yank3e yank3e komentáře u knih

Jezero smrti Jezero smrti Václav Kroc

Čtrnáctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.

Šarlatové písky Šarlatové písky Zbyněk Dach

Třináctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Ztracená říše Ztracená říše Václav Kroc

Dvanáctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Rytíř půlnoční hvězdy Rytíř půlnoční hvězdy Zbyněk Dach

Jedenáctý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin. Gamebook je oproti ostatním dílům série dvojnásobně dlouhý - jako jediný nemá 400, ale rovnou 800 odkazů.

Krvavá země Krvavá země Václav Kroc

Desátý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Smrtící jed Smrtící jed Zbyněk Dach

Devátý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin. Snažíte se získat protijed dříve, než zemřete na otravu.

Zlaté údolí Zlaté údolí Zbyněk Dach

Osmý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Král noci Král noci Václav Kroc

Sedmý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Síla druidů Síla druidů Václav Kroc

Šestý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin. Zajímavý nápad je možnost brát na sebe jako druid podobu zvířat.

Hlava Smrtihlava Hlava Smrtihlava Zbyněk Dach

Pátý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Nemrtvá spravedlnost Nemrtvá spravedlnost Zbyněk Dach

Čtvrtý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin. Herní mechanismy se mění v průběhu gamebooku, což je docela neobvyklé a zajímavé řešení.

Ochránce Ochránce Václav Kroc

Třetí gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Černé stíny Černé stíny Zbyněk Dach

Druhý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

Ostrov vyhnanců Ostrov vyhnanců Zbyněk Dach

První gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.

O Norikovi O Norikovi Vladimír Chvátil

Tohle byl první gamebook, se kterým jsem se setkal, tenkrát jako malý na táboře a podruhé, když jsem ho náhodou objevil v jednom internetovém knihkupectví. Vtípky jako strom Prasák, vitamíni a další už pro mě zůstanou legendární. :)

Soustředění Soustředění Leo Babauta

Tak tahle knížka předčila má očekávání. Čekal jsem nějakou obyčejnou motivační knížku, ale obsahuje dost konkrétních rad, jak se vypořádat s neustálým vyrušováním. Některé části se sice opakují, to ale podle mě není na škodu. Ve skutečnosti se zaměřuje na vyrušování e-maily, telefony, Facebookem a podobně. Zabývá se problematikou pravidelných odříznutí od internetu a jiných zdrojů vyrušování za účelem lépe se soustředit na skutečně smysluplnou práci, ať už je to cokoliv. Takže - odpojte se. :-)

13.01.2013 5 z 5

Tandaradei! Tandaradei! Andrzej Sapkowski

Takový mix autorových povídek. Ty zaklínačské jsem už četl jinde, takže nehodnotím, a ostatní byly spíš zvláštní. Líbila se mi povídka V kráteru po bombě s typickým Sapkowského humorem, Muzikanti, což je docela povedený pokus o horor, ale třeba Tandaradei! jsem moc nepochopil.

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Povinná četba, ale na to, že poezii nemusím, se mi četla dobře. :)

Tygří zuby Tygří zuby Tom Clancy

Jedna hvězda, protože jsem ji dočetl, ale to mi bylo tak maximálně 15 let. Ne, tohle vážně není dobrá knížka a měl jsem tu čest ještě s jednou od Clancyho, tu jsem už ale ani nedočetl...

13.01.2013 1 z 5

Pavoučí měsíc Pavoučí měsíc Richard A. Knaak

V tomhle dílu Diablo série se opět vyskytuje Zayl (no jo, moje oblíbená postava :D), takže patří mezi ty lepší. Ale vážně, čte se to příjemně, jen nesmíte srovnávat kvalitu s díly, která patří na jinou úroveň.