xxbarbarelaxx

ChirurgChirurgPetra Dvořáková

Kniha velmi čtivá. Děj odsýpal hladce. Děj byl pro mě celkem předvídatelný, ale i přes to jsem si čtení užila.

Nejhezčí dny našich životůNejhezčí dny našich životůClaire Lombardo

Tak tato kniha mě naprosto dostala. Četla jsem doslova jedním dechem. Těším se, až autorka vydá nějakou další knihu. Román o životě jedné rodiny v průběhu několika let byl naprosto skvěle zpracován. Je tam několik radostných okamžiků, ale jsou tam i ty smutné - což je prostě život. Doporučuji.

DobrodruhůmDobrodruhůmTereza Ramba

Není to klasický cestopis, ale spíše Pocitopis. Mě se kniha velmi líbila, pohladila po duši a díky ní mám chuť procestovat nejlépe celý svět :)

Továrna na snyTovárna na snyAnie Songe

Díky tyhle knížce si uvědomíte, kolik krásných maličkostí je okolo nás

13.04.2018

Zjizvený králZjizvený králLeigh Bardugo

Sérii Griša a knihy Šest vran a Prohnilé město miluji. Zjizvený král se tedy zařadil na žebříček knih, které si ráda přečtu znovu. Postavu Nikolaje mám moc ráda a celý tento příběh jsem si naprosto užila.. Byla bych ráda, kdyby autorka pokračovala v těchto knihách a i nadále rozvíjela osudy postav.

NastereaNastereaPetra Stehlíková

Tento díl mi přišel jako nejslabší.. děj se poměrně vlekl a neměla jsem potřebu knihu hned dočíst. Děj mi neodsýpal.. Jsem zvědavá na další díl.

Cukrárna v PařížiCukrárna v PařížiJulie Caplin

Velmi milý a oddechový příběh. Chtěla jsem si přečíst nějaký oddechový příběh a to tato kniha splnila na jedničku. Konec byl předvídatelný, ale když jde člověk číst román pro ženy, tak s tím koncem už tak nějak počítá od začátku :)
Líbila se mi přeměna cukrárny, za to bod navíc :)

Sága rodu HardacrůSága rodu HardacrůC.L. Skelton

Krásné, milé čtení. Doporučuji, pokud si u knihy chcete odpočinout a zažít příběh celé rodiny.

Zlaté časyZlaté časyAnne Jacobs

Tato kniha mě velice mile překvapila. Chtěla jsem nějaký krásný román, který mě vnese i do minulosti a musím za mě říci, že to kniha splnila.

27.10.2020

Kavárna malých zázrakůKavárna malých zázrakůNicolas Barreau

Za mě super oddechovka. Prostředí Itálie - Benátek mě naprosto okouzlila. Miluji Itálii a tento příběh jsem prostě potřebovala.

Moře vzpomínekMoře vzpomínekFiona Valpy

Za mě do jisté míry předvídatelný příběh, ale i přesto nebo možná proto, mi v této nelehké a uspěchané době učaroval. Knihu jsem četla jedním dechem. Byla vyprávěná poutavou formou a líbili se mi převážně pasáže z minulosti..

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNPNajdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNPLenka Vacvalová

Tak na tuto knihu můžu říct jedině to, že to byla naprostá bomba! Obdivuji Lenku, že zvládá uběhnout takové vzdálenosti!! Patří jí můj obdiv! Kniha pro mě byla inspirativní a motivující. Mohu jedině doporučit!

NávratNávratAnne Jacobs

Moc hezké čtení příběh se mi četl dobře, děj odsýpal a kdyby bylo na mě, byla bych ráda za další pokračování této rodinné ságy.

Vláda vlkůVláda vlkůLeigh Bardugo

Tak tato kniha byla za mě naprosto dokonalá! Celý děj byl skvělý. A co teprve ten konec! Děj byl rychlý, byly tam zvraty, co jen tak člověk nečekal. Byla bych moc ráda, kdyby příběh ještě pokračoval.

20. listopadu

Ve stínu mociVe stínu mociTereza Richter

Musím se přiznat, že jsem knize velmi dlouho odolávala a to z důvodu, že je napsaná českou autorkou. Já od českých autorů nemám příliš vysoká očekávání (i když úplně nevím proč).
Nakonec jsem knize dala šanci a šla jsem do čtení s tím, že když se mi nebude líbit, tak ji pošlu dál.
Musím přiznat, že jsem byla velmi mile překvapená. Kniha se četla sama, stránky ubíhaly ani nevím jak a já chtěla vědět jak to dopadne.. Jediné co mi trošku vadilo, že Freya byla velmi naivní.. až možná dětinská.. Možná bych více rozebrala ji samotnou, více bych se zaměřila na její magii, než na vztahy kolem ní.
Líbilo se mi spojení světa mafie a nadpřirozených sil (Stínů). Po dočtení jsem si u autorky koupila druhý díl.
Knihu můžu s klidným srdcem doporučit.

Pandořina skříňkaPandořina skříňkaTereza Richter

První díl jsem přečetla snad rychlostí blesku, příjemně se kniha četla a druhý díl stejně tak. Konec tohohle dílu mě velmi velmi překvapil! Už netrpělivě čekám na další díl!!

Kapka štěstí v ranní kávěKapka štěstí v ranní kávěAgnès Martin-Lugand

Knížka se mi četla dobře, je to milé oddechové čtení :)

Léto v ItáliiLéto v ItáliiSue Moorcroft

To byla taková krása.. mám chuť se hned sbalit a odjet do Itálie a prozkoumat starobylé městečko v Umbrii.. Je to milá oddechová kniha. Doporučuji všem co mají rádi Itálii a chtějí si u čtení knihy odpočinout a zažít milý romantický příběh.