Yobear Online Yobear komentáře u knih

Souboj na Araluenu Souboj na Araluenu John Flanagan

Kniha asi nebyla až tak strašná, ale jelikož jsem milovníci příběhů o Willovi, tak mě neskutečně mrzelo, že se v knize vůbec neukázal, přeci jenom kniha se jmenuje Hraničářů učeň, tak kde je Will? Dále mi přišel záporák docela dost slabý, na to jak ho autor na začátku popisoval jaký jé génius. Už jenom na závěr dodám, že jsem celé dva díly doufal, že se někde zázrakem objeví Alyss.

16.04.2020 3 z 5

Podezřelý Podezřelý Robert Crais

Detektivky moc nemusím, ale jelikož knihovna brzy zavírala, tak jsem sáhl po první knize, která byla v dosahu a nelituji toho. Kniha se mi líbila již od začatku a naučil jsem se spoustu věcí o psech. Dal bych asi 4*, protože jak jsem již zmiňoval, detektivky nemusím, ale Meggie je prostě super.

09.08.2019 5 z 5

Prasopolis Prasopolis Martin Klusoň

Kniha má velice originální nápad, jinak některé věty nedávají smysl a rozhovory taktéž. 4* dávám jen za originalitu a za grafické zpracování.

02.07.2019 4 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Kniha byla skvělá, až na pár nudných pasáží + nenávidím, když se příběhy dělí. Zavěr mi přišel o hodně smutnější, než kdyby Eragon prostě zemřel v souboji s Galbatorixem. Na závěr chci říct, že se mi bude po Eragonovi stýskat i po celém světě alegäsie.

28.04.2019 5 z 5

Bitva na Hackhamské pláni Bitva na Hackhamské pláni John Flanagan

Není to špatná kniha,ale už to není to co to bývalo

02.12.2018 3 z 5

Hraničářův učeň 1-12 Hraničářův učeň 1-12 John Flanagan

Úplně první knížní série,která mě přinutila číst.

02.12.2018 5 z 5