosto jsem se nedokázala vcítit do Tessie, postavy dostatečně nevykreslené, vše takové povrchové, nijaké, nudné....jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla :)

30.01.2018 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečetla jsem už dost knih zasazených do období 2. světové války, ale tohle...naprosto skvělá kniha, zároveň hrozná, cítila jsem úzkost, smutek....přečteno za 3 dny, zvědavost a touha mít to za sebou. Doporučuji.

22.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Snad nic neprozradím, ale něco mi nehraje, právě jsem knihu docetla....jak Simon věděla, kde má Keitha hledat? Nevěděla přece jak se jmenuje ani kde bydlí...jestli ano, tak to mi ušlo? Díky

12.01.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

K velkému plusu dávám to, že hlavní vyšetřovatelkou je žena, navíc Slovenka, změna, příběh poutavý, napínavý, určitě se vrhnu na další knihu od tohoto autora.

28.12.2017 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Recenze nic moc, já ale musím říct, že se mi to líbilo, ano někdy moc postav a překombinované...ale něco jiného, zajímavý děj, napínavý, líbila se mi postava Fawkese i Baxterové.

14.12.2017 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

V komentářích jsem četla, že se musí vytrvat, překlenou několik desítek stránek, končím na str. 247, nešlo to...asi nemám právo hodnotit, protože jsem nedočetla do konce, ale i tak, dávám 2*.

12.11.2017 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se mi zdála příliš krátká, jakoby to autora už nebavilo a chtěl ji rychle dopsat. Nedokázala jsem mít ráda nebo soucítit ani jednou z postav, okleštěné vykreslování všeho. Za mě průměr.

30.10.2017 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Z knihy jsem na rozpacích, silný příběh Minky, popisování těžké doby, holocaustu, krutosti, ale i síle přátelství....vše ostatní mi přišlo tak trochu mimo, jakoby to ani nepsala jedna autorka, velmi brzy jsem pochopila kdo je kdo, příběh Sagy a Lea mi přišel přitažený, naopak příběh Aniy a Alekse takový nijaký. Vyprávění Josefa a Minky 5*, ostatní 2*.

26.10.2017 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Jako WAU....ten konec? to rozuzlení? klobouk dolů před autorem a jeho poutavým vyprávěním. ubírám hvězdu za to, že jsem v pohodě usínala a nečetla nonstop.

18.10.2017 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Knihy od Jojo Moyes jsou pro romantické duše, četla jsem je, protože jsem se ráda zasnila a potřebovala jsem něčím ty detektivky proložit. Jenže....tato kniha už byla na mě moc, moc sladká, moc nereálná, moc přitažená za vlasy...hmm měním ,,oddechového" autora :)

30.09.2017 2 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

První 2/3 knihy jsem byla napnutá jak kšandy, hltala jsem Josefa Bergmana a příběh zanesený do Severu, poslední část mě zklamala, asi jsem čekala více šokující rozuzlení....má 3.kniha od této autorky, opět kvalitní, baví mě její psaní.

23.09.2017 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Musím uznat, že prvních několik desítek stran jsem se nemohla začíst, zvláštní styl psaní, složitější pro mne rozeznat, čí pohled to zrovna je....od příchodu Maxe se ve mě něco obrátilo a já stále četla, slzela, usmívala, podivovala na dobrotě a síle lidí...neskutečně silný příběh, nemám slov....

19.09.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Čekala jsem tolik, na kolik je kniha hodnocena, nebyl to pro mě Kepler, ani Minier....postavy mi přišly divné, nesympatické, místy zmatené, na druhou stranu prostředí Prahy bylo fajn, nebylo to příliš dlouhé, žádné natahování děje, takový trochu vyšší průměr, za mne to šlo :)

11.09.2017 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Rozhodně nejlepší ze všech 3 dílů, přečetla jsem za necelé 3 dny. Nemohla jsem se odtrhnout, potřebovala jsem vědět jak dopadne Christine, taky jsem to chtěla mít za sebou, protože místy hrozné, děsivé...rozhodně za mne na 5 hvězd, dlouho mne žádná kniha takhle nepohltila.

06.09.2017 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Po Než jsem tě poznala a Dívka již jsi tu zanechal jsem sáhla po 3. knize od této autorky. Na mě už příliš sladké, zavání to silně červenou knihovnou, příběh Jennifer rozhodně zajímavější než ten Ellie....každopádně dobré oddychové čtení pro romantické duše :)

04.09.2017 3 z 5